İstinye Kaplıcalar Camii İmamına Dayak

İstanbul Sarıyer'de imama dayak.

Orhan Yurtsever'in haberi
İstanbulSarıyer'de İstinye Kaplıcalar Camisi'nde geçen hafta yatsı namazı sırasında 24 yaşındaki Uğur Ç.'nin cep telefonu çaldı. İmam Ahmet Ç. genci uyararak telefonunu kapatmasını istedi. Uyarıya sinirlenen genç dışarı çıktı. Namaz bitince tekrar camiye giren Uğur Ç., "Sen kime bağırıyorsun şerefsiz" diyerek imam Ahmet Ç.'ye kafa attı.
Burnu kanayan imam Ahmet Ç. yere düşünce cemaat araya girdi. İmam Ahmet Ç., hastanedeki tedavisinin ardından yaralanmasıyla ilgili olarak Adli Tıp raporu aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatan savcılık, Uğur Ç.'nin ifadesini aldı. Uğur Ç. ifadesinde suçlamayı kabul etmedi ve kendisine "şerefsiz" diyerek hakaret ettiğini öne sürdüğü imam Ahmet Ç.'den şikâyetçi oldu. Soruşturmayı tamamlayan savcılık Uğur Ç. hakkında "basit yaralama ve hakaret" suçundan 1.5 yıldan 3.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.
Savcı, Uğur Ç.'nin şerefsiz dediğini iddia ettiği imam Ahmet Ç. hakkında takipsizlik kararı verdi. Uğur Ç.'nin yargılanmasına önümüzdeki günlerde İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi'nde başlanacak.

HERKESE MERHABA BEN UĞUR Ç. ABİSİYİM OLAYI MEDYA ÜZERİNDEN OKUDUM VE SACMAA BİR SUCLAMA GÖRÜYORUM OLAY BU SEKILDE OLMADIGINI TÜM CEMAAT BİLMEKDE AHMET HOCANIN ŞU SUCLAMASINA BAKIYORUMDA İSTANBULDA SUC ORANININ YUKSEK OLMASI BU INSANLAR YUZUNDEN OLDUGUNU DUŞUNUYORUM AHMET HOCA OLAYI ''İmam Ahmet Ç. genci uyararak telefonunu kapatmasını istedi. Uyarıya sinirlenen genç dışarı çıktı. Namaz bitince tekrar camiye giren Uğur Ç., "Sen kime bağırıyorsun şerefsiz" diyerek imam Ahmet Ç.'ye kafa attı. Burnu kanayan imam Ahmet Ç. yere düşünce cemaat araya girdi.'' BU SEKILDE ANLATIYOR AMA ASLI OLMADIGINI HUKUKDA CÖZUCEK OZAMAN NE YAPICAK CEP TELEFONU DIYOR OLAYIN CEB TELEFONU ILE NE ALAKASI VAR COCUK BULUNDUGU BÖLUMUN HAVALARIN SOGUK OLMASI DURUMUNDA KALORİFERLERİ ACTIGI İCİN CIKMIŞTIR COCUK KALORİFERİ ACTIGINDAN NAMAZ BİTİMİ COCUGA SEREFSİZ KELIMELESINI KULLANMIS GENCLIGIN VERMIS OLDUGU CAHILLIK DIYELIM BU KUFURU KALDIRMADI BU OLAY TARIHI BELLI OLUP ARADAN 1 AY GECTI HOCA MEDYA ILE COCUGU DIN KARŞITI OLARAK GÖSTERMEYE ÇALIŞIYOR
AHMET HOCAYA SORUYORUM BU COCUK CAMİİ TEMİZLİĞİ YAPARKEN CAMİMİM ÖNUNU YIKARKEN IYI OLUYORDA BIR KALORİFERİ ACTIGINDAN DIN KARŞITI OLARAK GÖSTERMEYE CALISIYOR BU SUCLAMALAR YALANDIR BU HOCA OKUL SERVISCILIGINI BIRAKSIN CAMİSİNE HOCALIK YAPSIN DEVLET MAAŞINI VERIYOR T.ÜSTÜ ÖMÜRTEPE CAMİSİNDEN BU TARZ OLAYDAN KAPLICALAR CAMİİ YE TAYİN OLUP BU OLAYI MÜMTÜLÜK CÖZMESİ LAZIM HUKUKSAL BIR OLAY YOKTUR BENCE SEMTIN CEMMATI UĞUR Ç. TANIR COCUK DIN SEVGISINDEN CAMİİDE YATIYOR BU HOCA DINDEN SOGUTUYOR GENCLERI BU YAZDIGIMI DEFALARCA OKUYUN KENDI COCUGUNUZDAN PAY BICIN BU HOCA HEM DEVLETDEN MAAŞ ALIP LOJMAN ALIP BIRDE EKSTRA OKUL SERVISI CEKIYOR CAMİİ HOCASININ NE İŞİ VAR SERVİS İLE BU SUCLAMALAR DOGRULTUSUNDA AHMET HOCAYI KINIYORUZ SEMT CEMAATI OLARAK NE YAPMAYA CALISTIGINI DA BILMIYORUZ BU KONUNUN BÖYLE OLMADIGINI TÜM FORUM SITESINDEKI DINDAR MUSLUMAN KARDESLERIMIZ DUYSUN DIYE VERICEM