Rahim Er -
2010-01-25
Hırkayı Şerifli olmak şereftir Genelkurmayın safı bellidir.
Genelkurmay, milletin emrindedir. Bu millet, yerine göre fakirliğe katlanmış fakat subayını el üstünde tutmuştur. Genelkurmayın içindeki darbe hastalarını temizlemesi milletine karşı vazifesidir.
Sahip çıkmak ne kelime, dolaylı koruma, susup ses çıkarmama bile Genelkurmayın hakkı olamaz. Mezhepçi, Siyonist ve Kemalizmi paravan edinmiş bir avuç cuntacı Fatih ve Beyazıt Camilerini bombalama ihanetini planlıyorsa, kendi uçağımızı düşürme, pilotumuzu öldürme zır deliliğini gündemine alıyorsa, İstanbul’un üzerine çökme manyaklığından söz ediyorsa, milletine hakaret ederek onu acımasızca katle hazır olduğunu fütursuzca konuşuyorsa bunun adı en ağır cinsinden ihanettir.
Cuntacı konuşuyor “ isminden belli zaten, diyor, “Hırkayı Şerif!..”
Hırkayı Şerifliyi soykırıma uğratmakla ancak kininin dineceği anlaşılıyor.
Bu kimse, eğer Hırkayı Şerifi bilmiyorsa katmerli cahildir.
Biliyor da konuşuyorsa bir gayz ve kin içinde olduğu aşikâr.
Her iki halde de affı mümkün değil..
Bunlar,bu milletin, imanına, Peygamberine ve Allah’ına da mı düşmanlar? Politik, ideolojik görüşleriyle yüce değerlerimizi de mi karmakarışık etmekteler?
Kimse sahip çıkamaz.
Harp oyunları yapılıyordu gibi itirazlar sadece gülünçtür.
Bu millet binlerce yıldır orduya sahiptir.
TSK ile kıyamete kadar yaşayacaktır.
Ama kurumlar kimsenin malı değildir.
Sen milletin ödediği vergilerle en güzel imkânlara sahip ol sonra da ona imanından dolayı, siyasi tercinden dolayı, oturduğu semtten dolayı düşmanlık göster..
Balyoz, Gün Işığı, Kafes. şu bu.
Dağdaki teröristle uğraşamayanlar, camideki mümini, semtteki ahaliyi hedef almışlar.
Asker bu darbe virüsü kapmışlara sahip çıktıkça yıpranmakta.
Genelkurmay unutmasın.
Asla unutmasın.
Bugün bu topraklar vatansa, dün bu milleti vakarla yönetenler yerine göre hiç çekinmeden öz evlatlarını feda ettiler. Siz de darbeci, cuntacı, milletiyle ters düşmüş bu tehlikeli adamları aranızdan temizlemelisiniz.Temizlenmelerine yardımcı olmalısınız. Muvazzaf olanları bulup ortaya çıkartarak siz temizleyin. Emekli olanları da üst yargı yoluyla sivil yargının elinden koparmayın. Yersiz bir mesleki taassuba kapılmayın.Beş bin yıllık tarihimiz böyle bir ihanet yaşamadı. Bunu hafife almayın, yok saymayın , dolaylı yoldan sahip çıkmayın, asla ve asla sahip çıkmayın.
Bunlar milletiyle savaş hesapları içindeymiş.
Gerçek ağır da olsa öylece kabul edin ve gereğini gözünüzü kırpmadan yapın
Harp oyunuymuş.
Kundaktaki bebek inanmaz.