Kar yağdı yüreğime...Karanlık sözler yazıyorum hayatım hakkında.

Öyle yoruldum ki yoruldum dünyayı tanımaktan Saçlarım çok yoruldu gençlik uykularımda Acılar çekebilecek yaşa geldiğim zaman Acıyla uğraşacak yerlerimi yok ettim.

Ve şimdi birçok sayfasını atlayarak bitirdiğim kitabın Başından başlayabilirim..İ.ÖZEL
Kar yağdı yüreğime üşüyorum ve sana düşüyorum sevgili.

Daha kaç geceyi uykusuz bitirmeliyim, kaç gece yıldızları saymalıyım, kaç dolunaya seni ne kadar sevdiğimi anlatmalıyım, kaç masal yazmalıyım senin için.

Sana kavuşmak için kaç gece karanlığa ışık yakmalıyım, kaç geceyi sensiz yaşamalıyım, kaç sabah senin gelişini gelemeyişini beklemeliyim.

. Kaç sabah hayalini bana çağırmalıyım, kaç sabah seni beklerken cama çıkmalıyım, kaç ikindi çayını yalnız içmeliyim, kaç ikindi seni içime doldurmalıyım, kaç ikindi seni aramalıyım.

. Kaç akşam alaca karanlığında kaybolmalıyım, kaç akşam bu gece kar yağsın sevgilim mutlu olsun diye dua etmeliyim, söyle sevgili kaç defa ölmeliyim, kaç defa çağırmalıyım seni bana.

Ben bilirim sevdanın suyu beklemektir, ışığı ayrılık, toprağı vuslattır.

Kar yağdı yüreğime üşüyorum ve sana düşüyorum sevgili.

Söyle sevgili kaç türküyü sensiz dinlemeliyim, kaç hazan yaşamalıyım, kaç güz geçmeli, kaç hasat olmalı, kaç çiçek sensiz açmalı, kaç bahar coşmalı nehirler, kaç zemheri kaç karakış geçmeli, çiçekler üşümeli mi?

söyle sevgili kaç ömür bitmeli. Kaç doğum günü sensiz kutlanmalı, kaç defa sensiz doğmalı, kaç defa eşkıya olup dağa çıkmalı, kaç defa sensizliğe şiirler yazmalı.

Sahi sevgili sen nerdesin? Sesim nefesim ulaşır mı sana duyar mısın sessiz çığlıklarımı duyar mısın sensiz isyanımı.?

Ben sensizliği içime çekerken, ben seni yokluğunda var ederken, ben yokluğunda seni yaşarken, sen nerdesin sevgili? Hangi bilmediğim adreste, hangi bilmediğim kıbledesin.

Oralarda da kar yağar mı sevgili? Oralarda da zemheride yanar mı yürekler? Oralarda da ağustos da donar mı yürekler?

Oralarda da geceler ıssız mı, ayaz mı? Oralarda da yaz varmı?
Kar yağdı yüreğime üşüyorum ve sana düşüyorum sevgili.

Bu kadar yakınken bu kadar uzak durmak olur mu sevgili. Çağırsam geleceksin, bağırsam duyacaksın gibi ama yoksun. Bak ben buradayım, bak sensizim, sessizim, bak yalnızım.

Kar yağdı yüreğime üşüyorum sevgili. Artık gelsen de olur gelmesen de. Bana görünen bir çöl yolculuğudur. Ben buz tutmuş yüreğimle senden arta kalan ne varsa hepsini terkime koyarak Leyla\'ma gidiyorum çekil önümden Leyla...