HTC Incredible S'e Android ICS Piyasaya Çıktı
HTC'nin 4 inçlik akıllı telefonu Incredible S, ülkemizde de satışları başlamıştır. HTC Incredible S için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi geldi. HTC'nin de bir sürprizi var.
HTC'nin gelişmiş 8 megapiksel kamere va çift LED flaşıyla donattığı, 4 inçlik ekrana sahip Incredible S, ülkemizde de resmi olarak satışa çıkan bir model.
1 GHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemci ve 768 MB RAM ile gelen akıllı telefona HTC güncelleme vermeye başladı. HTC'nin 17 telefonu kapsayan ICS güncelleme takviminde geçtiğimiz günlerde Evo 3D modeli ICS güncellemesini almıştı. Şimdi sıra Incredible S'de.
Incredible S sahiplerine HTC güzel bir sürprizi var. Diğer güncellemelerden farklı olarak HTC, Incredible S modeline Android 4.0.4 güncellemesi veriyor. HTC'nin Android 4.0.4 kullanan ilk modeli olan Incredible S, Sense 3.6 arayüzüne sahip.
Yaklaşık 250 MB boyuta sahip olan güncelleme, OTA şeklinde kullanıcılara dağıtılmaya başladı. HTC diğer modellerini de Android 4.0.4'e güncelleyebilir. Pek çok modelin 4.0.3'de kalmaması bekleniyor.
HTC'nin önümüzdeki günlerde Desire S ve Desire HD modellerine de aynı güncellemeleri yollaması bekleniyor.