Samsung Galaxy S2 Plus'ın İlk Görüntüleri
Çin'de hizmet veren bir GSM operatörünün internet sitesinde ortaya çıkan görseller, Samsung Galaxy S2 Plus'ın ilk görüntüleri olarak internette dolaşmaya başladı.
22/08/2012 09:33

Samsung'un rekor satış rakamlarına ulaşan akıllı telefonu Galaxy S2'nin güncellenmiş hali olması beklenen Galaxy S2 Plus'ın özellikleri ve ilk görselleri ortaya çıktı. Eüer bu bilgiler doğruysa, cihazın neredeyse herhangi bir güncelleme içermediğini de rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu sızıntıyı sağlayan ise Çin'de hizmet veren bir GSM operatörü. Kendi internet siteleri üzerinden bu modeli duyuran VTR adlı bu operatörün verdiği bilgilere göre Galaxy S2 Plus, 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci ve 1 GB belleğe sahip olacak.

Ayrıca 16 GB'lık dahili hafıza, 800x480 çözünürlükte çalışan 4.52 inç'lik Super AMOLED ekran, microSD kart slotu ve 8 MP'lik kamera ile birlikte satışa sunulacak.

Görüntülerin T-Mobile tarafından satışa sunulan Galaxy S2 modeli T989'a çok benzediğini, hatta bu modelin direkt olarak T989 modelinin aynısı olduğunu ve uluslararası pazar için yeniden düzenlendiğini söyleyebiliriz.