+ Cevap Ver
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Kurtuluş Programı 1.01

 BİLGİSAYAR,DONANIM YAZILIM VE CEP TELEFONLARI Katagorisinde ve  Irc Komutlari-Addonlar-Mirc Programlari Forumunda Bulunan  Kurtuluş Programı 1.01 Konusunu Görüntülemektesiniz.=>Kurtuluş Programı 1.01 ÖNEMLİ Zahiri,batıni ve ledüni ilimler eklenmiştir.Herkes aklına ve kalbine göre istediklerinden faydalansın.Anlamadığı konularıda geçsin.İstemediğinden faydalanmasın.Biz islami bilgileri toplar program yaparız.Kimseye bir şey inandırma veya kabul ettirme gibi bir derdimiz yok.Herkesin herşey hakkında bilgi sahibi olmadan yazdığı şu kirli internet ortamında,Allah için faydalı islami bilgileri toplamaya çalıştık.Ölçümüzde kuran ...

 1. #1
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2015
  Yaş
  28
  Mesajlar
  24
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart Kurtuluş Programı 1.01

  Kurtuluş Programı 1.01


  ÖNEMLİ
  Zahiri,batıni ve ledüni ilimler eklenmiştir.Herkes aklına ve kalbine göre istediklerinden faydalansın.Anlamadığı konularıda geçsin.İstemediğinden faydalanmasın.Biz islami bilgileri toplar program yaparız.Kimseye bir şey inandırma veya kabul ettirme gibi bir derdimiz yok.Herkesin herşey hakkında bilgi sahibi olmadan yazdığı şu kirli internet ortamında,Allah için faydalı islami bilgileri toplamaya çalıştık.Ölçümüzde kuran ve sünnettir.


  Program Hakkında Bilgiler
  Program boyutu:20mb,40mb
  Bellek,hafıza kartı taşınabilir.Bilgisayar,telefon,tablet...çalışır.
  Hatimler ve resimler internet gerektirir.Diğer yazılar kalıcı olup internetsiz okunabilir.

  Android destekli Telefon ve tabletlerde chm uzantılı dosyaları çalıştırma.
  İndirilen CHM uzantılı dosyaları telefonlarda ve tabletlerde çalıştırmak için Google Playdan "Moon Reader" İndirmeniz yeterlidir.Ücretsiz olanı indirin.İnterneti kapatırsanız uygulamalar reklam gösteremez.Chm dosyası çalıştıran farklı uygulamalarda olur."Chm Reader X" da gayet kullanışlıdır.


  Ek bilgi:Pdf dosyası aynı şekilde telefonlarla google playdeki uygulamalarla çalıştırılabilir.  Bilgisayarda Chm uzantılı dosyaları çalıştırma.
  Chm-E-kitapları Çalıştırma
  Önemli:
  Tüm Chm dosyalarında güvenlik uyarısı verir. Aç demeniz gerekir.


  Programı indirip veriler gözükmezse.Programın üzerine sağ tıklayın.En altda özelliklere girin."Engellemeyi kaldır" basınız.Uygulaya basın.Artık tüm e-kitap (.chm) dosyalarını okuyabilirsiniz.  Kurtuluş Programı 1.01 İndir
  (Yeni Güncellemeler Buraya Eklenicek)
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]  Alternatif Link
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]
  İÇERİK
  KURANI KERİM HATİMLER DİNLE:40 küsür hatim,meal dinle.
  KURANI KERİM ARAPÇA:Geç açılabilir internet gerekir.Programın içinden 3D E-Kitap olarak indirebilirsiniz
  KURANI KERİM MEALİ:Süre isimlerinin yanını kaç ayet oldukları yazmaktadır.
  KURANI KERİM TEFSİRİ:Zahiri,batıni ve ledünü ilimlerle doludur.
  KURANI KERİM HADİSİ ŞERİFLERLE SÜRELERİN FAZİLETİ:Kütübi sitteden süreler ile ilgili hadis-i şerifler eklenmiştir.114 süre başlığı altında eklenmiştir.
  KURANI KERİMDE RABBİMİZ ALLAHIN İSMİ ŞERİFLERİ:Esmaül hüsnanın geçtiği her süre ismi ve her ayet eklenmiştir.Arapça okunuş ve türkçeleriyle.
  YÜCE ALLAHIN İSMİ ŞERİFLERİ HAKINDA BAZI BİLGİLER:Ayet ve hadislerle 75 esmaül hüsna yazılmıştır.Allah nasip ederse tamamlanacaktır.
  ESMÂÜ'L-HÜSNÂ:Esmâ-Î Hüsnâ Şerhi- İmam Gazali Hazretleri,Esmaül Hüsnaları Dinle,Allah-u Teâlâ’nın Sıfatları,Esmaül Hüsna Tüm Kaynakları,Cevşeni Kebir(Arapça Okunuş,Türkçe,Kaynağı),286 Esmaül Hüsna
  İSLÂM İLMİHALİ:İman ve İslâm,Allah-u Teâlâ'ya İnanmak....
  NAMAZ HAKKINDA HERŞEY:Düzenli şekilde abdest ve namaz hakkında bilgiler eklenmiştir.Namaz kılınışı,vakitleri,namaz süreleri,abdest duaları,Zâhirî Huşu,Bâtınî Huşu,....
  HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm:Bu eser, Pakistan Devleti tarafından 1997 yılında düzenlenen Dünya Sîret yarışmasında birincilik ödülüne layık görülmüş ve Muhterem Müellif'e bir liyakat belgesi verilmiştir.
  KÂİNATIN EFENDİSİ,PEYGAMBERİMİZ HAZRET-İ MUHAMMED MUSTAFA-sallallahu aleyhi ve sellem-:İtaat ve Teslimiyet,Âlemlere Rahmet,Nur Saçan Kandil,En Büyük Delil,Ahsen-i Takvîm,Sırat-ı Müstakim,Makâm-ı Mahmûd,Şânı Yüce Peygamber,En Büyük Nimet....
  PEYGAMBER EFENDİMİZİN (S.A.V) HAYATI;Önceki hayatı,kısaca hayatı,miraç mucizesi,veda hutbesi
  PEYGAMBER EFENDİMİZİN (S.A.V) SÜNNETLERİ:Su içmesi,oturması,yürümesi,temizliği,cömertliği,merh ameti,alçak gönüllüğü,doğruluğu,güvenirliği,beden dili ve üslubu,konuşması...
  KISAS-I ENBİYÂ Aleyhimüsselâm:Hz. Dâvud Aleyhisselâm,Hz. Süleyman Aleyhisselâm,Hazret-İ Zekeriyâ Aleyhisselâm....
  KÜTÜBİ SİTTE-KONULARA GÖRE HADİS:Kütübi Sitte 6 Hadis Kitabı,7300 hadis kaynaklı.
  RAMAZAN-I ŞERİF:30 güne dua,dualar,oruç ve zekat,bilgiler
  ASHÂB-I KİRAM -Radiyallahu anhüm- HAZERÂTI'NIN HAYATI:Hazret-İ Ebu Bekir Sıddîk -Radiyallahu Anh-...
  SİLSİLEİ SÂDÂT;33-Şeyh Muhammed Es’ad Erbilî (Kuddise Sırruh):34-Halil Fevzi(Kuddise Sırruh) Efendi Hazretleri
  MEKTUBÂT:Muhammed Es'ad Erbilî Efendi Hazretleri-Kuddise Sırruh- "Mektûbat", "Kenzü'l-İrfan", "Risâle-i Es'adiyye" gibi tasavvuf ve tarikat ile ilgili mevzuları içeren eserlerinin yanında, Türkçe ve Farsça şiirlerini ihtivâ eden bir "Divân"ı vardır.
  SÖZLER ve NOTLAR:“Ekmeği ateş pişirdiği gibi, insanı da ibtilâ pişirir.” (25 Ağustos 1979),“Ümmet-i Muhammed’i öz kardeş bilmek ve sevmek, müslümanların birleşmesini ve çoğalmasını arzu etmek lütfu, Hazret-i Allah’ın kardeşlerimize cidden büyük bir ihsanıdır.” (3 Şubat 1983),"Sen sen ol, Hakk ile ol! Halka muhtaç olma." (1 Haziran 2006)
  TASAVVUF'UN ASLI HAKİKAT VE MARİFETULLAH İNCİLERİ:Nefs dereceleri,akıl dereceleri,mafiretullah ilmi,zikrullah....

  AHİR ZAMAN ALİMLERİ:Kuran ve sünnetden ayrılmış ,kendileri gibi halkıda kandırıp ,saptırmaya çalışayanlara ayet ve hadisi şerifeler ile cevaplar
  ORGAN NAKLİ VE VASİYETİ CÂİZ MİDİR?:İslami,Hukuki,Tıbbî açıdan tüm delilleriyle,ayet ve hadisi şeriflerle anlatılmıştır.Birçok islam alimlerinin görüşleride eklidir.
  TESETTÜR,ÖRTÜNME,KAPANMA HAKKINDA HERŞEY:Açılıp Saçılarak Yürümeyin(Ahzab 32,33,34.Ayet Tefsiri),Irzlarınızı Koruyun(Nur Süresi 31.Ayet Tefsiri),Müminlerin Hanımlarına Söyle(Ahzab Süresi 59.Ayet Tefsiri)....
  HIRİSTİYANLARI HİDAYET VE GERÇEK KURTULUŞA DAVET:Birçok dilde.
  MAFİRETNAME-İBRAHİM HAKKI HAZRETLERİ: İbrahim Hakkı Hazretleri,1757 yılında yazılmıştır. Eser Türkçe olup, tasavvuf, astronomi, anatomi, geometri, psikoloji ve edebiyat konularını içeriyor. Orjinali 2 cilttir.
  40 KUDSİ HADİS:Eser, büyük İslâm âlimi İmam Gazâlî'ye (rah) aittir.İmam Gazâlî(k.s), bu eserde kırk KUDSİ hadisi bir araya getirerek güzel bir öğüt, uyarı ve ahlâk kitabı oluşturmuştur.
  DUALAR:Şifa Duaları,Kuranı Kerimde Dualar,Kütübi Sitte Dua Kelimesi Geçen Hadisi Şerifler,Çeşitli Dualar,Ramuzül Ehadis Dualar (7101 Hadis Kitabından),Kıtabu'd-Daavat(Dualar Kitabı) Sahih-i Buhari,Tirmizi Dualar,Evradi Kudsiye(1-154),AYETEL HIRS(Arapça,Arapça Okunuş)
  SALAVATI ŞERİFELER;DELAİLÜL HAYRAT(Arapça,Türkçe),200 Çeşit Salavatı Şerife(Arapça okunuş,türkçe,kaynak)...
  HAKİKAT AYLIK İSLAM DERGİSİ:İslami Bilgiler,tarihi sayfalar,şiirler,gündem,eğitim...76-307 tüm sayılar.

  NOT:
  Kurtuluş Programı 1.01 Geri-İleri Tuşlu
  İçerik aynı olup tuş ekleyinceboyutu artımıştır.Bilgisayarda dahi iyi kullanılması içindir.Tuşsuz olan ise tablet ve telefonlarda tuşa gerek yoktur ve daha iyi çalışmaktadır.Her iki programda aynıdır ve bilgisayar,telefon,tablet... herşeyde çalışır.


  Resul-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz bir Hadis-i şerif'lerinde şöyle buyurmuşlardır:

  "Ümmetim benden sonra yetmiş üç fırkaya ayrılacak, bir fırka müstesna, diğerleri hep ateştedir.

  – Onlar kimlerdir Yâ Resulellah?

  Benim ve Ashâb'ımın yolunda olanlardır." (Ebu Dâvud)

  “Allah kime hidayet ederse, o doğru yolu bulmuştur.” (A’râf: 178)
  “Allah dilediğini dalâlette bırakır, dilediğini de hidayete erdirir.” (İbrahim: 4)
  “Allah kimi dalâlette bırakırsa, ona hidayet edecek yoktur. Allah’ın hidayete erdirdiğini de dalâlete düşürüp saptıracak yoktur.” (Zümer: 36-37)

  Cenâb-ı Hakk’ın bir insanda dalâlet yaratması, o insanın kendi arzusu ile sapıklık yolunu seçmiş olmasındandır. Yoksa kul iradesini dalâlete yöneltmedikçe, Hazret-i Allah onu zorla sapıklığa düşürmez. Çünkü insanda hidayet ve iman fıtrîdir, yaratılışında vardır. Dalâlet ve küfür insanın cüz’i iradesini kötüye kullanmasından dolayı sonradan ârız olmuştur.

  Âyet-i kerime’lerde şöyle buyuruluyor:
  “İnsanları hidayete erdirmek senin üzerine borç değildir. (Sana düşen hidayete davettir.) Şu kadar var ki, Allah dilediği kimseye hidayet eder.” (Bakara: 272)
  “Dileseydik herkese hidayet verirdik.” (Secde: 13)

  Sizden Hiçbir Ücret İstemeyenlere Uyun,Onlar Doğru Yoldadırlar.”(Yâsin: 21).
  "Cenâb-ı Allah haris (aç gözlü) ve çekiştirilen (tenkit edilen) isteyicilere buğzeder." (C. Sağir)
  "El açıp isteyenler, o el açıp istemelerindeki zül ve hakareti bilselerdi dünyada hiçbir zaman dilencilikte bulunmazlardı." (C. Sağir)

  SON OLARAK
  “İnsanlarla güzel konuşun.” buyuruluyor. (Bakara: 83)

  * “Dikkat ediniz! Mü’mini öldürmek kâfirlerin vasfıdır. Mü’mine sövmek fâsıkların vasfıdır. Bir mü’minin, kardeşini üç günden fazla konuşmayarak terk etmesi helâl değildir.” (Câmiü’s-Sağîr, 2/1435)

  * “Müslüman’ı öldürmek kâfire yakışır. Müslüman’a sövmek günahtır." (Câmiü’s-Sağîr, 3/2912)

  * “Bir kişinin Müslüman’ın şerefine dil uzatması büyük günahlardandır. Bir sövmeye iki sövme ile karşılık vermek büyük günahlardandır.” (Câmiü’s-Sağîr, 3/3491)

  * “Birbiriyle sövüşen iki kimsenin söyledikleri şeylerin günahı, kendisine sövülen haddi aşmadığı sürece ilk sövmeye başlayan kimse üzerinedir.” (Müslim, Birr, 68)

  "Müslümana sövmek fısk, onu öldürmek küfürdür." (Buhâri: 45)

  Zahiri oruç; gündüzleri yemekten-içmekten ve mukarenetten kesilmektir. Ramazan ayında tutulur.

  Tarikat orucu ise, ömür boyu devam eder. Mürid, gece gündüz bütün âzalarını kötü duygulardan muhafaza etmek mecburiyetindedir. Gıybet etmez, hiçbir fenâlık düşünmez, kimseye zulmetmez, dövmez, sövmez, duygularını kötüye kullanmaz. Duygularını kötülüğe kullandığı anda, fiilen yapmasa da orucu bozulmuş olur. İşte asıl oruç budur.

  Kütübi Sitte:3083 "Bir rivayette de şöyle buyrulmuştur: "Oruç perdedir. Biriniz birgün oruç tutacak olursa kötü söz sarfetmesin, bağırıp çağırmasın. Birisi kendisine yakışıksız laf edecek veya kavga edecek olursa "ben oruçluyum!'' desin (ve ona bulaşmasın).''" Buhari, Savm 2, 9, Libas 78; Müslim, Sıyam 164 (1151); Muvatta, Sıyam 58, (1, 310); Ebu Davud, Savm 25 (2363); Tirmizi, Savm 55, (764); Nesai, Sıyam 41, (2, 160-161); İbnu Mace, Sıyam 1, (1638), Edeb 58, (3823). 2. #2
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2015
  Yaş
  28
  Mesajlar
  24
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart Cevap: Kurtuluş Programı 1.01

  Kurtuluş Programı 1.07


  Programlarımızın hiç birinde reklam yoktur...

  video
  Program linkinin içine video eklenmiştir.Nasıl çalıştığını ,özelliklerini görmek için bakabilirsiniz.
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

  Program Hakkında
  Chm(Bilgisayar,Telefon,Tablette calışır.Çalıştıramayanlar Detaylı bilgi indirme linkinin içinde)
  Exe(Bilgisyar için kurulumsuz tıkla çalışsın.)

  Kullanımı
  Yazı Büyütme ctrl(+)+ tuşuna birlikte basın.v
  Yazı Büyütme chmde A harfine basın.Extra büyütmek için ctrl(+)+ basın.
  Sesleri durdurduktan sonra o sayfa,konudan çıkın.Çünkü ses çalışmaya devam eder.Bu dinlerken diğer yazılarıda gözden geçirebilmeyi sağlar.Tamamen programı kapattığınızda veya durdur yaptığınızda sesler ve videolar durur.
  Hatimler ve sesler sıralı otomatik geçiş yapar.İstenilen süre veya seslerden başlatılabilir.

  Yenilikler
  Birçok bilgi eklendi.
  Exe ileri ve geri tuşu eklendi.
  Birçok hata düzeltildi.

  Kurtuluş Programı 1.07 İNDİR GÜNCEL.
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

  Kurtuluş Programı 1.07 Alternatif Link
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

 3. #3
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2015
  Yaş
  28
  Mesajlar
  24
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart Cevap: Kurtuluş Programı 1.01

  KURTULUŞ PROGRAMI 1.08 CHM-EXE(UYGULAMA)


  VİDEOLARDAN PROGRAMIN NASIL OLUDUĞUNU,NASIL ÇALIŞTIĞINI,ÖZELLİKLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.

  Kurtuluş Programı 1.07(program yapısı aynıdır daha önceden video çekmiştik)
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

  Kurtuluş Programı Telefon ve Tabletlerde
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]


  Programlarımızın hiçbirinde reklam yoktur ve olmayacaktır...

  İÇERİK
  Her müslümanın faydalanıcağı islami bilgilerin toplandığı programdır.
  Kuranı Kerim(hatim 50 Hafızdan,tefsir,arapça-türkçe meal,bilgi),sünnet,ayet,hadis,islam ilmihali,Peygamber Efendimiz(s.a.v) Hayatı,Esmaül Hüsna(En detaylı bilgilerle),islami yazılar,Hakikat dergilerinin tamamı(Eğitim,şiir,gündem,tarihten sayfalar..)...

  Exe Genel Özellikler
  Boyut:74mb
  1-Kurulumsuz exe uygulama dosyası.Kurmadan tıklayıp çalıştırın.
  2-Ekran boyutu istenildiği gibi ayarlanabilir.Uç kenarlardan fare ile kırpın.Tam ekranda yapabilirsiniz.
  3-Çalışması için başka programa ihtiyaç duymaz.
  4-Bellek,hafıza kartı,sd kart... atılıp taşınabilir.
  5-Ses,resim,video gibi özelliklerin çalışması için internet gerekir.Diğer bilgiler internetsizde görüntülenebilir.

  Program Hakkında
  Chm(Bilgisayar,Telefon,Tablette calışır.Çalıştıramayanlar Detaylı bilgi indirme linkinin içinde)
  Exe(Bilgisayar için kurulumsuz tıkla çalışsın.)

  Exe Program Özellikleri
  1-Açtığınız herhangi bir konunun üstüne fare ile tıklayın.
  Yazı Büyütme ctrl(+)+ tuşuna birlikte basın.
  Yazı Küçültme ctrl(+)- tuşuna birlike basın.
  Ctrl basılı tutup + tuşuna basarsanız yazılar büyür.Ctrl basılı tutup - tuşuna basarsanız yazı küçülür.
  2-Çoklu sayfa görüntüleme.
  Açtığınız sayfaları kaydırarak birden konuyu inceleyebilirsiniz.
  3-Hatimler ve sesler sıralı otomatik geçiş yapar.İstenilen süre veya seslerden başlatılabilir.
  Listeden istenilen sese tıklandığında anında okumaya başlar.
  4.Veriler kopyalanamaz.(chmde kopyalanabilir.)
  5-Ses,resim,video gibi özelliklerin çalışması için internet gerekir.Diğer bilgiler internetsizde görüntülenebilir.

  Chm Genel Özellikler
  Boyut:36mb İleri-Geri tuş ekli olan 56mb.
  1-Kurulumsuz exe uygulama dosyası.Kurmadan tıklayıp çalıştırın.
  2-Ekran boyutu istenildiği gibi ayarlanabilir.Uç kenarlardan fare ile kırpın.Tam ekranda yapabilirsiniz.
  3-Çalışması için başka programa ihtiyaç duymaz.
  4-Bellek,hafıza kartı,sd kart... atılıp taşınabilir.

  Chm Programa Özellikleri
  1.Tüm veriler Kopyalanabilir.
  2.Yazıcıdan yazdırılabilir.
  3.Yazı Büyütme chmde üst menüde "A" simgesine basın.Extra büyütmek için ctrl(+)+ basın.
  4.Chm dosyaları aşırı güvenlikli olduğu için birçok onay vermek gerekiyor.Window 8-10 gibi işletim sistemlerinde sesler çalışmaya bilir.Fakat sitemizden rahatça dinleyebilirsiniz.

  CHM uzantılı dosyaları Android destekli Telefon ve tabletlerde çalıştırma.
  İndirilen CHM uzantılı dosyaları telefonlarda ve tabletlerde çalıştırmak için Google Playdan "Moon Reader" İndirmeniz yeterlidir.Ücretsiz olanı indirin.Tüm android uygulamalarında interneti kapatırsanız uygulamalar reklam gösteremez.Chm dosyası çalıştıran farklı uygulamalarda olur."Chm Reader X" da gayet kullanışlıdır.

  Ek bilgi:Pdf dosyası aynı şekilde telefonlarla google playdeki uygulamalarla çalıştırılabilir.

  Yenilikler
  Birçok bilgi eklendi.
  Birçok hata düzeltildi.
  Exe ileri ve geri tuşu eklendi.
  Yazdırma tuşu eklendi.

  PROGRAMI İNDİRİN.HER ZAMAN BU LİNKTEN GÜNCELLENMEKTEDİR.

  KURTULUŞ PROGRAMI 1.08 CHM-EXE(UYGULAMA)İNDİR GÜNCEL.
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

  Alternatif Link
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

 4. #4
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2015
  Yaş
  28
  Mesajlar
  24
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart Cevap: Kurtuluş Programı 1.01

  islamikonular(apk) Telefon Uygulaması
  Telefon,tablet... apk uzantılı dosyaları çalıştıran tüm cihazlar için. Uygulamaya dönüştürülmüştür.

  Kurulum
  Programı indirin.İndirdiğiniz apk dosyasının üzerine tıklayın.Kurulum sayfası gelecektir.Tamam deyip kurunuz.

  Genel İçerik
  Hertürlü islami bilgi,konu,islam ilmihali... resim,ses,video olarak eklidir.
  Kuranı Kerim Arapça,Arapça Okunuşları,Türkçe meal,Tefsiri ve birçok bilgi.
  50 Hafızdan Hatim Dinle
  Hadisi şerifler,kütübi sitte(7300 hadis ayrıca sesede çevrilmiştir)
  Konulara göre ayet,konulara göre hadis,kelimelere göre ayet,hadis gibi çalışmalarımız eklidir.
  Esmaül Hüsnalar(kuranı kerimdeki tüm esmaül hüsnalar,286 esmaül hüsna,cevşeni kebir)
  Dualar(buhari,tirmizi,ramüzül ehadis... ve birçok kaynaktan )
  Peygamberimiz (s.a.v) hayatı,sünnetleri,duaları(seslide eklidir)
  Chm,pdf,3d ekitap,exe,access... ile oluşturulmuş birçok dini program.

  Program Hakkında
  Boyut:2,5mb "apk" android uygulaması.
  Yazı boyutu büyük olarak ayarlıdır.Ayrıca telefonun zoom(iki parmağınızla ekrana dokunun.yakınlaştırma ve uzaklaştırma) tuşları kullanılabilir.Ekran kaydırmalar ekli.
  Geri tuşu kullanılabilir bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.

  Sesler
  Birçok eser sese çevrilmiştir.
  Otomatik oynatır.Sıra ile diğerine geçer.
  İstenilen listeden seç seçelip oynatılabilir.
  Uygulamada bir ses açarsanız uygulamayı kapatmadan arka plana geçtiğinizde ses çalmaya devam eder.Böylece ses çalarken telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Program Video(İnternet hızınıza göre sayfalar yüklenir.Videoyou kısaltmak adına kesmeler yaptım.Bilgisayar telefon emulatöründe çekilmiştir.)
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

  islamikonular(apk) Uygulamasını Direk İndir.
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

  Google Drive ile İndir (Güncellemeler buradan yapılacak.)
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

  Alternatif Link
  [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın]

+ Cevap Ver

Benzer Konular

 1. Üç aylar kurtuluş için bir fırsat
  By Karani in forum Üç Ayların Fazileti
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 05-11-2013, 12:23 PM
 2. Kurtuluş İslam Birliğindedir
  By Karani in forum Köşe Yazıları
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-16-2012, 12:43 PM
 3. (beş sıkıntına bir kurtuluş)
  By SıLa_ in forum Namaz ve Abdest
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-01-2011, 04:11 PM
 4. Cehennemden kurtuluş reçetesi
  By £laf in forum Resimli Şiirler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-08-2010, 03:39 AM
 5. Kurtuluş Edebiyatı ve Efsanesi
  By Karani in forum Köşe Yazıları
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-15-2009, 12:52 PM

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
^

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379