Aşkın boynu bükük..
Merhaba sevdiğim;


... ben geldim ..

mezarına bir gül koydum bu gün. sen yokken soldu benim için her gül . solmayan tek gül vardı o'da benimle beraber ardından göz yaşı dökebilen gül.. hepside ölmüştü çünkü, dayanabilen tek varlıktı o . ve şimdi senin yanına bıraktım onu seninle yaşasın diye . acıya daha fazla dayanamazdı bende dayanamıyorum .

evet benim yanımda olduğunu biliyorum . seni bana yakın hissediyorum ama gelemiyorum. sadece, sadece mezarına gelip toprağını okşayabiliyorum. ama o'da yetmiyor seni istiyorum . aslında buraya senden özür dilemeye geldim . özür diliyorum çünkü çocuklarımı 'anne'siz bırakamazdım ... üzgünüm çok üzgünüm . sana ölümü konduramıyorum. evlendim mutluyuz, çocuklarımda çok mutlu. ama sen yokken mutlulukta yaramıyor. bilmem affedebilecekmisin beni ? eşim sana çok benziyor ama yerini doldurmuyor .


hoş geldin sevdiğim..verdiğin gül için teşekkür ederim. solmasın güllerin ağlamayın sakın . . hep canlansın o güller . özür dilemene gerek yok asıl ben özür diliyorum seni ve çocuklarımı yalnız bırakıp sonsuzluğa tek başıma , mahkum gibi uçtuğum için . ben özür diliyorum .

bilmem sen affedebicekmisin beni? yeni eşinle mutlu ol . dikkat et kendine ve çocuklarıma. hasta olmayın sakın. yeni eşin çocuklarıma iyi annelik yapsın üzmesin onları . ben her zman seninleyim. her zaman peşindeyim. ben senin kalbindeyim . kendinize iyi bakın.....