+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

 Islamseli.Net Katagorisinde ve  Serbest Bölüm Forumunda Bulunan  şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin Konusunu Görüntülemektesiniz.=>Cinlerle ilgili ilginçve müthiş gerçekler-2 Cinleri bilmek ve tanımak insanlar içinmecburidir.(farzdır.) İnsan önce düşmanını tanımalıdır. Aslında Allah’a inananinsan, cinlerin ne olduğunu öğrenmek zorundadır. Cinleri tanımak demek, dininvarlığının temellerini görmek demektir. İnsanın davranışlarındaki temelamaçları görmek demektir. İnsanın neolduğu, varlığı ve amacı anlaşılmaktadır. · Cinlerdüşünsel bir güçtür. Hareketleri ortaya çıkartan geri plandaki ...

 1. #1
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  Cinlerle ilgili ilginçve müthiş gerçekler-2

  Cinleri bilmek ve tanımak insanlar içinmecburidir.(farzdır.) İnsan önce düşmanını tanımalıdır. Aslında Allah’a inananinsan, cinlerin ne olduğunu öğrenmek zorundadır. Cinleri tanımak demek, dininvarlığının temellerini görmek demektir. İnsanın davranışlarındaki temelamaçları görmek demektir. İnsanın neolduğu, varlığı ve amacı anlaşılmaktadır.
  · Cinlerdüşünsel bir güçtür. Hareketleri ortaya çıkartan geri plandaki gizli niyettir.Düşünsel faaliyet sonucunda eyleme geçirten itici güçtür. Neler yaptığınızabakarak cinlerin amacı tespit edilebilir. Cinlerin amacı genelde insan içinkötü sondur. Bu nedenle kötü niyetlerin, olumsuz düşüncelerin ardında şeytanicinler vardır.
  · Cinlerkaranlığı severler. Güneş ışığından ve ışıktan hoşlanmazlar. Geceleri ortayaçıkarlar ve karanlık onların yaşam alanlarıdır. Nasıl ki insanlar gündüzleriyaşar geceleri uyursa cinler de geceleri yaşar gündüzleri kaybolurlar. Ama bizinsanlar nasıl aksamlara ve gecelere isteyerek veya istemeyerek sarkabiliyorsakcinler de gündüze sarkmaktadırlar.
  · Cinlergüneşin doğmasıyla bulundukları yerleri terk ederler. Şehre sabah ezanıylamelekler girer. Cinler son aydınlanma çizgisi olan geceyi takip ederler.Karanlıkla beraber karanlığın içinde onlar da çekilirler. Güneş ışığıylamelekler yeryüzüne gelirler. Aynı şekilde Akşam olurken güneş batarken cinlerkaranlık çizgisiyle şehirlere girmektedirler. Melekler de ardından gelenkaranlığa bakarak şehri terkederler. Cinlerden bir kısmı gündüzlerde işgörürler. Meleklerden az bir kısmı da gecelerde iş görürler.
  · Cinlerdenzorbaları, taşkınlık yapanları ve haddi aşanları vardır. Bunlar insana direktzarar vermek isterler. Bunu yapmak istediklerinde çok korkarak yaparlar.Genelde kötü amaçlarında başarılı olamazlar.
  · Parmaklarıçıtlatma, tırnak yeme, sallanma, yerinde duramama cinlerin etkisiyle ortayaçıkmaktadır. Bir düşünsel faaliyette yoğunlaştığının belirtisidir. (Bir hedefeyönelik vesvesenin arttığı anlardır.)
  · Birde definecilerin karşılaştığı cinler vardır. Bunlar define karşılığındainsanların imanlarını çalmak ister. Dünya cinlerindir. En azından cinler böyle düşünmektedirler.Yani cinlervarlık alemi olan dünya hayatına sahiplenmişlerdir. Bu nedenle insanlaradüşmanlıkları vardır. Dünyaya sahip olmak yani zengin olmak için cinlere boyuneğmek ve dünya karşılığında imanlarınızı almak istemektedirler. Bu nedenle inançlı insanın kazanç eldeetmesini engellemek için korkutmaktadır. Kurban kesmeden, kan akıtmadan,birtakım tütsü ve batıl tüm eylemleri gerçekleştirmeden defineye sahipolabilirsiniz. Kazanç karşılığında Allah’a şükretmeyen Allah’ın adını anmayan okazançtan bereket göremez. Defineye imanınızı sarsacak ve cinlerin hoşlarınagidecek yöntemlerle sahip olursanız o kazanç sizin için bir eziyete dönüşür.
  · Cinlerüstün varlıklar değillerdir. Hiçbir şekilde onlara boyun eğmenize gerek yoktur.Onlardan korkmayınız. Tek amaçları sizi korkutmaktır. Onlarla düşünsel mücadeleedenler mutlaka başarıya ulaşacaklardır. Onları farketmek ve kötü düşünceleri,korkutmaları etkisiz hale getirecek düşünceler geliştirmek onların etkinliğiniazaltacaktır.
  · Cinlerlekarşılaşıldığı veya bir tehlike anında bir çubuk alınır. Kendinizi çemberiniçinde kalacak şekilde etrafınıza çizgi çizilir. Çizgi çizilirken Allah’ım buçizginin içine hiçbir kimseyi sokma, sana sığınıyorum. Büyük Allah’ım beni korugibi dualar edilir. Kesinlikle Allah tarafından korunursunuz ve cinler oçizgiden içeriye kesinlikle giremez. Dışardan birtakım korkutmalara maruzkalabilirsiniz. Korkmayın cinler korkutmanın ötesine geçemezler. Sakin oluntepkisiz kalmanız cinleri korkutur. Siz ne kadar Allah’a güvenirseniz cinlersizden o kadar korkar. Cin saldırısı vekorkutması doğal yaşama aykırı ve kural dışıdır. Makul hiçbir gerekçesi olamaz. Bu nedenleAllah saldırıya maruz kalan insanı kesinlikle görür ve korumak ister. Talebininsandan gelmesini bekler. Korunma ve sığınma amaçlı dualar kesinlikle kabulgören ve yardıma yetişilen dualardır. Cinler konusunda rahat olun, hiçkorkmayın gerçekten onlar korkulacak varlıklar değillerdir. Zaten onların entehlikelileri düşünsel olarak hep içlerimizdedir. Aslında bu direkt saldırıyapanları en çaresiz olanlarıdır.
  · Cinlerinen etkili oldukları saat gece yarısı 03.00 dür. Büyüler ve kötü işler busaatlerde yapılır. Akşam ezanı ve yatsı vakti cinlerin sabah vakti gibidir.Güne yeni başladıkları, işe koyuldukları saatlerdir. insanlara kötülük içinçalışmaya başladıkları vakitlerdir.
  · Cinhastasına dışardan dua veya Kuran okuma ile rahatlama hemen olmaz. Hastanın kendisini fark etmesi için tavırlarıanlatılır. Bu tavırlarda bulunanın kendisi olmadığı şeytani cin temelli olduğuörneklerle anlatılır. Bu sen değilsin gibi sözler söylenebilir. Yanlışdüşüncelerin temeline inilir. Beş neden sorusuyla davranışın kök nedeni bulunurve cinin ürettiği yanlış amaç kirli hedef öldürülür. Hasta, dış etken olancinlere karşı uyandırılır. Böylece davranışlarının temelinin kendindenolmadığını anlar. Bunu fark ettiği zaman cin hastası zamanla iyileşme sürecinegirer. Birkaç aya kalmaz sıkıntı kendiliğinden kaybolur. Burada çözümü hemengörmeyi beklemek yanlıştır. Cin kolay terk etmez ve birden bırakamaz. Melekibir fikir, şeytan temelli kötü fikri yıkar. Ancak bu yıkım desteklenerekgerçekleşir. Yani iyi düşüncenin çeşitli örneklerle ve detaylarla desteklenmesigereklidir. İnsanı aldatmakta ve yönetmekte güç kaybeden cinler zamanla buamaçtan vazgeçer. İyi düşünceyi tercih ederek meleklerin etkinliği artar, sıkıntıazalarak ortadan kalkar.
  · Cinlerdenmaddi olarak korunabilecek iki şey su ile temizlenmek ve duadır. Bunlar haricindeki tüm korunma yolları batılve şeytanidir. Bir uzvu su ile yıkamak olumlu bir enerji üretmektedir. Cinlerinyıkanmış bir uzuvdan içeri girmesi çok zordur. Abdest ve gusül bunlaraörnektir.
  · Herbinanın bir dış cephesi olduğu gibi insanın dış cephesi de derisidir. İnsankesinlikle çıplak dolaşmamalıdır. Cinsel ilişkiye dahi bir örtü altındagirmelidir.Cinler deri gözeneklerinden içeri girmektedir. Çıplak bir bedencinlerin kolayca bedene girmesini sağlar. Giyinmek onların yaklaşmasına engelçıkarmaktadır. İslam inancında Allah ile konuşmadan önce (namaz kılmadan önce)görünen yerler yıkanır. Eller, ayaklar, kollar ve baş yıkanır. Yani abdestalınır. Nedeni ise İnsan Allah’a yöneldiğinde yani namaza durduğunda cinlerbunu engellemek ister. Bedene girmek için görünen yerlere yaklaşır. Genellikle eller ayaklar ve baştan vücudagirmeye çalışır. Cinler düşünceleri bozmakta ve farklı yönlendirmektedir.Böylece inanan insanın namazını engelleyemeye çalışır. Namazda bozukdüşünceler, yanlış fikirler üretir. Konuşma esnasında mantıksal bütünlüktençıkartır. Kontrolünüz dışında düşüncelerinizin çok farklı yerlere gittiğinizigörürsünüz. Allah ile konuştuğunuzu bile unutur o’na yönelik konuşamazsınız. Butür şeytani cinlerin etkisinden korunmak amaçlı abdest alınmaktadır. Gerçekte su ile deriyi yıkamak bir güvenlikduvarı oluşturmaktadır. Bütün bunların bilimsel gerçeklikleri de vardır.
  · Havaher şeyi bozmaktadır. İnsan derisine sürekli temas halinde olan hava korumakalkanını bozmaktadır. Cinler havaiçindeki en etkili varlıklardır. Güvenlik duvarını zamanla hava bozmaktadır.Hava her şeyi bozar. Hava açık yiyecekleri ve suyu dahi bozar. Bu nedenlecinlere karşı yeni bir güvenlik duvarı oluşturmak için tekrar belli bir zamansonra uzuvlarınızı su ile yıkamanız gereklidir. Su ile yıkamak ışık, huzur veolumlu düşünce üretir. Yani su ile yıkamak nurdur. Karanlığın bedene işlemesiniönler.
  · Bütünbedeni su ile yıkamak yıkama anına kadar bedende etkili olmuş cinlerin su ileatılmasını sağlar. O insanda olumsuz düşünceler üreten gölge güç yıkanarakbedenden arındırılmış olur. İnsanı sahiplenmiş olan bu manevi ve enerji bedensu ile bir elbise gibi çıkarılmış olur. Duş almak cinlerin insan kalıbındanakarak atılımını sağlar. Cinler enerji beden olarak deriyi kaplamakta ve insanşeklini almaktadır. İnsanları etkileyen bu kötü enerjiyi su resmensüpürmektedir. Yıkanmış bir bedenin yüzey gerilimi değişir. İnsana müthiş birdinçlik gelir ve yapıcı bir enerji görevi devralır. Yıkanma sonrasında ortayaçıkan tanrısal enerji, meleki bir kuvvet taşımaktadır. Cinlerin etkinliğini dua,su ve toprak engellemektedir.
  · Şeytanicinlerin en sevmediği şey insanın Allah’tan istemesidir. İnsan Allah’a duaetmeye başladığında şeytani cinler çıldırır ve kulaklarını tıkar. Cinler insanıyönetmek ve kullanmak ister. İnsan Allah’tan istemediğinde cinlerin yönetimindeolmaktadır. Allah’tan istenildiğinde cinler kaçacak veya rahatsız olacaklardır.
  · Cinlerinhoşlandıkları ve hoşlanmadıkları mekanlar vardır. Güneş ile gölgenin kesiştiğiyerler, kapı eşikleri gibi hafif rüzgarlı alanlar, ağaç dipleri ve kökleri gibiserin rutubetli yerler cinlerin dinlendikleri alanlardır.
  · ŞeytaniCinler, Allah’a ve cinlere inancı yıkmaya çalıştılar. Cinler daima kendilerinigizlerler. Sadece büyücülerde ve cincilerde onların varlıkları açıkçaanlaşılır. Aslında cinlerin varlığı Allah’ın varlığını doğrulamaktadır.İnternette pek çok cin seansları, cin çıkarma, cin kovma görüntüleri vardır.Bütün görüntüler detaylıca incelendiğinde cinlerin neler yapabildiği açıkçaanlaşılmaktadır.
  · İşlerinicincilerle yapanlar ve dünyasını büyülerle şekillendirenler cehennemahalisidir. Cincilere ve büyücülere gidenler mutlaka Allah’ın azabındannasibini alacaktır.

  • Cinler, insanın en yakınları için dahi çirkinliği fısıldadı.
  • Her şeyi iki göze benzetmek, çevrenizdeki ve baktığınız yerlerdeki şekilleri insan ve hayvan şekillerine benzetmek, gözlerinizi kapattığınızda birtakım şekiller görüyormuş hissi, çevrenizden karartıların geçtiği hissi tüm bunlar cinlerin etkisinde olduğunuza işarettir. Korkmayınız bunlar hemen hemen her insanda olmaktadır. Bunlar doğaldır çünkü biz cinlerle beraber yaşarız.

  · Dişlerifırçalama isteği, dişlerdeki tortulardan rahatsız olma, el veya birtakımuzuvlarında pislik var düşüncesi ve kirlenme hissi, burunu temizleme isteği,tırnaklardan rahatsız olma, aşırı masaj isteği gibi birtakım bedensel isteklercinlerden kaynaklıdır. Bu tarz istekleri yaydıkları enerjilerlegerçekleştirmektedirler.
  Yazının tamamını okumanız için birkaçörnek verdik. Lütfen aşağıdayazılanların tamamını okuyunuz. Bu yazı bütünlük içermektedir. Cinlerin neolduğu konusunda anlaşılmazlıkları kaldırmak içindir. Cinler, cin türleri,yaşamları, cinler alemi, çarpılma nedenleri, korunma yöntemleri hepsi detaylıcaverilmektedir.


 2. #2
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  İnsanlar cinlerle ilgili araştırmayıneden yapar: *Cinler tarafından rahatsızediliyordur.* Normal düşünemiyor kontrolden çıkmıştır. *Cinlerle irtibat kurupmakul olmayan bir güç elde etme hayalindedir. *Cinleri emri altına almakisteyen zavallı tipler vardır * İstediğini elde etmek isteyen çıkarcı zalimlervardır.* Cinlerden korunmak isteyen ve nasıl korunacağını merak eden insanvardır.*Definecilerin tehlike anında ne yapacaklarını öğrenme çabaları vardır.*Cinlerin varlığının doğru olup olmadığını merak edenler vardır.*Cinler hakkındadetaylıca bilgi edinmek isteyenler vardır gibi... Cinler, her insanın bilmesigerektiği çok önemli varlıklardır. Sürekli bizlerle yaşayan yaşantımızda önemlibir güç olan bu varlıklar kesinlikle tanınmalıdır.
  Cinler, kendileriyle ilgili bilgi sahibiolunmasını hiç istemezler. Çünkü onların tanınması, zaaflarının bilinmesionların tüm etkinliğini azaltır. İnsanoğlunun yeryüzünde en az bilgi sahibiolduğu varlık insanın en büyük düşmanı olan iblistir. İblis cinlerin en büyükaşiretidir. Ve cinlerin onda dokuzunu oluşturur. Onları tanıyıp fark etmekonlardan nasıl korunacağınızı gösterecektir. Bilgilendikçe onlardan korkmanınsaçma olduğunu anlayacaksınız. Veonlardan korunma yollarını anlamamızı sağlayacaktır.
  Cinlerinde erkek ve dişileri, çocuklarıve aileleri vardır. Sosyal hayatları ve toplumsal ilişkileri vardır. İnsanbedeninde, günah mekanlarında, kötü ve pis yerlerde, eğlence yerlerinde, kırsalhalde, şehirlerde, ıssız yerlerde, kabile halinde göçebe halinde yaşayanlarıvardır. Cinler her yerdedirler müthiş kalabalıklardır ve yeryüzünde onlarınolmadığı hiçbir yer yoktur.
  Cinler insanlar gibi ikiye ayrılırlar.İnanan cinler ve inanmayan cinler. İnanmayan cinlere iblis öncülük eder. İbliskötülüğün temsilcisidir Şeytani cinlerin felsefelerinde sevgiye ve kardeşliğedayalı anlayış yoktur. Menfaate ve ne yaparsam kar şeklindeki anlayışabağlıdır. İlişkilerinde zorbalık, hiyerarşi ve baskı vardır. Kendi içlerindesuçlayıcılık, kabalık, hoşgörüsüzlük ve her türlü kötülük yaygınlaşmıştır.Düzen ve iyilik karşıtı felsefeleriyle tam bir kaosçu zihniyete sahiptirler.İblis, Adem yaratılıktan sonra isyan edince Allah’ın rahmetinden kovulduğundabu kötü ruh haline düşmüştür. Bu durumAdem’e düşman olduktan sonra inançsızlığın ve hırsın oluşturduğu sevgisizlikhastalığıdır. İblis, yeryüzütarihinin büyük oyuncusuydu. Her dönüm noktalarında ve çağ değişimlerinde yaİblis’in küresel egemenliği ya da İblis’in egemenliğinin yıkılışı vardı. İblisönceleri sadık bir hizmetkar iken cinlerin arasında huzuru sağlayan adil birkral gibiydi. Düzenin ve iyiliğin önderlerinden iken Adem’in yaratılmasındansonra kötülüğün ve karanlığın önderi oldu. İblis, cinlerin çoğunu kenditarafına çekti. Uyguladığı siyaset aldatma, kışkırtma ve bozgunculuktu.Cinlerin büyük bir kısmı iblis’e tabi oldular. Yeryüzünü ve hayatı sahipleneniblis, cinleri aldatmada ayrımcılığı, büyüklenmeyi ve sahiplenmeyi kullandı.Yeryüzündeki yaşamın tek yöneticisi olarak kendini görüyordu. İblis Ademireddettiği gibi varlığına tahammül edemedi. Adem’in soyunu yok etmek içinbirbirlerine kışkırttı. Bunu aile içindede, iş çevresinde de, ulusal alanda daküresel alanda da uyguladı.
  İblis çeşitli cin türlerini arkasınaalınca insanların düzenini bozmakta başarılı olmuştur. iblis’in hizmetkarlarıve vezirleri çok farklı görevler yürütürdü. Hatta geçmiş çağlarda buhizmetkarlara tanrılar bile deniliyordu. Hepsi de alanında uzmandı.Yaratılışları gereği var olan her maddeyi etkileyebilir veyadeğiştirebilirlerdi. Yeter ki Tanrı onları engellememiş olsun.
  Cinlerin işi, gücü, beslenme merkezi, eğlenceve oyunları insanlardır. Cinler insanları düşman ve kendilerine tehdit olarak görürler. İnsanları hiçsevmezler ve onlarla sürekli uğraşırlar. Amacı insanları alçaltmak,aşağılamaktır. İmandan uzaklaştırarak dünya için birbirini öldüren hayvanlardandaha kötü bir ortama sürüklemektir. Kargaşa ve kaosta bırakarak Ademoğlunuçaresiz koyarak tanrıya karşı haklılığını ispatlamak istemektedir. İblis:‘Adem’e ne gerek vardı, neden yaratıldı. Ben yeryüzünde düzeni sağlıyor, Allahiçin çalışıyordum.’ Düşüncesi hakimdi. Ancak kurduğu baskı ve batıl düzeninigöremeyecek kadar kör olmuştu. Cinler, melekler ve tanrı iblisin kibirlitavırlarından rahatsızdı. Tanrının kararını reddeden iblis artık Allah’tandileyemez oldu ve insanlar üzerinden geçimini sağlamaya başladı. İnsanlar,cinler için büyük bir istihdam oldu.
  Şeytani cinler insanı hor görür,aşağılar,’ bir toprak parçası.’ der, İnsanı kullanılacak yönetilecek bir hayvangibi görür. ‘İnsanlara fırsat vermeyeceksin, merhamet etmeyeceksin, baskıkuracaksın.’ der çünkü insanın egemenliğini kendilerine tehdit görürler. Çünküsaltanatlarının yıkılacağından, özgürlüklerinin sınırlanacağından korkarlar.Çünkü tanrıya yönelen ve inanan insanlar haksızlığı seçmeyip midesinidoldurmayacağından şeytan beslenme ve geçim kaygısına düşmektedir. İblis, Ademkonusunda tanrıya karşı geldikten sonra kovuldu ve tek geçim kaynağı insanolmuştur.
  Toprağın düşmanı ateş; dostu ışık vesudur. Tüm hayvanlar da insanlar gibidir. Hayvanların da cinleri vardır. Herhayvan türüne göre cinsine göre aynı psikolojiyi yaşayan ve yaşatan cinlervardır. Hayvanlar da haksızlık eder, başkasının eşiyle beraber olmak ister, budurum kuşlarda genellikle kavgalara neden olur, köpek çok fazla da olsayemeğini paylaşmak istemez ve başkasının yemesine öfkelenir. Hayvanlarındurumlarına yaşantılarına türlerine ve cinslerine göre hayvansal cinler vardır.Onları etkileri altına alırlar. Hayvanların da hesap günü vardır ve onlar dahesaba çekileceklerdir. Hayvanlar da esner ağızdan içeri hayvani cinler girer,gerilme hareketleriyle gerilirler vücuduna hayvani cinler yerleşir. Topraktanyaratılan her canlı cinlerin etkisine uğramaktadır. Hayvanların hepsi deAllah’ı bilirler ve onu tesbih ederler. Hayvan psikolojisi ve felsefesi üzerinearaştırma yapanlar hayvanların davranışlarındaki değişimleri incelemektedirler.Onların değişen davranışlarının temelin de de cinler vardır.
  Büyü; gayri meşru kötü ve çıkarsal işleriçin Allah haricindeki varlıklardan yardım almaktır. Cinler insanları düşünsel olarak etkiler,iradelerini yönlendirir ve insanları kullanabilmektedirler. Yapıları veenerjisel güçleri nedeniyle maddi her varlığı etkileyebilmektedirler. Büyüyapılacak kişiye ait resim, elbise, saç teli, tırnak gibi kişiyi temsil edecektüm metaryeller kullanılarak kişi bulunur.büyücüye gelip büyü yaptırankişilerin istekleri doğrultusunda işe koyulurlar. Cinler büyü yapılan insanagenelde aynı vakitler olmak üzere sürekli giderler.O insanın içine girerler, geneldesol ayak topuğu, sol el, uykudayken agızdan, nadiren enseden ve cinsel ilişkisonrası sırttan giriş yaparlar. Vücuda giriş delikleri (ağız, burun, kulakdelikleri vajina ve makattan giriş yaparlar.) Kirli tırnak uçları, açılmış vekanamış yaralardan giriş yaparlar. Büyüde istenilenler doğrultusunda sürekliolumsuz düşünceler üretirler. Kaçınılmaz olarak hayatının seyri değişmeyebaşlar.
  Şeytani cinler Adem yaratıldığından beriAdem’e düşmandır. Şeytani cinler cinlerin büyük bir çoğunluğunu oluştururlar.Sürekli insanlara uğrarlar. Çarşı Pazar cinleri, sokak cinleri, ev ve mekancinleri gibi sayısız cinler bulunur.
  Cinlerden insanlara asla dost olmaz.Cinler emir altına alınmaz. Her istenilen onlara yaptırılamaz.Cinlere bulaşanbir kişi tamamen cinlerin etkisi altında kalır. Düşünceleri de yönetimideiradeleri de kullanılır. Cinler insanı kullanırlar, dilediklerini yaptırırlar.İnsanların yapısı gereği araç insan, şoför cinlerdir. Süleyman Peygamberincinleri etkisi altına alması Süleymanın kendinden değildir. Süleymanın Allah’asadık olması nedeniyle kurduğu düzendendir. Cinlerin boyun eğişi tamamenAllahtan kaynaklıdır. Allah’ın dilemesiyle cinlerden kurtulunur. Zaten besmele‘şeytanların şerrinden sana sığınırım.’ Kelimesinin sırrı buradandır. İnsancinlere asla hükmedemez Allah’a sığınıldığında allah insanı korur ve cinlerinsana bir şey yapamaz. Cinler insana bir şey yapamadı mı ona boyun eğmeyebaşlar. Yani herşeyi Allah yapar. Allah’a sürekli sadık olmak, günahlardan geridurmak ve şeytanlarla mücadele etmek cinlere hükmetmenin tek yoludur. Yoksaonlarla irtibat kurmak, arkadaş olmaya çalışmak isteklerini yapmak tam tersionlar tarafından kullanılmaya ve kötü sona işarettir. Bu nedenle cincileracınacak haldedirler.Süleymanın yeryüzüne kurduğu düzen iyilik üzerindedir.Böyle bir düzenin insanlığa hakim olması cinler insanların egemenliği altındaolmasına işaretti. Süleyman döneminde cinlerin yönetilmesi bunlardandır. İnanancinler Süleymana tabi oldular. Çünkü Süleyman doğrucu, adil, barışçı veadaletliydi. Yeryüzünde adil bir düzen kurdu. Bir kısım şeytanlar kötü düzendenbeslendiklerinden güçsüz kaldılar ve Süleymanın düzeni altında azgınlıkedemeyerek ona boyun eğdiler. Zaten kuran da Süleymanla ilgili o başarılarındaküfretmedi yani cinlerden yardım almadı denilmektedir.
  Bir insanın cinlerden ve şeytanicinlerden etkilenmemesi için cinleri ve neler yaptıklarını iyi bilmesigereklidir. Cinlerden korunmak ve etkilenmemek mümkündür. Ama bunun için altınkurallar vardır. Öncelikle iyiliği tercih edip iyi ve olumlu düşüncelerlehareket etmeli ve hayatına yön vermelidir. Şunu unutmayınız olumsuz fikirler,suçlayıcı davranışlar olumsuz düşüncelerin sürekli zihinden geçmesi şeytani cintarafından yönlendirildiğinizin işaretidir. Her ne sebep olursa olsun,suçlayıcı tavırlarda bulunmamalıdır. Kendisine düşman kimseler dahi olsaolumsuz düşüncenin kaynağı şeytani cinlerdir. İşte insan uyanık olmalıdır.Şeytani cinlerin olumsuz düşüncelerini farketmek cinlerden ve büyülerdenetkilenmemenin en önemli basamagıdır. Buı olumsuz düşüncelere tepkisiz kalmakveya bu olumsuz fikirleri yıkmak için karşı fikirler üretmek cinlerinyenilgisini getirir. Olumsuzdüşüncelerle mücadele etmek cinleri çok yorar ve yıldırır. Aldatıpyönetemeyeceği insanı bir süre sonra terkeder.
  Her insanı kötü yola çağırmak için herbedende bir şeytani cin bulunur. Her insan doğumuna İblis öfkelenir ve bağırırçağırır söylenir. Kızarak‘Yine bir insan doğdu.’ der. Doğumla beraber İblistarafından insana verilen bebek cin insanla bir ömrü geçirir ve aynı kaderiçinde olurlar. İnsanla beraber şeytani cin çocukluğun, gençliğin ve yaşamınevrelerini beraber yaşarlar.
  Mesela çocukken Anneyi kaybetmekorkusu, birinci olacağım ve yeneceğim tavrı, kardeşini kıskançlık gibiçocukluk tavırları cinlerdendir. Gençlikte dikkat çekme, hava atma, kavga etmegibi davranışların temelinde yine cinler vardır.
  Çocukları besleyememekle korkutarakinsanların üremesini engellemek ister. Oysaki insanların rızkı Allah’a farzdır.Az yada çok mutlaka yaşayacak kadar verir. Sakin olun, rızkınız konusundaAllah’a güvenin.Saldırgan ve suçlayıcı tavırlardan uzak durun.
  Cinlerin temel amacı insanlar arasındaki düzeni bozmaktır. Düzen bozulunca insanlar birbirlerine zarar verirler veinsanların yok oluşuna zemin hazırlanmış olunur.
  Her kötü fikir, her olumsuz düşünce, hersuçlayıcı tavır şeytani cinlerdendir. Ailesine karşı kışkırtan, beğenmeyen,sürekli arzularının beklentisinde olan şeytandır. Sürekli kendi isteklerininyerine getirilmesini isteyen şeytani cinlerdir.
  Yemek yerken ağız şapırdatmasına veyayüksek sese dahi sinirlenen insan cinlerin kışkırtmalarına uğramaktadırlar..Başkasının yediği lokmalara bakan da, bu yemek bana yetmez diyende cinlerdir.Şeker hastalarında görülen ellerde ve içte titreme cinlerin bedene girmesihadisesidir. Genelde acıkmışlardır ve aşırı iştah ve açlık vererek besmelesizhale getirilmiş sığınılmamış yemekten yiyecektir. Böylece bedene daha güçlühakimiyet kurarlar. Sonrasında da insanı hırçınlığa ve saldırganlığa iterler.
  Başkasının hoşunagitmeyeceği şeyleri söylemek, gıybet etmek cinlerdendir. Çünkü böylece kendikonumunu sağlamlaştırırken, başkasını itibarsızlaştırmaktadır. Cinler ilkhayatı yani dünyayı tercih etmiş olanla


 3. #3
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  arkadaş olur.İnsan, doğruluğu ve gerekli olanı yaparken Allah’tan istemeyip böyle meşruolmayan yollarla konumunu korumaktadır. Gıybet , kötüleme, kınama, başkalarınınayağını kaydırma, insanların üzerine basarak kazanma cinlerin etkisindekiinançsızın yöntemidir. Zenginlik verızkı için he türlü kötülüğe çağırdığında o insan ona hemen icabet eder.
  Cinlerin insanlara birşeyi kabulettirmedeki en etkili uygulama tekniği ‘sürekli tekrar’dır. Yapılması istenenşeyi sürekli söyleyerek onu bilinç altına yerleştirir. Düşünmeden, tartmadan veonu reddetmeden yaşarken onun yanluş ve kötü isteklerini yapıveririz.
  Cinleri hiç tanımayan birisine cinmusallat olduğunda o insan büyük panik yaşar. Kendisini dış bir etkeninyönettiğini fark etmesine çok şaşırır ve anlam veremez. İşte dinin ve inancınortaya çıktığı gerçeklik aslında burasıdır. Bu konularda bilgisiz insan böylebir şeyin varlığını yeni fark etmiştir. Büyük bir telaş içinde bu konuda bilgisahibi kimseleri bulmaya çalışır. Toplum bana ne der. Bana deli derler. Gibidüşüncelerle hemen bu durumu gerek internetten gerek dışardan araştırmaya vebir kurtuluş aramaya bakar. Çünkü normal ve doğal yaşantısını sürdürmektezorlanmaktadır. Kontrol dışı olduğunu ve iradesinin elinden alındığını bilir. Yada sürekli rahatsız edilmektedir. İşte denize düşmüş çaresiz insan cincilere,büyücülere giderek yılana sarılır.
  Cinlerden korunmanın farklı yollarınıarayanlar, cinlerin kucağına düşmektedirler. Meşru yollar haricindeki tüm yolve yöntemler cinlere teslim olma yöntemidir.
  Cinler maddesel olmadıklarından içinonlarla mücadele etme yöntemi mana (anlam)ile olur. Her insanın parmak izifarklı olduğu gibi verdiği nefes te farklıdır. Her verilen nefeste düşünsel çıktılar bulunur. Edilen dualar en güçlünefeslerdir. Cinlerle maddesel değil manasal mücadele edilir. Mananın içindedoğru düşünce, doğru iman ve doğru hedefle olur. Mücadelede anlamlar, kelimelerve tanrıya sığınmalarla mümkündür. Cinlerden gelen yanlış ve kötü bir düşünceyireddederek yerine iyi bir düşünce koymakla cinlerin vesveselerini etkisiz halegetiririz. Komşusuna karşı cinsellik uyandıran bir cini reddetmek çok kolaydır.
  Su ile temizlenmek, derin nefes vermek,toprağa yatmak, sakinleşmek için durmak, oturmak ve sırt üstü yatmak gibihareketsel önlemler cinlerin etkinliğini azaltır.
  Cinlerin söylenegelenler haricindebaşka, Allah’tan ve dinden gayriolduklarını asla düşünmeyiniz. Cinler varlığı kesin olan ve dinen bildirilenvarlıklardır.
  Cinlerden iblis ailesine, yani İblistaraftarları ve soyu şeytanları oluşturmaktadır. İblis’e tabi olmuş insankarşıtı tüm cinler şeytani cinlerdir. Müslümanlar, insan düşmanı azgın cinlereşeytan demektedir. Şeytani cinlere Müslümanlar şeytan demektedir. Diğerdinlerdeki adları Hristiyanlar da vampir ve Lusifer, eski Yunanlılar da Medusa,Zerdüştlerde, Şamanizm’de her dinde şeytani cinlerin adı vardır. Şeytani cinlertanrıya karşı çıkan, Adem’e düşman olan ve tanrı ile mücadele eden kafircinlerdir. Her din ondan bahseder. İnsanlık ve tüm kültürler, yeryüzündekiher yöre onlar hakkında mutlaka bir şeyler duymuşlardır.
  Adem, yaratıldığında dünyaya cinler hakimdi. Allah dilediğini kendine yakıntutabilirdi. Sırf dünya yaşamı onlara aitti. Adem’in varlığına saygı göstermeyen iblis evrenin ellerinden alındığınıdüşünerek ve küçümseyerek Allaha isyan etmiş oldu. Dünyayı insanlarlapaylaşamayan iblis Allah’a asi olmakla halifeliğinden de oldu. Allah aşağıdaolan bilgisiz cahil çaresiz ve içi boş insanı iblis’e karşı yüceltti. Bununla‘Benim dilediklerim yücelir, dilediklerim alçalır.’ gerçeğini öğretti.
  İblis, Allah’ım bana izin ver kim üstüngöstereyim o topraktan yaratıldı. O’nu sana düşman yaparım dedi Allah ta hayır!Benden isteyen, bana sığınan ve bana yönelen Salih kullarıma sen hiçbir şeyyapamazsın dedi. Burada insanın tercihi, tercihi sonrası isteği önemlidir.Allah’tan isteyenlere Allah verecektir. Dünyayı isteyene dünya ahreti isteyeneahiret verilmek üzere yaşam sürdü geldi. Şeytan denen cin o gün bu gündür insanlara düşmandır.
  Şeytanicinler, kıyamete kadar insanları kandırmaya küfre sokmaya yalanlarla vaatlerdebulunmaya devam etmiştir. Şeytani cinler insanları yapayalnız çaresizlik içindebırakırlar. Dine ve insanlığa ters olan ne yaparsak bilmeliyiz ki cinlerinparmakları vardır. Bizi yönlendirense cinlerin ta kendileridir.
  Sadece onun yardımıyla tüm engelleriaşabileceğimizi düşünmeli ve ondan yardım dilemeliyiz. Çok şahit olduk,kocasıyla mutlu olmak için cinlerden yardım bekleyen onlara giden kadınlargörüyoruz. Mutlu olması, yuvasının düzelmesi şöyle dursun aksine cinlerinoyuncağı oldular ve yuvaları param parça olmuştur.
  Cinler mana olarak sesini duyurur vedüşünsel hareket ederler. Bir çeşit düşünceyi yönlendirme gücüne sahiptirler.İlk başta anlaşılamasa da bir süre sonra yanlış düşüncelerle yanlış hedefedoğru gittiğinizi fark ettiğinizde cinler tarafından yönlendirildiğinizianlarsınız. Cinlerden kurtulmanın ilk önemli aşaması onları fark etmenizdir.Onları kendi üzerinizde fark ettiğiniz zaman aslında sorunun büyük bir kısmıçözülmüş olur. Siz artık onun her dediğine uymayacağınızdan o’nun etkinliğizamanla azalır ve sizi tamamen terke eder.
  Cinlerin en tehlikelisi iblistir.Ademoğluna öfkeyle düşmandır. Bu düşmanlıkta diğer cinlere öncülük eder.İblis’in kabinesi ve ona bağlı halkı ne kadar çalışırsa çalışsın önce amacınaulaşıyormuş gibi görünse de Tanrı zamanla gerçekleri göstererek onun yalancı vebatıl olduğunu gösterir. Allah dilediğinde İblis’in tüm kirli oyunlarını boşaçıkartır.
  Bir olay gerçekleştiğinde İblis görünenealdanır ve batıl ve yalanı hemen yayar. Gerçek ise sonradan ortaya çıkar. Yalandört nala giderken arkadan yavaşça gelen gerçekler batılı devirir. Bu aradaiblis çok kimseyi saptırmıştır.
  Farklı lisanlarda söylense de Lusifer(şeytan) (iblis) hepsi aynıdır. Kötülüğün önderi Lusifer’den yardım isteyenlereşeytanlar tarafından yardım edilmektedir. Allah’tan yardım isteyenlere de Allahyardım etmektedir. Şeytana sığınana şeytan hükmeder. Allah’a sığınana Allahhükmeder. İnsanın düşmanı şeytana mı sığınıp yardım dilemek doğrudur. İnsanındostu Allah’a mı sığınmak daha doğrudur. Her ne kadar şeytan insanın dünyalıkmenfi isteklerini yerine getirse de sonunda insanı rezil eder ve kötü sonucagötürür. İnsanlığa yaptığı zulmü de ölüm sonrasına gider. Ama Allah’tan isteyenhem dünyada hem ahrette kazanır. Şeytana mı sığınmak yoksa Allah’a mı sığınmakgereklidir. İşte dünyadaki temel amaçlarınızı büyük hedeflerinizi, neyisevdiğinizi kontrol ederseniz kime sığındığınız ortaya çıkacaktır.
  Lusifer’den yardım isteyeceğinize Allahtanisteyin. Birinin yolu batıl diğerininki haktır. Lusifer’e inandığınız gibiAllah’a da inanın. Onun varlığı ne kadar gerçekse ve ne kadar çok görüntü veolaya şahit olduysanız tanrı da o kadar gerçektir.
  İnsan Allahtan bir şey istediğinde ve veyasığındığında hemen o şeyin sonucunu bekler. Bu acil beklemek insanı imandaşüpheye düşürür. Allah’ın işleri yavaş ve kuralına uygun adetine göregerçekleşir. Herşy neden sonuç içinde oluşur.
  Şeytan ise isteği hemen gerçekleştirir. Tümfizik kurallarına karşı beklenen hemen oluverir. Ancak sonuç ve akıbetvahimdir. Zaman içinde olumsuzluklar başlar. Kötü sonuca doğru gidilir.
  Şu gerçektir ki şeytan insanı sevmez. İnsanla işbirliği de yapsa mutlakasonuçta onu kötü sonuca götürmeye çalışır.
  Allah’tan gayri tüm dileklere şeytansahiplenir.
  İnsan kendi isteğiyle iradesini başkasınadevretmeyi kabul ettiğinde onu hemen bir şeytan sahiplenir. Hipnoz, cincileregidenlerin yaşadıkları haller tamamen bu duruma örnektir. Bedene girip yönetenistekleri yapan şeytandır. Şeytana tevekkül edeceğine Allah’a tevekkül et
  Kendi isteğiyle Allah’a teslim olanı Allahteslim alır. Allah’;a teslim olup ona güvenmeye tevekkül denir. Bunu farkedemeye bilirsiniz ancak Allah mutlaka sizi iyi sonuca ulaştırır. Şeytan gibiarada size zulmetmez. Allah’ın işleri yavaş yavaş usulüne uygun doğru adımlarladoğru sonuca yönelik gerçekleşir.
  Allah şeytani cinlerin saldırısındanhepimizi korusun...Çünkü onlardan koruyacak onlardan çok çok daha üstün varlıkAllah’tır. Onlara karşı Allah’tan yardım dilemek bedenin yönetilmesindeşeytanların etkisiz kılınıp meleklerin egemen olması demektir. Allah’asığınandan şeytan kaçar. Melek gelir. İnsanı yönetmek ve korunmak meleğin işiolur. Allah meleklerle insan ve insanlık için daima iyi olanı seçer.
  Defineciler şunu iyi bilmeliler.Definecilerin amacı kısa yoldan zengin olmaktır. Dünyayı ve dünyanıniçindekileri isteyen insan aslında ahirete sırtını dönmüştür. Bu dünya hayatınıve zevklerini arzulamaktadır. Öncelikle böyle bir yanlış yoldan dönmelerinitavsiye ederiz. Bu söylediklerimizi beğenmeyecekler ve yollarına devamedeceklerdir. Cinler dünya hazinelerini kolayca insanlara bırakmazlar. Amacıhazineyi sahiplendiklerinden değildir. O hazinelerin onlara hiçbir faydasıyoktur. Ama bu hazineleri alacak kimselerin yanına gelir imanları karşılığındahazineyi verme telaşındadırlar. Cinlerin istekleri yapılır, küfür ve şirk işlemleri,uyduruk dualar, tütsüler, hayvanlar ve kan akıtmalar ve kurban kesmeler gibiişler yapılırsa hazine karşılığında imanları alınır. Allah’a karşı butavırlarıyla elde ettikleri kazançtan asla hayır gelmez. Dünyaları ziyan olduğugibi ahretlerini de kana bulamışlardır. Hazine peşinde koşanlar, malkarşılığında cinlere imanlarınızı vermeyiniz. Allah’a dua ediniz. Ondan yardımdileyiniz. Allah dilemedikçe o size yaklaşamayacaktır. Hazineyi görüp cinlerkendini gösterdiği anda ezan bile okumanız onları kaçırır. Siz Allah’a güvenipkorkmadığınız sürece onlar korkup kaçacaktır. Hazineyi ve kendinizi içinealacak sığınma dualı çember bile yetecektir. Bir dal ile çember çizerkenBesmele, Fatiha, Nas hatta ‘Allah’ım bu sınırın içine şeytanlarınyaklaşmasından sana sığınırız. Bizleri koru.’demeniz yetecektir. Asıl tehlikehazineyi aldıktan sonra başlar. Cinler define ekibini birbirine karşıkışkırtır. Kaçma planı yapanda olur bertaraf etme planı yapan da. Güvenisarsmaya çalışır. Para ele geçince parayı çar çur ettirecek işler bileyaparlar.
  Tanrı,İblis’e karşı ‘Sen benim dilediklerime zarar veremezsin ve benim seçtiğimkullarım kazanacaktır.’ demiştir. İnsanlar ve cinler arasındaki üstünlük tartışması anlamsız ve saçmadır.Tanrının hiç hoşnut olmadığı şeydir. Kibirlenmek tanrıyı devreden çıkarmakdemektir. Her şeyi kendinizin yaptığını iddi etmektir. Tanrı yeni bir canlıyaratsa salyangoz veya kaplumbağa gibi çaresiz bir canlı olsa ve insana bunasecde et boyun eğ dese insan ne yapacaktır acaba. Emri ilk alan insanlar secdeetse bile gelecek nesil o varlıklara zulüm mü edecektir. Muhtemelen öyleolacaktır. Bundan dolayı bir Damla karışık sudan yaratılan, çaresiz ve acizolan insan tanrının verdiklerinden dolayı kibirlenme batağına asladüşmemelidir.
  Cinler dünyaya ve içindeki güzellikleresırtını dönmüş insana hiçbir şey yapamazlar. Onları aldatma kapısı kapalıdır.Ne kadar uğraşsalar da bu güvenlik duvarını kıramazlar. Ama dünyayı tercihetmiş kişi cinlerle beraber olur. Geçimi haricinde mal ve dünyaya sahip olmakiçin hırsla çalışan insanlarla etkili bir şekilde beraberdir. Her türlü fitne,kirli oyun, gıybet, iftira, insanların üzerine basarak zulmederek kazanmayollarını dener. Çünkü o dünyayı seçerek ahreti reddetmiş ve inanmayan olarakyaşamaktadır. Bilin ki şeytani cinler inanmayanlarla beraberdir.


 4. #4
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  Üstünlük duygusunu tatmin etmek içininsanları aciz bırakarak, rezil ederek, alay ederek kendilerini ispatlamakisterler. İnsanları günaha sürüklerler ve doğru yoldan saptırırlar.Başardıklarında dünyaya sahip olmuş gibi müthiş sevinirler.
  Haset, çekememek, kıskançlık etmek tamamencinlerdendir. Korkutmak öldürmekten daha kötüdür. Cinler duyguları kullanır.Akla değil duygulara hükmeder. Ani gelişen her olay karşısındaki ilk tepkişeytandandır. Öfke, korku, sevinç, heyecan, panik şeytan temellidir.
  Bizinsanlar cinlerden çok üstün yaratığız düşüncesi şeytanidir. Şeytan da böylebüyüklenmişti. İnsan üstün değildir. Tanrıya sadık insan yani takva sahibiüstündür. Yoksa cehennem insanlarla dolacaktır. Dolayısıyla tanrı üstündür. İnsanAllah’a sığınırsa şeytan devreden çıkar insanı Tanrı yönetir. Yani insanınbaşarısı tanrının başarısıdır. Yoksa insan şeytanın elindeyken ve kendi başınahiçbir şey başaramaz. Şeytanın kibrini alan insanlar bu sapıklığadüşmemelidirler. Bu ifadeler cinlerinyoldan saptığı ifadelerdir. Cinler insanın büyüklenmesinden hoşnut kalırlar.Kendileri açısından insanın kibirlenmesinden rahatsız da olurlar, bir kibirtakıntıları vardır. Bu ifadeler onların taşkınlıklarını artırır. İnsanlarırezil etmek için intikam duygusuna sahiptirler. Kafir olanları insanlara aklagelmedik işkenceler yaparlar. İnsanlar hastalandıklarını düşünürler, ruhhastanelerine yatarlar, uzunca yıllar psikolojileri bozuk yaşarlar. Bedenselzarar görenleri, hastalanıp yatağa düşenleri de olur. Tanrı o gün ‘Ey şeytanicinler siz insanlarla çok uğraştınız. Ancak bugün yaptıklarınızdan dolayı azapsırası sizdedir denilecek.’
  Tanrıya ve şeytana başvurmamış. Şükür vedua etmemiş her şeyi ben yapıyorum. Çalışıyorum kazanıyorum. Aklımla kazandım.Kendim kazandım. Kimseyle paylaşmam. *Neden zorda kalanlara yardım edecekmişim.*Onlar da çalışsızlar, kazansınlar. *Ben çalışacağım onlar yiyecek öyle mi? *Onların elleri akılları yok mu? *Ben fakirler için mi çalışıyorum yoruluyorum.Gibi tüm söylemler şeytandandır. Çünkü varlığı, insanlığı, kardeşliği, sevgiyive tanrının rızkı taksim edişini bilmeyen cahiller şeytanın aldatışına kulakverirler.
  İnsanların düşmanı şeytani cinlerdir.Tanrıya inansanız da inanmasanız da, O’na yönelseniz de yönelmeseniz de şeytanicinler insanların düşmanıdır. Allah’tan istemeyen büyücüler ve cinciler,şeytana tapanlar, şeytana uymuş herkişinin düşmanı yine şeytandır. Cinlerden insana dost olmaz. Şeytani cinlerdendaha zalimi de yoktur. Her durumda insanı kötü duruma sokmaya ve insanlığıyıkmaya, kardeşliğe savaş açıp birbirimizi öldürmeye, zinayı teşvik edereksaygıyı, sevgiyi ve merhameti yıkmaya çalışır. Hırsızlık gibi haksızlıklaryaptırarak zulmü ve düşmanlığı yaymaktadır. Şeytan Adem’in varlığına tahammüledemediğinden beri insanoğluna düşmandır. Ademoğlunu kötü sonuçlara ulaştırmakiçin elinden geleni yapar. Tüm bunlarla Ademoğlunu yok etmeyi ve onun için kötüsonu istemiştir.
  Cinler, insanlar gibi maddeolmadıklarından maddeyi kuşatan enerji bedendirler. Cinler madde olmadıklarıiçin maddelerin kokularıyla beslenirler enerjilerini kokulardan alır ve onunlabeslenirler
  Hz.Peygamber efendimiz s.a.v. kemikle ve tezekle taharetlenmemizi onların cinlerinyiyecegi oldugunu hadisleriyle anlatmıştır. Yani cinler tezek ve kemiklerimadde olarak yemezler dikkat ettiğimizde anlarız ki bu iki maddede bol kokusalgılarlar bize göre vitamini bol yiyecek gibi olur onlarda sanki bol bolvitamin almış gibi bu maddeleri sever ve kokusundan faydalanırlar yani kemik vetezeğin bol olduğu yerde de bolca cin mevcut demektir. İşte ondandır ki hemonların bol olduğu yerden uzak olmak onlardan zarar görmemek hem de beslenmelerinemani olmamak için bu maddelerden uzak dururuz.
  İnsanlar cinler kavramına daha çok önemverirler sanki melek kavramından hiç haberdar değildir. Cinlerden daha etkilive büyük bir kalabalık melekler vardır. Melekler cinlerin ateşini söndürdüğügibi karanlığı aydınlıkla yok ederler. Melekler iyi ve doğru düşüncelerlekötüyü ve batılı devirir. Böylece şeytan etkinliğini kaybeder. Yeter ki insantercihini ahretten ve Allah’tan yana yapmış olsun.
  İnsanlar neden meleklerden değil decinlerden korkarlar. Halbuki melekler cinlere zarar veririler. Cinlerinölmeleri, yakılmaları, bağlanmaları melekler sayesinde olur. Belki insancinleri kötü ve tehdit olarak gördükleri için cinlerden korkmaktadırlar.Melekler ise insan taraftarıdır. İnsanları daima kollarlar. Evet gerçek budur.
  Peki o zaman neden melekleri daha iyitanımıyoruz. Hangi durumlarda melekler devreye giriyor. Hangi dualar hangimelekleri harekete geçiriyor. Meleklerin geleceği yerde şeytanlar nedenkaçışıyor ve kayboluyorlar. Edilmiş dua sonucunda melekler neden cinlere zararveriyor ve yok ediyor. Tüm bu gerçekliklerin bir çok cevabı var. Yakın birzamanda başka bir başlıkta bunları detaylıca anlatacağız.
  CİNLERİN SAPTIRMALARI
  Hu hu veya birtakım sesler çıkartarakibadet ettiğini zannedenler veya tanrıyı zikrettiğini söyleyenler sapıkça biryanlışa düşmüştür. Bu tavırlar şeytanın tavırlarıdır. Şeytanın insanlarışaşırttığı bir eğlence türüdür. Şeytan inandığını zanneden insanlarıtekrarlanan kelimelerle ve anlamsızlıklar yükleyerek gerçekleştirdiği biryöntemdir. Dinin içinde biat olan, sonradan çıkartılan ve sapılan yanlış yollarvardır. Hu çekilen meclislerde şeytan büyük zevk alır ve bu mekanlardainsanları gayri medeni davranışlara sevk ederek gerçeklikten uzaklaştırırlar.Ne son peygamber Muhammet döneminde ne de önceki tüm peygamberlerde bu türibadet ve zikir tarzı yoktur. Tüm dinleri ve dinler tarihiniinceleyebilirsiniz. Dünya tarihindedinin gerçekliğinden uzaklaşıldığı ve dinsel bilgilerin kaybolduğu dönemlerdebu tarz tavırlar görülmüştür. Genelde şeytana tapınan ilkel kabilelerde bu tarzşeytani tavırlar görülmüştür.
  Cinler her insanın durumu hususundamücadele eder. Evlenemeyen insan ile evlilik konusunda, çocuğu olmayan içinçocuk konusunda musallat olunur. Takıntılar yaptırır. Kadın, mal vs zaaflıolunan her konuda musallat olabilir.
  CİNLERİNMUSALLAT OLMA NEDENLERİ
  Cinler erkek iledişi arasındaki güçlü bağı yıkmak, karı ile kocanın arasını açmak içinçalışıyorlardı. Öz kardeşliğe,akrabalığa, komşuluğa, arkadaşlığa zarar veriyordu. İnsanlar, bir babanınAdem’in, Nuh’un çocuklarıdır ve hepsi kardeştir. Cinler insan türüne zararvermek için elinden geleni yaptı. Cinlerin insana musallatında illaki bir nedenaramaya gerek yoktur. Onlar insan türüne düşmandır. Her zaman kendilerine nedenbulurlar.
  Cinlerle irtibat kurmada uydurmazikir ve dualarla yada belli anlaşılmaz kelimeleri belli sayılarda karanlık biryere oturarak söylemeler şeytani cinlere teslim olma tavırlarıdır. Batıl, uygunsuz, saygısız her tavırın temelicinlerdendir.
  İşte felan adam tarikata girdi kafayıbozdu lafını bolca duyarız sebebi isegerçekleri bilmeden zanlara kapılmaktır. Dinin temelini öğrenmeden dinibirtakım anlamsız sanmalarla yozlaşan ve gerçeklikten uzaklaşan insanlarıncinlerin etkisi altına girmesidir.
  Cinlerserseri insanlar gibi zulmetmek ve eğlenmek içinde rahatsız ederler. İnsanlarazulüm etmeyi , zarar vermeyi onunla eğlenmeyi severler. Çevrenizdekilerlegerginlik yaşar, kavgalar çıkartır. Cinler bilgisiz ve dini açıdan zayıfinsanların boşluğunu buldukları anda aldatırlar.
  Bir cin erkeği insan kadına veya bir cin kadını insanerkeğine aşık olur denir. Hayır, aşık olmaz. Gerçekte böyle bir şey yoktur.Genelde boşluğunu yakaladığında musallatolur. Musallat kelimesinden korkmayınız. Zaten sürekli genelde bunlarıyaşamaktayız. Cinsellik konusunda erkek insanları dişi cinler aldatır.Cinselliği cazip gösterecek hayaller ve fanteziler üretir. Ve erkek insan meniüretimini gerçekleştirir, karşı konulamaz bir hal alır. Kadın için de erkek cinler cinsellikkonusunda aldatır.
  İnsanlar,cinleri görmediklerinden farkına varmadan onlara zarar verirler mesela onlarıçiğner onlara taş atar üzerine idrar yapar kaynar su döker, soba közü dökeryani bilmeden onlara zarar verir. Cinler kin sahibidirler, böyle bir durumdainsana bulaşırlar ve zarar verirler. Cinler ailelerinden birine zararverildiğinde yakınları kontrolsüz olurlar. Yakınlarının direkt kaybedilmesisaldırılarını meşru kılsa da aslında haklı olmadıklarını kendileri debilmektedir.
  Aşırıstres, bunalım, depresyon, korku, sevinç anında saldırıya geçerler ve beyinkontrolden çıkar. Bize ebedi düşman olan şeytani cinler o an bizi yoldançıkarmaya çalışırlar.
  C.Allah geceleri cinlere gündüzleriinsanlara tahsis etmiştir ne onlar nede biz insanlar tahsis edilen zamanamecburiyetten uyamamaktayız.
  Evde yalnız kalmanın ve kendi başınadolaşmanın sakıncalı olduğunu doğrudur. Yalnız kaldığınızda cinler yanınıza gelir cinsel arzunuzu gidermenizisöyler. Genelde onu reddedemezsiniz. Yalnız gezerken arkadaşınız cinler olur vesize çok şey söyler farklı yönlendirir.
  Cincilere giden ve büyü yaptıranlar : Allah'ın taktirini kabul etmezler daima haset ettiği kişilere kızarlar. Daimaşikayetçidirler, varlıklı da olsa şükretmezler. İnsanların kazanç vesevinçlerini kıskanırlar. İnsanlar üzerinde devamlı hata ve kusur ararlar.Dünya menfaatleri için büyüye ihtiyaç duyarlar. İstekleri doğrultusundaamaçlarına ulaşmak için doğal hayata müdahale edilir.
  Büyü yapan ve yaptıran Allahın rahmetindenkovulmuştur. Büyücülere ve cinci hocalara gitmeyiniz. Allah’tan dilemek yerineşeytanlardan yardım alanlar Allah’a şirk koşmuş ve küfre düşmüş demektir.Şeytani cinlerin en nefret ettiği sözler ‘Allah’tan başka ilah yoktur. Ondanyardım dileriz ve onun her şeye gücü yeter.’ Sözleridir.
  CİNCİ HOCALAR
  Cinciler şeytandan (iblisin avenesinden)yardım almaktadırlar. Cincilerin cinleri şeytani cinlerdir.
  Cinlere karşı sadece Allah’tan yardımdilenilir ve sadece ondan yardım alınabilir. Cinlere karşı cinlerden yardımalınmaz. Evet cinler vermiş oldukları sıkıntıyı azaltabilirler. Amasıkıntınızın azalması için imanınızı vermeniz, Allah’a küfretmeniz ve büyükgünahlardan bazılarını işleminiz gereklidir. Böylece kendi verdiklerisıkıntıları kendileri geçici bir dönem azaltırlar. Sonuç olarak insan düşmanıcinlerden ne kadar yardım alınabilir ki. Onların başa çıkamayacağı ve korktuğuAllah’tan yardım almak en doğrusu değil midir.
  Sihirbaz, büyücü, cinci hocalar,medyumlar, bakıcılar, yıldıznameciler, falcılar vb bunların hepsi bilerek veyafarkında olmayarak şeytani cinlerden yardım almaktadırlar. Ve büyük biryanlışın içindedirler. İnsanların hayatlarıyla oynamak, iradelerini etkilemek,kaderlerine müdahale etmek büyük günahtır. Bu ne bir oyun ne de eğlencedir.Şurada şöyle etkili ve büyük hoca varmış derler diye ne de bir nam salmaktır.Bu durumu eğlenceli bulan cinciler, kadınları yatağa atmak, isteklerini gayri meşru elde etmek, kötülükcephesinde hayatına istekleri doğrultusunda yön vermek, isteklerine ulaşmakiçin insanın yönetimine etki edebilen buna güç sahibi olan şeytana ileişbirliği yapmaktadırlar. Birtakım insanların saplantılı, menfi ve şeytaniisteklerini kazanç ve nam karşılığında yerine getirmek büyük bir hatadır.İnsanların hayatlarıyla, gelecekleriyle, aile ve sosyal yaşamlarıyla oynayanlaryarın büyük bir hesabın altından asla kalkamayacaklar.


 5. #5
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  Büyücüler dünyanın en sefil, en huzursuz,en rezil insanlarıdır, rahat uyku uyuyamaz, sikintidan kurtulamazlar. Üstelikevlatlari ve ailesi de devamlı rahatsizlik içindedirler. Şeytanın kötülüğü ve istekleri arttıkça büyücününperişanlığı arttıkça artar. Cincilerallah yolu haricinde batıl bir yolla şeytanlardan yardım alarak sırf dünyamenfaatleri için insanlığa zarar vermektedirler. Cinciler bir de biz iyi şeyleriçin büyü yapıyoruz, müslüman cinleri kullanıyoruz gibi uydurmalarla sadecekendilerini kandırmaktadırlar. Allah’ınemri ve kaderi haricinde cinler kullanılarak insan hayatına doğal yaşantısıharicinde yön vermek her ne neden olursa olsun yanlış ve günahtır. Veşeytanlarla işbirliği etmek günahtır. Zaten şeytanlardan insanlara her zamanzarar gelir. İnsan Allah’a iyi şeyler için başvurabilir. Ancak insanlar kötüşeyler ve dünyevi menfi çıkarları için cincilere yani şeytanlara başvururlar.
  Gerçeği bilmeyen insanlar cincinin(hocanın) Kur'an ile ilaç yaptigini zannediyor. Hocaya başvurarak halbukikendilerine rahatsızlık veren cinlerden daha azgınlarıyla karşılaşıyor.
  Şeytanicinler, Allah’a ve dinine karşı kötü söz tavır ve söylemlerde bulunmadan zinaetmeden, kendileri için kurban kesmeden, kendilerine dua övgüler gibi ibadetlerettirmeden cinlerle ilişkili kişilerin isteklerini yerine getirmiyorlar.
  Bazıları‘Benim cinlerim müslümandır.’ der. Bunlar gerçekleri temelinden bilmeyen aldatılmışcahil insanlardır. Şeytanın oyununun bir parçası olmuşlardır. Bu kendiürettikleri saçma bir düşünce de olabilir. Hatta bazı hocalar da cinlerleişbirliği yaptığını bilmez. Kendisine gelen cinli hastayı dualarla ve tütsüylekovduğunu söyleyen kimi hocalar cinler tarafından kullanıldıklarını dahibilmemektedirler. Cinlerle ve cinli hastalara sifa olmak bu tür hocalara vebüyücülere düşmez. Bu onların ne görevidir ne de tanrı tarafından kabul görenduaları vardır. En yakınlarınız ve hastanın kendisi panik yapmadan sakincesürekli Allah’a dua etmelidir. Hangi amaçla cinlerle irtibat kurduğunabakılırsa bu kişilerin imanı da tartılır. Dünyalık işler içinse bu insanlarınkafir ve münafık olduğu anlaşılır. Ancak bunlar Allah’a inandım der. Allahlafızları ve duaları ederler ama kalpleri küfrün içindedir. Kendilerini,inandıklarını sanırlar. Cinlerin dost olması imkansızdır. Onlar Ademoğlunaaçıkça ve daima düşmandır. İnanan cinler insanlara yaklaşmazlar. Cinlerden asilolanlar bunlardır. Olaki tesadüf insanlarla karşılaşırlarsa insanın yardımaihtiyacı varsa mutlaka ona yardım ederler. Sırf yardım etmek için insanlarayaklaşmaları da uygun değildir. Onların Tanrıya sadıklığı ve ibadeti, insanlarabulaşmamaktır. Kazançlarını insanlar üzerinden değil temiz olandan kazanmaktır.
  Birde bizim cinci dediğimiz büyücüler vardırki;insanları hastalandırarak yani büyü yaparak onları cinlerin emirlerinehazırlayarak itaat ettirirler. Cinlerse kendilerine itaat eden kişiyemaskaralıktan maskaralığa sürüklerler.
  İlmen ve dini ruhu zayıf olan bir insancinlerle irtibatını hocalık olarak aksettirir. Yine dini ve ruhu zayıf olan kişiler ona icabet eder. Bu insanları yüceleştirerek etkili ve büyükhoca diyerek, şifa dağıtan sıfatıyla insanlarıaldatırlar. Aslında cihil insanlar bunlara aldanmaktadır. Kendisine gelenlereşirk küfür işleterek vaadlerle kandırarak en büyük günahları işletirler. Sonradayardım zamanı gelince hem cinci hocayı hem de onun şirke soktuğu kişileriyalnız bırakırlar . Bazen de şifa dağıtıyor diye tanıdıkları aciz hocacinlerden korktuğu için bazen de onlardan kurtulamadığı için emirlerine uyar.Her halukarda cinciler ve medyumlar cinlerin şirretinden ve sıkıntılarındankurtulamazlar. Cinler tarafından aldatılırlar, oyalanırlar, yalancıçıkarılırlar.
  Allaha güvenin.Onun yarattığı aciz cincilerden büyücülerden kaçının. Cinci ve büyücüler deşeytani cinlerin oyuncaklarıdır. Bunların eline düşmek sıkıntınızıkronikleştirir.
  Cinler nimetlerimizi azaltabilirler,kazancımızı eksiltirler, hatta tamamen kazancımızı engelleyebilirler. Büyüyapıldığında cinler ticaretle uğraşan bir insanın dükkanının önünde bekler veinsanların içeri girmesini engeller. Ticaretleri baltalar. Dükkana giren birinsa dükkanı olumsuz algılattırır. Bir şey aldırmadan müşteriyi dışarıçıkartabilir.
  Cinler çok yalancı olduğundan cinciye hastalarhakkında söylediğinin ancak yüzde biri doğrudur, diğerleri yalandır. Böylecekendileriyle irtibat kuranlar aldatılır. Büyücüler ve cinciler cinlertarafından aldatılmaktadır. Yaptıkları işleri makul ve meşru göstermek içincinciler kandırılır ve kötü işlere alet edilir.
  Cincilere giden hastaların çok azında cinçarpması ve sihir alameti vardır. Çoğu belirgin evham ve vesvesedir.Vesveseleri bu tür sihirbazın aynı gurup cinleri vermiştir. Ve o insanin ruhenhasta olmasına sebep olmuşlardır. Bundan rahatsız olan insan hemen ve kesinçözüme gitmek için hiçbir şey bilmeyerek kendilerini azgın cincilerin cinlerinebırakmakla büyük bir hata ederler. Büyüyapan, yaptıran her kişi insanlığın düşmanıdır. Allah’a karşı olmakla yanlışbir cephe seçmişlerdir.
  Cincilere giden çaresiz insana, cin bir süre ona iyiolduğu zannını verir. Cin hastaya en az üç gün gider. Sonra sıkılır. İnsan birmüddet sonra tekrar gelir. Cinciye ‘sıkıntım devam ediyor.’ der. Bazen cin gideronu rahatsızlandırır. Hasta insanı tekrar cinciye getirtir. Cincilere gittiyseniz cinleri çoktehlikelidir ve her şeyi yapama sertifikasına sahiplerdir. Çünkü kendisine gelen insanlar vardır ve budurumda Tanrı onlara müdahale etmez. Bu cinler tehlikelidir, Kadın ve erkeğisoyabilir. İlişkiye girdirebilir. Bedenini açtırtabilir. Cin hasta insanın bedendeki kendi şeytanınabir süre ara vermesini, sıkıntıvermemesini söyler. Sonra yine onu sana bırakacağım der. Şimdi bu insanlarıkötü bir sürece sokayım der. Her şeytan insanlarla irtibatlı cin şeytanlarınadaima saygı gösterir ve fırsat verir. Hasta belli bir süre iyi gibi olur cinyine hastalandırır büyücüye gelmesini tekrar sağlar büyücü geleni şartlarauymadıklarından hastalandığını söyler ve gelenleri birde suçlar. Oysa iyiolması imkansızdır. Cin tedavi etmez, gelip gitmeleri devam eder durur.
  Büyücü ve cinciler her türlü şeyleristeyebilirler. Bunlara çok misaller verilebilir Belirli şartlarda kuşlarınkesilmesi belirli yemeğin yenmesi veya yenmemesi belirli yerden geçmemesi bellisüre karanlık yerde kalması daha neler neler sıralayabiliriz. Belirlizamanlarda hayvanların kesilmesi ve kanlarının sürülmesi ,mum yakmalar değişikbaharatlarla tütsü yapma, def çalma, kadınların şeytanı memnun edecek şekildeoynama aşırı eylence sırasında zavallı kadınların kendisinde bulunan şeyin (cininve sıkıntının)gittiğini zanneder ama cin zamanla onu daha da hatalarayönlendirir.
  Hazır sahayı boş bulan cinler, ellerindengelen zararı verirler. Genelde cinler bu zemini düğünlerde , özel günlerde, içkilialemlerde kadın erkek karışık eğlencelerde aşırı heyecan aşırı korku aşırısevinç yani insan beyninin düşünceleri kontrol edemediği anlarda yakalarlar.
  Şeytanlaanlaşan büyücülere ülkemizde cinciler denir. Hastaya gönderdikleri cinlere veyanlarındaki cinlere daha güzel hizmet etmeleri için onların arzuladıklarıyiyecek ikram edebilmek için tütsüler kullanırlar ve hasta sahiplerinin dekullanmasını isterler büyücüler muska yazarken bile değişik kokulu mürekkepkullanırlar kokudan kasıt sadece hastaya şifa değil hastanın ve kendiyanlarındaki cinleri beslemek içindir. Mesela zaferan ile,misk ile.değişikgenelde siyah tavuk siyah kedi kanlarıyla vs. veya üzerlik günlük gibi cinlerinsevdiği baharatları tütsülettirir veya tütsülerler buda onları beslemekiçindir. Gerek kokulu ve kanla yapılmış mürekkepler gerekse yakılan tümtütsülerin tamamı cinlerin beslenmesi içindir.
  Cincilerin sana zarar veren cinleriyakaladım, yaktım, hapse attım veya serbest bıraktım, kovdum, temizledim,çıkardım sözleri meşhurdur. Bunlar tabiî ki imkansızdır . Aynı cinler kenditürdaşlarını çıkarmazlar. Hepsi insanın düşmanıdır. Cinler insanla dostlukkurup cinlere düşman olamaz. Aynı felsefe ve aynı amaca sahipler. Bedendençıkan geri gelmeyecek mi. bedene girmek te çıkmak ta çok kolaydır. Nasılkiamarikalı asker Amerikalı başka bir askeri öldürmüyor omuz omuza mücadeleveriyorsa cinlerde bir diyer cini o insanın iyi olması ve kurtulması için imhaetmez. Onunlada asker misali omuz omuza yardımcı olur.
  Kesinlikle cinci veya büyücünün bir cinhastasını tedavi etmesi imkansızdır. Belirgin cin musallatını cinler çözmez veçözemez. Oysa onlar cinden kurtarmak için cinden yardım isterler. Onlarındaistekleri doğrultusunda tedavi etmeye çalışırlar. Tedavi de etmez. Tam tersisüreci daha da kronikleştirirler.
  Cinci veya büyücü, cinler tarafından buişlerde aracı olarak kullanılır. Cincilerin ve hastaların birkaç isteği yapılırgenelde aldatılır. İnsanları sıkıntılara sokan da cinlerdir, cincilere getiripcincilerin cinlerinden şifa bulmak saçmadır.
  İnsanları seven,inançlı, Allah’a çok sadıkcinler olabilir. Peygamberler döneminde böyle cinler vardır diye her zamanböyle cinlerle muhatap oluruz düşüncesi yanlıştır. Cinlerle irtibatlıpeygamberler ve bilgililer olmuştur. Ama zamanla cinler bu ekolü kullandılarnice inançsız cinler milyonlarca insanı ve cinciyi kullanarak biz iyi cinlerizsize faydalıyız ve iyi işler için sizinle beraberiz diye hocaları ve cincilerikandırmışlardır. Bugün dünyamızda gerçekinançlı cinler çok azdır ve bu alan kötü cinler tarafından kullanılmıştır. Büyük bir kitle haline gelen kötü cinler buirtibat dalgasına girmiştir. Bugün müslüman cinlerle irtibat kurulabilir vebirbirlerimizden yararlanılabilir düşüncesine devam edilirse gelecekte çok dahabüyük bir kitle bu günah çemberine büyük istihdam alanına katılacaktır.Cinlerle uzun süre yardımlaşmak mümkün değildir. İnanan da olsa bir süre sonrasıkılacak, bazen insana sinirlenecek,cinlerden her ne kadar inanan olsada yaradılışı gereği istekleri doğrultusundainsanı kullanacak ve batıl yollara sürükleyecektir. Onlarla irtibatlı olmak vedostluk kurmak hem insanlar hem de cinler için olmaması gerekendir. Veyasaktır. İnsanların cinlerden yardımalması ve cinlerin insanları bir tanrı gibi yönlendirmesi yanlıştır. Tanrının yaratma ve yönetme fiiline karşı birtavırdır.
  Bazı hoca geçinenler yıldızname adıaltında falcılık yaparlar kitap açtırma diye de isimlerler yıldıznameninaslı şudur: Anasının ve hastanın adını alır ebcedegöre isimlerin tek tek harfleri rakamlar yazar toplar mesela Ayşe kızı Haticediyelim her harfin Arapça da rakam karşılığı vardır. Her birine harflerin tektek rakama çevirir toplar on iki burç vardır çıkan rakamı on ikiye böler kalanmesela iki olursa on iki burçtan ikinci burçta yazılanları sana okur, budayanlıştır. Ayşe kızı Hatice binlercedir ve ikinci burca isabet eden başkalarıda vardır hepsinin kaderleri aynımıdır. Hem gelecekten haber verme tam şeytanibir iştir.
  Cinlerim vardır diyen hocalarvardır. Cinleri emir altına aldıklarını iddaa ederler oysa kendileri onlarınemir altındadırlar. Cinler yardım edeceklerini vaat ederek önce hoca geçinenzatı küfre şirke sokarlar mesela Kuran’ı kerimin üzerine oturmasını ayetitersine besmelesiz yazmasını kadınlarla zina yapmasını isterler. Gizli küfre düşürdüğügibi küfrün envayi çeşidini yaptırırlar işe gelince de yerine getirmezler ohoca geçinen kişiyi yolda bırakırlar. Hiç bir şekilde başarı sağlamaz. Zatenhoca onlardan korkar onlar üstat hocam gibi ünvanlarla yardaklanarak cinlerlekonuşurlar. Kendileri küfre saplandığı gibi hastayı da küfürden küfre saplarlarbu kişiler muska yazarlar pislikle pislik temizlettirirler tütsü yaptırırlartütsü zaten cinleri beslemek içindir bazı perhizler verirler hastayı belli birdengede tutmak ve daha da fazla oyuncak yapmak için bunlarda benim cinim alimhoca veya evliya gibi tanıtırlar ve yüceleştirirler hastaların belli bir elektrikliortamda durdukları zaman cinlerle temas halinde olurlar ve cinleri her insangöremez o elektrik dengesine girmesi gerekir insanlarla oynamak onları dindençıkarmak ve maskara yapmaya bayılırlar zorla bu ortama girmiş birini kaybetmekistemezler zaten perhizide kişi onun için verir elindeki oyuncağı olan hastayıcin bırakmaz yani tedavi etmez sadece aldatır bir


 6. #6
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  kaç gün iyi gibi oluryine hastalanır sebebi hocay ıda yüceleştirir, başarılı göstererek müşterisiniçoğaltır onunda oyuncağı çoğalır ama hiç birini kaybetmek istemez ve detütsülerle kendilerini beslettirir böyle olunca demek ki cinlerden de tedavigörmek imkansızdır.
  Şeytani cinlerden yardim alabilmek veonunla münasebet kurmak için Allah’ı terk edip kötülüğü seçmiş olmak gerekir.Şeytanların gözünde en değerli olan kötülükte en ileri gidendir. Sadeceinsanlığa karşı onu kullanmak için çok değerlidir yoksa şeytanlar için hiçbirinsan değerli değildir. Şeytanlara göre insan kullanılacak, aşağılık, çaresizvarlıktır.
  Kur'anı tersten yazmak, yalan yanlışokumak, şarkı gibi okumak, ayetleri bozmak ve farklı anlamlar yüklemek Ayakaltına almak, üzerine oturmak, sidik bulaştırmak, üzerinde gaz çıkarmakkısacası aklınıza gelecek her türlü inkar ve red politikasıyla hareket, cinlertarafından kabul edilmenize neden olur. Cinler Allah’a sığınan ve dini birtakımemirleri yerine getireni saptıramaz. Çünkü onun bilinci Allah tarafındanyönetilmektedir. Cinler Allah’ın etkisini yenemezler. Böylece Allah’ın izniolmadan hiçbir büyü ve şeytan insanı etkileyemez. Cinlere dost olan Allah’ındostluğundan ve korunmasından çıkar. Dine Kurana ve kutsal emirlere kötüsöylemlerde bulunarak cinlerle irtibat kuranların vah haline. Bu dünyada geçiciolarak birtakım heveslerine ulaşabilirler. Ancak onların sonu yoktur ve çokkaranlıktır. Cehennemin de en kötü yerlerinde olacaklardır.
  Büyücülerin şeytan ile arkadaşlığı şirk,küfür ve büyük günah sonucunda mümkündür. Sihirbaz, müşrik veya kafir olduğuzaman, şeytan onu sever beğenir, ve ona hizmet eder. Su gerçek bilinsin kişeytan bir sihirbaz, kafir veya müşrik olmadan veya büyük bir günah islemedenona yardim etmez. Ardından şeytan hemen harekete geçer. Geçmiş bazı olaylardanhaber verir. Bazı harikulade görülmemiş islerin olmasına sebep olur, ikikişinin arasinin açilmasina, veya birbirlerini siddetli bir sekilde sevmeyeveya kari kocanin birbirleri ile beraber olmalarina mani olmaga... v.b. seyleryapmaya başlar. Cinciler gittikçe küfür bataklığına düşer. Bu haller büyücüyezevk verir. Artik iman etmesi veya tevbe etmesi zorlaşır. Çoğu da bu hal üzerekafir olarak ölür. Gerçekleri fark edip vazgeçenler olur. Ancak cinler onlarınpeşini bırakmaz. Bayağı zorlanır. Ama sürekli Allah’a sığınan büyücü mutlakakurtulur. Allah safına geçen, büyücüyü kaybeden cinler büyük bir saraykaybetmiş gibi öfkeyle şaşkına dönerler. Büyük sıkıntılar yaşatsalar da büyücüAllah’a sığınarak kurtulur.
  Azgın şeytan sihirbaza vuruyor. Geceleriuyku uyutmuyor. Hatta bazilarini felç ediyor. Bazilariyla da alay ediyor.Çildiracak duruma getiriyor. Şeytani cinler kendisiyle işbirliği yapaninsanlarla çok uğraşıyor.
  Şeytan büyücünün istekleri için kendisebir hayvan kesilmesini ister. Bu da ekseri olarak siyah tavuk olur. Veya baskabir hayvan, fakat siyah rengi tercih ediyorlar. Sihirbaz bu hayvani besmeleçekmeden kesiyor. Kanından da hastayı atlatıyor. Sonra o hayvani harabe bir eveveya mekana attiriyor. Çünkü, seytani cinler böyle mekanları sever. Oradayasarlar. Sonra da sirk ve küfrü gerektiren azimet okuyor. Cinin de istekleriyerine geldigi ve o hibis'i sevdigi için artik onun isteklerini yerinegetiriyor. Bu sihirbaza giden insan eger cahil olur ise bunda pek sakincagöremiyor. Hatta sihirbaz bile küfre düstügünü bilemiyor. Cin ile irtibatkurmak için küfür ve sirk gerektiren söylemlerde bulunuyor. ALLAH (CC)dangayrisi için, cin için o hayvani kesiyor ve böylece şeytani cini ilahyapıyor. Rasulullah (SAV), "KimALLAH (CC)dan baskasi için kurban keserse ALLAH (CC) Ona lanet etsin."buyuruyor. (Müslim)
  Mesela kadın ile erkeğin birbirlerinisevmeleri ve ayrılmaları, veya kadin veya erkegi baglamak, annesini babasinikötü göstermek, eşini kötü göstermek için yapıyor. Bunu da yaparken karanlikbir odaya giriyor. Perdeleri kapatiyor, ışıkları söndürüyor. Eger muhabbet içinyapıyor ise güzel kokulu buhur yakıyor. Mesela; anber, günlük, cavi vb... Egerayrilik için yapiyorsa kötü kokulu buhur yakiyor. Bu işleri cünüp olarakyapıyor. Cinlerin reislerine tapınıyor. Onlara övgüler şükranlar isteklerledualar okunuyor. Bu okuma esnasında yanında siyah bir kedi beliriyor. Bazen birses duyuyor herhangi bir şey görmüyor. Sonra o seytandan isteklerini istiyor.Şeytani cin de diledigini yapiyor.
  Şeytani cinlerin dostlarından olmak içinonların gönlünü alıp sadık olduğunuzu göstermeniz gereklidir. Söyle ki;sihirbaz Kur'an'i alir helaya girer Kur'an'i ayaklarinin altina koyar, veyaüstüne oturur. Küfre açik olan tilsimlar okur. Sonra çikip bir odaya girer.Artik seytanin sevdiklerinden olmuştur.
  Görüştüğüm bircincinin itirafı söyle "Ben Kur'ani kıçımin altina alip oturuyorum. Benimcinlerim bana o zaman yardim ediyorlar."
  Sihirbaz Kur'anı necis bir şey ile yazarveyahut yazdığı Kur'ani necis bir şey ile siler şeytan o insana gelir,Kuran’dan su ayet veya sureyi hayız kani ile yazmasi karsiliginda ona yardimciolacagini söyler. Mısır'da tevbe etmis sihirbazlardan bir tanesine sihrindenasıl basarili olduğunu sorarlar, o da: "Ben yasin'i bir tabağa yazarsonra o yazıya bevl eder o sidik ile yaziyi silerdim. Bu sekilde sihrimdebasarili olurdum" der. Bu usuller süphesiz küfürdür. Kur'an'dan bir ayetveya bir sure ile alay etmek süphesiz küfürdür.
  Sidik ile sihrin çözüleceğinı zannederekeve kapılara domuz yağı sürmek, sidik ile çözülür. Sidik ile kapiyi yikayindiyorlar. Bütün bunların hepsi şeytani cinler içindir. Yanlıştır ve batıldır. Hattasidik içenler olduğunu duyduğum için üzülerek yaziyorum, ve bu tür insanlarınbu tür hatalara düşmemelerini temenni ediyorum.
  BÜYÜCÜ VECİNCİLERİN BELİRTİLERİ VE HALLERİ
  Yüzlerininnursuzluğu, siyahlığı, karanlığı, biraz dikkatle bakıldığında belli olur.
  Hastanın veannesinin ismini sorarlar.
  Hastanınelbiselerinden mendil, resim iç çamaşırı v.s. isterler.
  Anlaşılmayantılsım, resim, rakam ve yıldızların isimlerini yazarlar.
  Manası belliolmayan tılsım ve azimetleri okurlar.
  Bardaktaki suyabakıp huddam (çin) çağırırlar, bilgi verirler.
  Aleni veya gizlicin ulularından yardım ister veya kurban keserler.
  Küfrü, şirki ileriolanlar, kendilerine gelenlerin ismini ve ziyaret sebebini belirtirler. Sonrada bu keramet addedilir.
  Necis bir şeyleayetleri maklub (ters) yazıp cinlerden yardım beklerler.
  Yazdıklarımuskanın denize atılmasını, yakılmasını veya toprağa gömülmesini isterler.
  Hastanın yıldızınıve doğum tarihini sorarlar.
  Daha öncedenhazırladıkları muskayı, büyüyü, hastaya yapılan büyü olduğu, cinlerinhuddamların getirdiğini iddia ederler.
  Bazende öncekiziyaretlerden kişinin adının ve annesinin adının bilinmesinden cinlerini,şeytanlarını ona musallat edip, tekrar ziyaretini temine çalışırlar.
  Dini, akademikseviyeleri olmadığı için, fatiha suresini tam tecvid ve tertil edemezler(okuyamazlar).
  Hilelerine elçabukluğu ve bazı kimyasal maddeleri de ilâve ederler.
  Şeytani cinlerle irtibatlı büyücü vecinciler resim, çamaşır, ana adı ve kendi adını sorarlar. Resme bakarak büyüyapılacak kişiyi bulmaya çalışırlar. Benzer insanları karıştırırlar bile. İnsanların ter kokuları birbirininkine benzemez. Her insanın farklıdır. Çamaşırdaki terin kokusuyla büyü yapılacak kişiyi bulmaya çalışırlar. Adsoyad benzerliği de olsa Ayşe kızı Fatma binlerce var. Yer, şehir ve birtakımyardımcı bilgiler de gerekir. Amasonuçta büyü yapılacak kişiyi tespit ederler. Cinler onu bulur. Büyücüler tütsüyaptırırlar oda yanındaki cinlerin tütsünün kokusuyla beslenmesi içindir.Birtakım hayvanlardan parça isterler.
  Cin musallatına uğramış insanı muskayazmadan sadece Allah’tan dileyerek hedefe yönelik dualar okuyarak tedavietmenin dışındaki tüm çalışmalar yanlıştır. İslama ve dine aykırıdır. Allah’aşirk koşmak ve küfre düşmektir. Allah’tan gayrisinden yardım dilemek şeytanicinlere başvurmaktır. Cinlere karşı cinlerdenyardım alarak kurtulmaya çalışmak tam bir saçmalıktır. İnsan kurtulma yerinedaha çok rahatsızlaşır. Saçmatedavilerle bunlardan kurtulunmaz tam tersi daha fazla cinlerin hedefi halinegelir.
  CİNLERİN YAPABİLDİKLERİ YAŞAMSAL ETKİLERİ
  Rızkımızı engellerler, ticaretimizi zayıflatırlar,gelen müşterilere girip mekanı ve ticareti baltalayacak olumsuz fikirlerüretirler. Bazen insanı stres vebunalıma sokarak bizleri tembelleştirip çalışmamızı engellerler. İşi vekonumunu beğendirmez, yükseklere baktırır, kazancını küçümsettirir ve insanışükreder durumdan uzaklaştırır. Evetcinler kazancımızı etkiler hatta tamamenortadan kaldırabilirler . Ekonomik sıkıntılar yaşayabiliriz. Bu durum normal olarak cinlerin isteği olduğugibi büyü yoluyla da bereket engellenir. İnsanlar kazancının engellenmemesiiçin birtakım dualar edebilir. Bereket, karınca duaları gibi ya da süreklişeytandan Allah’a sığınılma, besmele ile dükkanını açma, işlerini Allah’abırakma cinlerin oyununu ve çabasını boşa çıkartır. İnsan bu duaları ederkenaynı zamanda ticaretinin artması için farklı yöntemler geliştirmelidir. Hiçbir şeyyapmadan edilen dua tanrıdan destek görmez. Aynı zamanda cinlerle mücadele edipolumsuzlukları gidereceksiniz. Tanrıya sadık kalınıp çalışılmadıkça kısmeti bağlanmışdenilen olay gerçekleşmiş olur. Yani Gevşek davranırsanız kazancınız daengellenir, kısmetiniz de bağlanır ve böylece cinlerin amaçları gerçekleşmişolur. Sizi isyana sürüklemek, sıkıntılı durumlarda kötü sonuçlara düşürmek,imanınızı çalmak, boşanma intihar gibi sonuçlara sürüklemek gibi sayısız kötüsonuçlara yönlendirebilirler.
  Evlenememek, kısmeti engellenmekcinlerdendir. Evlenemeyen kişilerin üzerinde cinlerin etkisi büyüktür. Bazıdüşünceler ve tavırlarla bu insanların evlenmesi engellenir. Gençliğinde bircahillik ederek bekaretini kaybetmiş bir kızın toplumdan çekinmesini vekorkmasını sağlayarak evlendirmediği gibi Anormal kıskançlıklar, geçinememekorkusu, geçindirememe korkusu, bazı tohaf davranış ve tikler üreten cinler,Cinlerin etkisiyle çok farklı nedenlerle sayısız türde korkularla evlenemeyeninsanlar vardır.
  Cinler süreklibizlerle beraberdir zaten sakın korkmayın. En kötü durumları yaşıyorsunuz.Yeteri kadar kullanılıyorsunuz harici zarar veren görünmez kuvvet gibi düşünmekçok saçmadır. Onlardan korkmayınız. O en büyük zararları bize sürekli verdi veveriyor. Yeter ki onu fark edip önlemlerimizi almalıyız. İnsanlar düşmanınıtanımadan ona karşı savunma taktiği geliştiremez. Düşmanlar yıllarca bizimleuğraşıyorlardı zaten.
  Cinleri evde veherhangi bir yerde bizi rahatsız edecek, lambaları söndürecek, eşyaları hareketettirecek, kapıları açacak kapatacak, birtakım şekillerle bize görüneceksaçmalıkları tamamen şeytanın ürettiği korkulardır. O zaman tüm insanlara butür korkutmalar uygularlardı. Önceliklebu durum doğru meşru ve normal bir durum değildir. Evet bazılarının bunlarıyapabilme güçleri vardır ancak bunları yapmaları başlarına büyük işler açar.Tanrı bu duruma izin vermediği gibi tanrı tarafından türlü bela ve cezalarla karşılaşırlar.onlar bu türkorkutmalardan daha ileri gidemezler. Yeryüzünde tanrısal bir kanun vardır.Genellikle içsel stressel olarak zarar verirler. Yanlış düşüncelerle insanıyanlış yollara sürüklemekle başlarlar. Sonra insanı gerçeklikten uzaklaştırıpyanlış yollara iterler. Hiçbir zaman direk zararları görülmemiştir.
  Vücuda giren şeyler vevücuttan çıkan şeyler çok önemlidir. Az yemek, sağlıklı doğal yeterli vedengeli beslenmek çok önemlidir. Vücuda giren şeyler etlerinizi, bedeninizi venasıl bir yapı oluşturduğunuz için çok önemlidir. Bunun için helal lokma yemek,temiz yiyecekler ve temiz su tüketmek beden için de de cinlerin ortam


 7. #7
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  rahatsızlığınaneden olacaktır. Beden dışı temizliği kadar beden içi temizliği de çokönemlidir. Elbise ve yaşadığınız çevre temizliği de çok önemlidir. Temizlikcinlerin tüm etkinliğini kırar.
  Çarpılma: Cinlerin musallatı: Cinlerin etkileri
  Çarpılma cinlerinbedene tam hakimiyet sağlaması olayıdır. İnsan üzerinde tam egemen olmak içininsanın cinlerin isteklerini yerine getirmesi gereklidir. İnsanlar buarzularını engeller veya orta yollu itidalli yaparsa cinlerin etkisinegirmezler. Arzularını (yemek, cinsel ilişki vb.)Tanrıya sığınarak yaparsacinler insan üzerinde tam egemenlik kuramazlar. İnsan arzularını temelihtiyaçları gibi görüp sürekli tatmin etmenin kötü olduğunu düşünmeyereksürekli arzularını tatmin ederler. Hatta ömürlerini arzularının kölesi olmuşolarak geçiren insanlar vardır. Bu durumu birkaç örnekle açıklayalım.
  1-Aşırı yemekçarpılması: Aşırı yemek sonrası bedenin tırmalanması sonrası hiçbir şeyetahammül edememe ve her şeye olumsuz tepki verme hali. Sinirli olma, olumsuzsözler söyleme kavgacı bir yapı haline bürünme tamamen bu durumun etkisidir. Azyeme ve Oruç emrinin bu durumla tamamen bağlantılı olduğu kanısındayım. Süresikısadır. (en az bir saat en fazla 2 gün)Devamlı mideyi doldurarak yemek yemekkendi şeytanınızın ve cinlerin sürekli sizin üzerinizde etkin olacağı anlamınagelir. Duş almak, uzanıp rahatlamaya çalışmak insanı bu mevcut karamsar ve kötüatmosferden geçici olarak kurtaracaktır. Ama temel çözüm mideyi doldurmamak, azyemektir. Peygamberimiz doldurulan en kötü kabın mide olduğunu söylemiştir.Ayrıca midenin 1/3 i yemek ve 1/3’ni suyla doldurmamızı söylemiştir. Ancak budurum diyet yapıp bedensel oranınızı yakalayınca yani ideal kiloya ulaştıktansonra uygulanması gereken bir yöntemdir.
  2-Aşırı cinselilişki isteği sonrası cinsel birleşme çarpılması: Cinler fikirsel ve şekilsel ve düşünselolarak cinsel arzularınızı harekete geçirir. Aşırı uyarıda bulunması sonrasındaşiddetli cinsel istekte bulunma halidir. Mesela eşinize aşırı istek sonrasıcinsel birleşme gerçekleşir ve sonrasında banyo da yapsanız saldırgan cinbedene tam hakimiyyet sağlar. Aşırı öfke , birden şiddet kullanma, saldırgantavırlar gerçekleşir. Bu durum sonrasında ailenize şiddet kullanma, trafiktekavga, yakınlarınıza tepki, cinayet ve kader mahkumu olma temelnedenlerindendir.
  Cunüplük gerçekleşirken aşırı bir heyecanhali olurki buda vucudda aşırı enerji yüklenmesine sebeb olur. İnsan güçkaybeder ve şeytani cin bedende güç sahibi olur. Cin kişi yıkanana kadar bedeneegemen olur. Yüklenen enerji beynin vedamarların çalışmasını hatta sindirim ve sinir sistemini etkileyecek kadarfazlalaşır. Başta ağırlık eklemlerde tembellik gibi. Çok yorulmuş gibi yatmakdinlenmek ister. Sanki cin hastalarınınilk hastalanma haline benzer. Guslün ile dışardan gelen teması kesiyoruz Gusülyaptığımızda ise rahatlıyor ve dinçleşiyoruz. Kötü enerjiyi boşaltmış oluyor.
  3- Dua etmeme,Allah’la konuşmama çarpılması: Dua etmekve Allah ile buluşmak, yönünü bir anda çevirip onunla konuşmak Tanrıyainandığınızın, korunduğunuzun, ve korunacağınızın kanıtıdır.(Namaz,biliyorsunuz ki namaz Allah ile karşılıklı konuşmadır.)Allah’ı unutmak, O’nasığınmamak ve O’dan dilememek şeytanlar tarafından ele geçirilmeye yaniçarpılmaya işarettir. Süresi uzundur. Şeytan sürekli sizi yönetmeye başlar.Önce o’nu hiç fark edemezsiniz. Hatta iyiliklerde yapar ki farkedilmesin.Zamanla insanı büyük günahlara yöneltir. Sabah kalktığınızda, gece yatarkengündüzün belirli zamanlarında özellikle namaz vakitlerinde Allah’ım senbüyüksün, senden başka ilah yoktur. Sadece senden yardım diler sadece sanaibadet ederiz. Her şeyin üzerindesin her şeyi kuşatmış olansın. Her şerlininşerrinden sana sığınıyorum.’ Gibi bu tarz dualar mutlaka edilmelidir. Cinlerinnefret ettiği bu duaları edenlerden cinler uzaklaşıverir. Duayı ağzınızdandüşürmeyin. Çok kısa anlarda da olsa dua edilebilir. Ücretsizdir, Tanrıyasığınmadır ve müthiş bir korunmadır. Bu söylenenleri sıradan bulanlara nedentanrıya inanmıyor ve güvenmiyorsunuz derim. Siz tanrıyı bırakırsanız şeytansizi sahiplenir. Siz Tanrıyla konuştukça sizin şeytanınız susar. Siz sustukçaiçinizdeki şeytani cin konuşur. O konuştukça zihinden düşünceler geçer. Bu düşüncelerinsanı yönlendiren harekete geçiren bir çeşit akımdır. Sürekli ve tekrarlıdüşünceler insanı zamanla yanlışa alıştırır. Yanlışı makul gösterecek fikirlerürettirir. Bütünde yanlış olan şeyi ayrıntılarda doğru buldurarak sizi günahayöneltir.
  4-Haram (haksızkazanç, aldatma, faiz, hırsızlık ve dolandırıcılık) Bedene giren şeyler temizve helal olmayınca şeytan bu bedende müthiş hareket kabiliyetine ve yönetmekudretine sahip olur. Bu tip insanlar cinler için saraydır. Her istedikleriniinsana yaptırdıkları için mutlu ve zenginlik içinde yaşarlar. Bu tip insanıinsanlığı ve toplumu bozacak her bir işte kullanırlar. Sürekli günah işleyen,kötülüklerle olan iyiliğe hiç yanaşamayan bu insan sadece dünya için kötükazancı seçmekle ruhunu şeytana satmıştır. Bu çarpılma ve bedeni yönetme süreciuzun sürer. İnsan haramdan vazgeçtiği anda sürekli iyilikleri hemen yapamaz.Belli bir süre bedenin değişimi için zaman gerekecektir. Tövbe etmiş her insancezaevinden çıkmış gibi özgür olur. Tanrı tarafına geçiş yaptığı için müthişdeğer taşır. Melekler bu duruma çok sevinirken şeytanlar kaybedilmişliğinöfkesiyle yeni planlar kurarlar. Kazanılmış insanlar zamanla daha doğru vegüzel yollarda olacaktırlar. Arada günahta işleseler yeterki tanrıya yönelmeyihiç bırakmasınlar.
  Cinlerleİlgili Birtakım bilgiler:
  Dokunmave dürtme temaslarını madde gibi yoğunlaşmış enerji yoluyla yaparlar . İnsan sanki biri bana mı dokundu diye düşünür.Ya da bu duruma bir anlam veremez. Bedensel bir şey zanneder. Cinler budavranışı, dalga geçmek, korkutmak gibi nedenlerle yaparlar.
  Cinler bazı olayları farklı şekildealgılattırdıkları gibi, olmayan bir olayı olmuş gibi hastaya da yaşatabilirler. Cinler beyin damarlarına enerjisel anlamlarla dokunuşlar yaparlar.İnsanı rüyadaki gibi bir alemde göstererek ona birtakım hisler yaşatabilir.İnsan hipnozda olduğu gibi beyinle cinler tarafından bir tür halisilasyon gibigörüntüler gösterilerek yaşamış hissi verilir ve öyle zanneder. Hatta o kadargerçek hissi verilir ki hasta acıyı da zevki de korkuyu da sevinci de gerçektendaha iyi hisseder ve olayı yaşadığını zanneder. Onun için tüm olaylargerçektir. Uyurgezerlik de cinlerin işidir.


  Cinler,öyle bir beyin uzmanıdırlar ki insan bedenini en ince detayına kadar bilir.Yaşam kalitesini düşürebildikleri gibi anormal hastalıklar oluşturabilirler.
  Cinlerin etkisiyle insan çeşitli olaylaryaşar. Pek çok yere gider, dayak yer, korkutulur, tecavüz edilir vs çeşitligörüntülerin içinde bizzat gerçeklikle yaşar. Gerçekte böyle bir olay olmamıştır ama hastaya göre yaşanmıştır. Acıduymuştur ona göre gerçektir. İnsanlar böyle durumları kimseye söylememektedir.Toplum ne der. Bana deli derler gibi düşünceler taşırlar. Bilgisiz insanlardaha kötü sonuçlara doğru gitmektedir. Bazen de içinde bulunduğu alemlerdenhoşnut olanlar da çıkar. Cinlerle irtibatını ve durumlarını gizlemeye çalışırlar. Cinler genellikle kendilerinininsanlara bildirilmemesini tembihlerler. Cinleri insanlara beraber yaşamaları içli dışlı olmaları görünmelerihatta izinsiz yaklaşmaları kati bir şekilde yasaktır. Ancak bazı özeldurumlarda ve hastalık hallerinde insanlar tarafından görülür.
  Cinciler ve büyücüler cinlerle konuşur.Onlarla sohbet ederler. Onlardan geçmişe ait bilgiler alabilirler. AncakGeleceğe ait herhangi bir bilgi veremezler. Gelecek onlar için de yaşanmamışbilinmeyendir. Gelecekten haber verdiğini iddia eden cinler hem yalancı vekafirdir.
  Cinler insanlarla bağlantıyageçebildikleri gibi insanlarda cinlerle bağlantıya geçebilirler. İnsanlarlacinsel birliktelik yaşayabilirler ancak evli hayatı yaşamaları imkansızdır. Özmadde ve türleri gereği toplumsal yaşamları ve dünyaları çok farklıdır.

  Şeytani cinlerde karşılıksız sadakat,iyilik etme düşüncesi, merhamet ve sevgi gibi duyguları yoktur. Onlarıninsanlarla ilişkileri karşılıklı menfaate dayanır ve insanın mutlaka ayağınıkaydırır.
  İnsanlara daimacinler musallat olur. Bazı dönemlerde cinlerin türlerinden olacak ki bumusallatları belirgin hissederiz. İmanımız ve içinde bulunduğumuz dönem de çokönemlidir. Bu musallatlarda şunlar görülebilir 1-Korku ve ürpertinin birbirinitakip ettiği görünür 2-Psikolojik ve asabi hastalıklar (delilik, depresyon,sitres, endişe vs.) 3-Organik hastalıklar (Tıbbi sebebi olmayan ve tıbbıntedavi ve teşhis edemediği) 4-Gözüne gerçekte olmayan bazı şeyler görünür.5-Aralarında yakınlık bulunan (karı koca) kişileri birbirine düşürür. 6. Kadınhastalıkları oluşturur. (kısırlık, kanama, adet düzensizliği) 7. Cinselrahatsızlıklar oluşur. ( bağlama, erken boşalma, sürekli isteme)
  Cinler bedenimizi istedikleri yöndekontrol edebilmek için ilk önce kötü günahları bize normalmiş gibi benimseterekrahatlıkla günah işlememizi sağlarlar. Küçük ve büyük günahlardan kaçınmalıyız.Şeytani cinler küçük ve büyük olan önemsediğimiz ve önemsemediğimiz bütüngünahları alet olarak kullanırlar. Şehvet, içki, kumar sıkça kullandıklarıyolardır
  Bedeninve uzuvların suyla temizlenmemesi, kadınlarımızın hayız ve loğusa halleriabdestsizlik, evde çıplak gezinmeler, çok yemek, gribal ve ağır hastalıklardainsanlara cinlerin en çok yaklaştıkları hallerdir.
  Birde ruh bozuklukları yani stres vebunalımlı hallerde Anksiyete ve ruhsal takıntılı hallerimizde, hedeflerimizeşartlandığımızda, bir şeyin illa olmasını istediğimizde, uzun süre bir amaçtapsikolojimiz bozulmuş ise gibi hallerle mücadele içinde olduğumuz zamanlarda cinlerbizlerledirler. Bu rahatsızlığımızın ve kontrol edildiğimizin yani cinlertarafından yönlendirildiğimizin farkına varıldığı anda etkinliklerini yavaşçakaybetmeye başlarlar. Çünkü kaybedilmiş irade gerçeğin fark edilmesiyle tekrarkazanılmaya başlar. Bir konuda diretmek, ısrarcı olmak şeytani cinlerdendir.
  Cinlerbeynin bir merkezini etkileyerek insanı rüya aleminde gibi yani hallisilasyongösterebilmektedir. Cinler olmayan olayları olmuş gibi gösterebilirler.Uçurumları yol gibi gösterebilir, nehirlerin üstünde köprü varmış gibigösterebilir. Uyurgezer insanı binadan düşürebilir. İnsanları ölümegötürebilir. Cinayetlerine intihar süsü verebilir. İnsanların çoğunu öldürmeağır hastalıklarla yok etme çabaları olsa da bunu sürekli başaracak izne vegüce sahip değillerdir. Normal intiharların da sebebi cinlerdir. İkisiarasındaki fark ilki çaba sarf etmeden gelişmiş türde cinlerin faaliyetleridir.İkincisi ise uzun soluklu uğraşmalar sonucunda vesveseler içinde sıkışmış veçaresizleştirilmiş ancak gerçekte hiç de böyle olmayan düşünsel tıkanıklıklaraitilme halidir. Genelde toplum ne der, ailemin insanların yüzüne nasıl bakarım,iflas ettim her şeyimi kaybettim, o’nu çok seviyorum o benim olmalıydı.Borcumun yüzünden gibi pek çoğu mantıklı olmayan nedenle ortaya çıkan haldir.Cahiliyet ve çok önemsettirildiğiniz bir olayda sıkıştırılma sonucunda insanböyle bir yanlışa düşebilmektedir. Hiçbir şey ölmenizi gerektirmez. Ve her şeyezamanla alışılır. Bu dönemler geçer ve her sıkıntının ardında bir ferahlıkvardır. Her şey tanrıdan, Sonumuz hayır ola. Denmelidir.


 8. #8
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  Cinler insanların düşünce ve dengelerinibozar, onları düşünemez hale koyar sonra yanlış olan çareleri doğru gibigöstererek yanlış işler yaptırır.
  Bedenselhastalıklarla ölümlere sebep olduran yine cinlerdir. Sigara içmek, yemealışkanlıkları, Anormal diyetler ve sürekli aynı şeyleri yemek, dengesizbeslenme, sürekli abur cubur yeme, yağlı ağır şeylerin yenmesi uzun zamansonunda çeşitli hastalıkları ortaya çıkarmaktadır. Kalp krizi, böbrek yetmezliğive her türlü bedensel rahatsızlıklar cinlerin uzun süre sizleri yanlışbeslenmeye sevk etmesi sonucu öldürme çabalarıdır.
  İman ve Allahadayanmak insanı kurtaracak tek çaredir. Allah ‘Biz şeytanları inanmayanlarındostları yaptık.’ İnsanın inancı oranında şeytanla yakınlık olur.
  Hayalkurmak, vesvese (zihinden sürekli düşüncelerin geçmesi), geçmişi hatırlamak,yaşanmış şeyleri defalarca analiz etmek şeytanidir. Geçmişteki hatalarımız, bizi utandıranhallerimizi hatırlamak şeytanların işidir.
  CİNLER
  1- Zihinde süreklikonuşur.(vesvese verir) Şeytan, en yakınlarımıza karşı bizi kışkırtır.
  2- İnsanlardannefret ettirir. Bütün insanlardan soğutarak bencilleştirir. İnsanlardanuzaklaştırır. İnsanlara kötülük etmeyi sağlar. İnsanları küçümser, hakir gösterirnefret ve kinle yaklaşmayı sağlar. Şu insanlara şöyle kötü davranacaksın,insanlara iyilik yaramıyor gibi söylemlerde bulundurur.
  3-İnsanlarınayıplarını açığa çıkarır gıybet ve dedikodularla araları açar. Cinlerin enbüyük işi kovuculuk ve bozgunculuk yapmaktır.
  4-Allah’ınemirlerine itaat ettirmeyerek insanlığı bozmayı ve insanlığa zarar vermeyiister. Allah kutsal kitaplarıyla insanlığı ve toplumu koruyacak reçeteyiemirleriyle vermiştir. İnsanoğlu bu emirlere bağlı kaldıkça kendi türünü koruyacaktır.Korumakla da kalmayacak daha kötüsü bozulmasını ve kavga ve savaşlarıönleyecektir.
  A) Ahiret imanınışüpheye düşürür, cennet ve cehenneme inanmaz yapar. Böylece bu dünya hayatı veiçindeki tüm güzellikler tercih edilir. Dünya tercih edilince de kötülüğüntarafına geçiş yapmış olunur. Dünya için mücadele başlar. Dünyanın sürekliolduğunu zannettirir, ölümü unutturur, nimetleri o kadar güzel gösterir ki sonuhiç akla gelmez.
  ŞEYTANİ CİNLERİNTAKTİKLERİ
  Yapılan iyiliklere karışır. İyiliğin içineküçük kötülükler katar. Cinlere fırsat vermemenin yolu Allaha yaklaşmak veemirlerine uymakla önlenir. Müşriklerde şeytanın ta kendileridir. Onlardacinlerin şeytanı gibi insanların şeytanıdır. Şeytanlara yardımcı insanlar,kafirler ve münafıklardır. Kafirlerin en ileri gidenleri dünyaya egemen olmakiçin zulmedenler, şeytanla irtibatlı herkes(büyücüler, cinciler) Yalanı,şehveti, öldürmeyi , içkiyi meşru yapanlar.
  Karşı cinse karşı aşırı istek oluşturur.Bunun için türlü vesveselerle karşı cinsi süsler, cinselliği ana hedef yapmayaçalışır. Pornagrafiye yönlendirerek kadın hayalini beyinlereyerlestirir. Kadınları şehevi göstererek insanlık şuurunu etkileyip manevi değerlerihiçe saymak vardır . Toplumlarda ahlaki çöküntüye girmesi kadına tapmanın hakimolmsından dogmuştur.
  Cinlerin amacı insanları gerçeklikten,sevgiden ve merhametten uzaklaştırıp manevi çöküntüye sokmaktır. Böylece herkesherkese kötü ve zarar verme gözüyle bakacaktır.
  Cinlerin en güçlü silahı arzulardır.İnsanlar arzular konusunda kendilerini sınırlamıyorlar ve kontrol edemiyorlar.Gelişmiş ülkede varlık içindeyseniz arzularınızı sınırlamaktazorlanacaksınızdır. Çünkü her şeye ulaşabiliyorsunuzdur. Envayi yiyecekler,kadınlar ve şaraplar. Eylenceler ve oyunlar. Piknikler ve türlü tatiller. İnsanarzularını tatmin ettikçe arzuları daha da azacaktır. Daha kaliteyi dahazevklisini arayacaktır. Sürekli arzularınızı tatmin etmekle uğraşılan birhayatta arzuların kölesi olunacaktır. Oysaki insanlığı düşünerek ve tanrınınsevgisini almak için arzularımızı sınırlamalıyız. İşte cinlerin kazandığı büyüksavaş budur. İnsanın Allah inancı iyice gelişirse ve ahiret arzusu başlayıncabu durumu anlayacak ve nefsinin her istediğini vermeyip kendini kontrol etmeyibaşaracaktır.
  İnsanlığıbozmada cinler en çok kadını kullanmıştır. Kadın aldatmada güçlü bir figürdür.Kadınların bedenlerini açtırır. Özenti, güzel görünme ve daha önemlisicinsellik için. Gerçekte bedenini açan kadın gözden düşer. Zina eden kadınerkeklerce saygı görmez ve aşağılanır. Oyuncakların en sefili en rezili halinegelir.
  Bir toplumda kadınların çoğunun açıkgiyinmesi kadınların ve erkeklerin birbirlerini ayartmaya çalıştığı ve cinselbirliktelik için fırsat kollanılan kötü bir ortam doğurur. Eşler birbirlerindenşüphelendikleri gibi güvenleri yıkıktır. Basit fırsatlarda kavgalar veboşanmalar yaşanır. Toplum bozuk, şeytani bir anlayışta olur. Cinler bu kırılgan ortamı çok güzeldeğerlendirirler. Boşanmalar ve ayrılmalar çokça yaşanır. Kadının açılmamasıkutsallık içerir. Ve insanlığın bozulmamasında önemli etkendir. Cinler gençkızlara, evleneceklere, hava atma saplantısında olan kadınlara gider vebedenini açmayı ona güzel gösterir. Kocasına karşı tepki gösterir. Bedeniniaçmayı meşrulaştıracak şeyler söylediği gibi kocasını yobazlıkla bile suçlar.Çağlar boyunca cinlerin en eski ve en etkin hilesi olan şehevi duygularlakullanma hiç eskimemiş. Cinler belli ki bedeninizi kapatın (örtünün) emri nibertaraf etmek için çalışmıştır..
  İnatcıve azgın cinler cinsanlara zarar vermek için her yolu denerler. Ama şunu iyibilin ki insanların cinlerden korktuğu gibi onlar da insanlara zarar verirkenAllah’tan korkmaktadırlar. Allah’ainanan ve güvenen insanlar cinlerin hoşlanmadıkları insanlardır. Cinler,cinlerden korkmayan insandan korkarlar.
  Dişiler şeytani cinlerin en çok kullandıklarıağlarıdır. Güzellik ve cinsellik başta olmak üzere zenginlik ve boş ümitlerleinsanlar aldatılır. Yine şeytani cinler erkek ve kadınları kuruntularlaoyalar yani sonu olmayan hayellerle boş ümitlerle yalan sevdalarla batılidaallerle oyalar
  Cinler bize bedeni değişimlerdegelirler. Mesela cünubluk, hayız, nifas, gribal enfeksiyonlar, agırhastalıklar, bedensel kazalar, vücudun ve beynin kimyasın değişmesi gibihallerde insana bulaşırlar.
  Vücuda giren şeylerde haram lokma, içki,bedene zararlı yenecek her şeyde, siğara, uyuşturucu, sarhoşluk ve uyuşturanher şeydir. Zevk veren kontrol dışı bırakan her şey cinlerin kullandıklarıyöntemlerdir
  Dünyaya aldanmak, dünyaya dalmak ve dünyahırsı ile ölümü unutmak, sonu olmayan hayeller,boş ümit, yalan sevdalar, batılidealler, büyük ve uzun emeller gibibunlar şeytanın insanı felakete sürüklemek için kullandığı kapılarınbazılarıdır.
  İnançlı insanı yoldan çıkarmak için bütün yolları denedikten sonrabasaramayan cinler dini kullanarak saldırıya geçerler. Ancak dini bilgisi azolan kişileri aldatmada muvaffak olurlar. Cahil insanı zamanla yozlaştırır vebir boşluğa atar orada insan yanlışa düşmedikçe bir süre bocalar durur.
  Birde onların istediği gibi yasayan şirkten şirkegezen insanlara dokunmazlar onlar zaten istedikleri gibidir. İnsanlara veinsanlığa zarar verenler cinlerin dostlarıdır. Zaten onlar inançsızolduklarından dünya derdinde arzularıyla uğraştıklarından onlara belirginbulaşmazlar.
  Cinlerinsanların bulundukları ortama göre yaklaşır bu kişide şehevi istek yoksa kumaryoksa hırs yoksa sadece dinle alakalı ortamı kaldıysa dinle alakalı ortamdanyaklaşır .Dini bilgisi az olan insanı dini saplantılara düşürerekbulaşmak ister. Dinle alakalı sohbetler yapmaya başlar. Oysaki farkında deyildir önceliklesöylediklerini kendi yapmadıgı gibi başkalarından ister. Ve kendini özel birigibi görmeye başlar.

  Stres korku ve heyacan hakimolduğunda biliniz ki cinler sizlerle beraberdir. Sıkıntılı durumlarda beyni karma karısıkolmak cinlerdendir.
  Cinler bir şeyi hedeflerlerinsanı istedikleri tuzağa günahadüşürmeye çalışırlar.
  Tek basına kaldıgında bir yerden bir yere giderken etrafından gölgeleringeçtigini takib edildigini zanneder sanki ensesinde bir nefes duymaya başlar omeleklerin ona yaklastıgını Allahtan mesaj alacagını düşünerek heyecanlanıryarı uyur yarı uyanık halde sesler duydugunu zanneder ve idda eder içinde korkuve sevinç hakimdir sonra rüyalarında güzel şeyler görmeye başlar hoşuna gidergurur ve kibir yavaş yavaş hakim olmaya başlar yakınlarından uzaklaşır çünküonların yaşantıları ona göre dine ters gelmeye başlar .yukardaki belirtilersekişinin tamamen cinlerin verdigi bir hastalıgın belirtileridir kişi tamamenhastalanmak üzeredir. Daha ileri gider yakınlarını sertbir şekilde eleştirmeye başlar ve artık yakınlarınada düşman olmuştur. Çünkü oher şeyi bilendir kimseyi dinlemez ona göre herkes cahildir sadece o bilirkimseyi de dinlemez ona göre herkes cahildir herkes onun için ya düşman yadaterk etmesi gerekendir.
  CinlerAllah a şirk koşmadan sana yardım etmeyiz dediğinde bana yardım et ne istersenyapacağım diyen ve tuvalete ayet atan ayeti idrarla yıkayan necis şeylerle yazıyazan hatta işini başarmak için en yakınlarıyla cinsel ilişkiye giren hastaolarak gelen aciz kişilerin mahrem yerlerine yazılar yazan kadınlarımızıncinlerin seyretmesi için yalnız başına soyunup mahrem yerlerine ayetler sürüpcinlerden yardım isteyen şerefsiz kafir insanlara bu ülkede hastalarımızıtedavi ettirecegiz diye dörde katlanıp onlara din alimiymiş gibi hocamdemiyormuyuz? Bu namussuzlara kafirlere onlarda cinlere tapmış ilahlarını cndenseçmiş adiler deyillermi ? ve cinlerde bunlara dini kısbet altındamaskaralıklarını artıarak onları yalan ve şirkleriyle yüceleştirmektedir.
  Cinlerden rahatsız olan bir insan cincihocalara veya medyuma geldiğinde onlarkendi habis cinlerini gönderirler hastada üç varsa altıda o gönderir dokuz adetolurlar. Altı cin üç cini sözde kovalar altı tanesi hastayı bekler az zamangeçince altı cinle kaçan üç cin anlaşarak birleşir hastada dokuz adet cin olur.Tekrar hastalanmasına hatta artarak daha çok hastalanmasını sağlarlar. Hiçbir cinciye gidenlerin tedavi olduğunarastlanmamıştır. Sadece ilk başta cinler bir süre hastaya sıkıntı vermezler.Ama sonra sıkıntı daha da artar.
  En güzeltedavi Kuranla ve psikiyatri ve tıpla yapılandır. Cinlerden aldığı talimatlarlaİslam da olmayanları yapanlar ve bunu İslam da var göstererek insanlarısaptırırlar ve çığ gibi büyümeye ve dini yanlış göstermeye devam ederler.
  YAŞANABİLİROLAYLAR
  Hasta zaten fizyolejik olarak rahatsızlandırılmış güzel şeylere hasretacılardan kurtulmak istedigi bir anda düşününki bekar evlilik hayelleri ölmüştam her şeyin anlamsızlaştıgı insanlardan uzaklaşıb içinin iyiden iyiyekarardıgı bir anda bakıyorki karsısında insan güzelliklerinden cok da güzel birkız görüyor cin kızı çok güzel oluyorki bu kadar güzel hiçbir yerde ne görmüşnede görmesi imkansız bunu gören şahış şasırıyor abdallaşıyor ona ulaşmanınyollarını ararken cin kızı ise zaten ulaşmaya çalışıyor farkında bile olmuyor onugörünce adeta sarhoş oluyor bundan faydalanmasını bilen cin kızı ona cilveleryaparak kendisine sahib olmasını sagladıgını kendinin deyilde erkeginbaşardıgını hissettiriyor,hiçbir insanın yapamayacagı cinsel beraberligisaglıyarak büsbütün hastayı kendine tamamen baglıyor hasta ise hiçbir kadınlabu kadar mutlu olmayacagını düşünerek cin kızının esrarından faydalanacagınıhesablıyor ve ona karasevdalı aşıklar gibi baglanıyor her şey insan ogluna o


 9. #9
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  kadar güzel gidiyor hep onunlaolmak için tek başına odasına çekilip kimseyle görüşmüyor. İşini bilen cinerkegin insanlardan kimi arzuladıysa onun suretine girerek esrarengizilişkilerinin artmasını saglıyor . bu durumda erkegin sanki deyişik kadınlarlaberaber olmuş hissini vererek beraberligi dahada cazibleştirerek kaybedilmemesihissini veriyor.
  Erkek ne isterse onu gösteriyorve veriyor güzel bir yere gitmek isterse hayal olarak gerçekmiş gibi istedigiyerde gezdiriyor. Neyi arzularsa cennet misali ona ulaşmış oluyor tabiki bucinin hipnoz teknigiyle gercekleşiyor. Bu olaylar cin kızıyla evlenen birerkege oldugu gibi cin erkegiyle evlenen kadın içinde aynen gelişiyor.
  Kişi dinle alakalı şeyleristerse dindar bir kişi görünümüyle dini telkinlerle onu hoş bir şekildedininin kötüye kullanılmasında ona öncülük eder yani kısacası insanlardanistedikleri şekilde hayal alemine sokarak isteklerine ulaşmaya çalışır.
  Bu ortam cinlerin insanlardanusanmıya başladıgı anda hemen deyişir o zevk aldıgı hayal alemi pek çok zamangeçmeden kabusa döner mutlu hazlar yerine kabuslu acılardan acılara itenızdırablı bir yasantı olur. Ve çözülmesi zor problemlere döner. İyiden iyiyesarpa sararak tamiri zor yaralar açar. Zaten konturolü elinde olan cin artıkbasarmıştır kendi istekleri dogrultusunda hizmet etmeye zorlanan kişi artıkderdini insanlara söyleyemez ve yardım isteyemez, söylemeye kalkıştıgında isebir deyil bir çok cinin saldırısıyla karşılaşır. Hayatı daha da çıkmaza girerekiyiden iyiye zorlaşır. Ve insanlardan ve de cinlerden dostu kalmamıştırcinlerin cazibeleri de tamamen bitmiş ümitsiz bir şekildedir.
  C.Allah’ın gücü ise tarafsızcaadaletli bir şekilde yapılanacak ve yönlenecegine göre tek gücün onun gücüoldugunu kabullenerek ona güvenib onun gösterdigi yoldan ilerleyerek başarınınyüzde yüz olacagını kabullenmeliyiz başka güvenecek ne varki o güce hakimolmaksa başarmaktır. Bize ne cin ne şeytan nede cinci yardım edemez vekurtaramaz sadece Allah yarım eder yakalarızda yakarızda öldürürüzde her şeyonun gücü ve izniyle gerçekleşir. Ne demişler derdi veren Allah dermanıda verir
  Peygamber Efendimiz kimseyemuska yazmamıştır. Sadece okumuş ve eliyle avsunlamıştır. Muska yapanı veanlamsız yazılar yazanları da lanetlemiştir. Zaten Allah’a söylenenler dualarve ayetler açıktır. Bunların haricindeki her yol ve yöntem batıldır.
  Cinleri kovmada hapsetmede vezarar vermede sadece okumak gereklidir. Sığınma duaları,Nas, felak,Ayetelkürsi, K.Kerimde bazı Ayetler okunduğunda düşmana taarruz eder gibicinlerin üzerlerine nurani ışınlar isabet ederek cinlere zarar verirler. Zatenmekandaki mevcut değişim onların bölgeyi direkt terk etmesine neden olur.İnsanlar bunu anlayamaz.
  Cinler Allah’a inanan ve ondanyardım dileyenin olduğu yerde daralmaya başlar bıraktırmak için hastayasaldırırlar kacamazlar da okumaya devam ettikçe korunma duvarı dairesel olarakgenişler.

  Bir örnek vereyim. Bir hasta geldi.Üzerindeki muskayi bana gösterdi. Orada "Ey iblis bana yardim et"ibaresi vardi. Hastaya söyledigimde sasirdi. Yanimda baska Arapça bileninsanlar da vardi. Onlara bu ibareyi siz de okuyun dedim. Okudular vesasirdilar. Bu konuda uyanık olmanızı hatta muska yazdırmamanızı tavsiyeederiz. Şeytanlardan korunmak için sıkıntıda olanın kendisinin sadece dua etmeyeterlidir.
  Bazı usullerde cinciler balig olmamis birkiz çocugu istiyor. Sonra çocugun avucuna bir tilsim yaziyor. Bu tilsimibazilari tirnagina, bazilari da alnina yaziyor. Bazilari ise tirnaga sadecemürekkep sürüyor. Sonra da şeytana övgüler düzüyor, dini içeriklere küfür okumağa başlıyor. Sonra çocuğa ne gördüğünüsoruyorlar. "Bir şey görüyor musun gelen oldu mu?" Cin cevap veriyor.Çocuk da hadiseyi anlatıyor.
  Gerek büyü yapılmış, gereksegüncel yaşantımızdaki bizi zorlayacak önemli dönüm noktalarımızda, Korku sevinçstres ve şok hallerinde, riyazetle cinleri görmenin tamamı bir birlerininbenzerleridir.
  Riyazet isekişinin kendini bi tür zorla hastalandırması halıdır. Vücudun kimyası değişir.
  Psikiyatrisorunlarıyla cin hastası arasında epilepsi ile bayılma arasında küçükayrıntılar da olsa hepsi birbirinin benzeridir ve cin kaynaklıdır. Tıptakullanılan terim olan halisilasyon halk dilinde cin görmenin aynısıdır.
  Cinleri görmeden onların ağırişkencelerini yaşayan insanlar çoktur. Başında şiddetli ağrılar, vücuttarahatsızlıklar başlar. Kol ve bacaklarında karıncalanmalar uyuşmalar görülür.insanın içine bir sıkındı hakim olur. Tedirginleşir. İştahı kesilir, midesiyanar. Uykuları bozulur. İştahı keser. Beyin içinde amaca göre dokunarakdamarların çalışmasını yavaşlatmış uykuyu etkilemiş dinlenmemizi engellemiştir.Korku hücrelerine dalga göndererek içimize korku salmıştır. Hastamız aynızamanda güçlü yemeklerden canlı ve canlıdan çıkan et süt yumurta yoğurt gibigıdaları almaz olmuş açlıkla oruç tutturuyor gibi sıkıntıya girmiştir. Konumaynı riyazet yaparak cinleri görmek isteyenlerin yaptıklarına benzer gibidir.Tek başına kaldığında birilerinin onu izlediğini hatta nefesini hissettiğinizanneder. Cinler rüyalarda korkutarak kabuslar göstermeye başlar. Uyanıkkengölgelerin sağından veya solundan geçtiğini hissettirir. Hasta şaşkın vetedirgindir. Sürekli baş ve vucut agrıları çekmeye başlar. Agrılar kadınsakanamalar ay hali bozuklukları başlar. Artık hasta sıkıntı ve bunalımdan dolayıinsanlardan tamamen soğumuştur. Cinler yine eylemini artırarak yakınlarına kinnefret duygularını beynindeki hücrelere yükleyerek iyice artırmıştır. Artık enyakınlarına düşman olmaya başlamıştır. Hayatın boş olduğuna yasamanın hiçbiranlamı olmadığına da kabullenmiş dinin boş olduğuna hatta Allah’ın varlığınıbile kabul edemez hale gelir. Ölmek ve intiharla kurtulacağına inanmayabaşlamıştır. Hasta artık onların ortamına iyice hazırlanmıştır. Rüya ve acıçektirerek kabusu daha da artırır eğer kadınsa tecavüzler, dayak atmalar ,işkenceler yaparlar. Tamamen ümidini yitirmiş, karamsar hasta, insanlardanyardım alamamanın çaresizliğiyle yardım edecek birini adeta beklemekteistediklerini yerine getirmeye hazırdır. Bu olaylar günlerce hatta aylarcadevam edebilmektedir. Hasta yasadıklarına dayanamamakta ve umudu kaybolmak üzeredir.Ölüm ona göre kurtuluş haline gelmiştir. Cin onu ölmeye teşebbüs te ettirirdilerse başka işleri için izin vermeyebilir de.
  Hiçbir şart altında elindeki avınıkaybetmek istemeyen cin, en büyük şiddet ve kabusların bütün çeşitlerinirüyalarda yaşatır. Rüyalarda kesik başlar, vahşi hayvanlar, uçurumdan atlamalarvs
  Belli noktalaradonuk bir şekilde bakar.
  Kendi kendinekonuştugu hissini etrafındaki yakınlarına hissettirir. Fakan hissedilirdüşüncesiylede tedirginligi artar. Çekilin gidin gidin gibi söylemlerdebulunabilir.
  Cinler büyü ile musallat edilmişseistenilen maksatta görünür. Hastanın hareketleri ani değişiklerle belli olur.
  Hasta içindebulunduğu durumu herkesten gizliyor hasta oldugu söylendiginde kesin birşekilde reddediyor. Dahada çıkmaza giriyor artık o bambaşka bir dünya yasamınagiriyor. İnsanlardan uzak kendi halinde gibi görünen zaman, intihar etmekisteyen çile azab ve günah onun yaşantı şekline dönüşüyor.
  Ruhi hastalıklarınteşhişi: Yemek yemeyi reddetmenin anoliksi adıyla bilinen pisikolejikrahatsızlıgın belirtilerinden oldugu bilinmektedir. Katofonik katılık özelliklevücud eklemlerinin kilitlenmesine pisikozun en bilinen belirtileridir. Bunlarındirekt cinler neticesinde oluşmaktadır.
  ŞEYTAN GİRMESİ VE CİN ÇIKARMA OLAYI :
  Dünyanın her yerinde tecrübe yaşamışkimseler için ortak bir terimdir. Ve daha sonra çalışma alanında doga üstüdünyadan gelen varlık tarafından ele geçirildigi hissini yaşayan pek çok insanvardır. Ve bu insanlar olagan üstü duyarlı insanlardır. Aşırı duyarlı olaninsanlar dogumlarından itibaren diyerlerinden farklıdır. Geçmişten ve yagünümüzle alakalı şekiller görüb buna göre yorumlar yapabilirler. Hatta ölüleribile gördüklerini idda edebilirler. Bazen de yabancı bir varlık tarafından elegeçirilmek için benzersiz bir şekilde elverişli olabilirler. Doga üstü bugüçler milyonlarca insanlar tarafından paylaşılmaktadır. Genelde bu türkişilikli insanların altıncı hissinin yüksek oldugu söylenir. Ve bugünkü benmedyumum diyen kişiliklerin tamamı bu tür insanlardır. Aslında farkına bilevarmadan yalan yanlış bilgileri alıp insanları yönlendirirler. Çünkü onlara bubilgileri şeytan yada cin vermektedir.
  Şeytan çıkarmayada cin çıkarma olayı bazı ilaçlar alındıgında zorlaşır. Şeytan yada cinçıkarma da kişiyi şeytan girme deneyiminden çekib çıkaran bir tür beyinetkinligine neden olmaktadır. Pisiko zihinsel şoka karşı bagışıklık kazandıranilaçlar sa cin çıkarmada hastayı mevcut duruma habseder. Ve cin çıarma olayınacevab veremez. Sonuç olarakta hastalıgın dahada ilerlemesine sebeb olur.
  Genelde şizofrenikbir hasta gibi . Yada epilibsi gibi görünürler. Ve bu sorunu yaşayan yüzlerceinsanlar vardır. Hasta kendindedir ve içindeki varlıgın varlıgını hissederler.Onların etkilerinde olmadıkları zaman tamamen normaldirler. Durumun farkındaolması da tamamen pisikoz olmadıgının kanıtıdır. Deliler deli olduklarınıbilmezler. Ama bu tür hasta tamamen her şeyin farkındadır. İnsanlara ve kendinekarşı şittet kullanabilirler. Bazen saatlerce çıglık atarlar. Kafasını camlaraduvarlara vururlar. Yemek yiyemezler sanki bogazından geçmiyormuştayutamıyorlarmış gibidirler. Bu tür rahatsızlıklar tıbbın çok ötesinde oldugunubilmemiz gerekmektedir.
  Hastanın bedenindecin yada şeytan yokken soruldugun da eyer Müslüman’sa Evliyalarla görüştügünüHırıstiyan’sa ya Hz İsa’ile ya da Hz. Meryem’le görüştügünü onlardan gerekenbilgiyi alıb aktarmaya çalıştıgını söyleyebilirler.
  Şeytan çıkarmaseansında insana daha etkili şeytani cinler gelmektedir. Bunlar kendilerinibelli ederler. Gerçekte şeytan çıkarılmaz. Şeytan şeytanı çıkarmaz. Onlarbirbirinin dostlarıdır. Geçici olarak birbirlerine musaade ederler. Bedenedönmek çok kolaydır anında tekrar bedene geri döner. Bu tip şeytan çıkarmaseanlarında yanık yada deyişik tuhaf kokular hasta aldıgı gibi yakınındakilerdealabilir. Yada hasta o anda bilmedigimiz deyişik lisanlarda konuştugu gibikendininde normalde bilmedigi hareketler yapabilir.
  Şeytanların en çokhareketli oldukları saat ve kötülükleri yapmak için büyücülerin çalıştıklarısaad gecenin üçüdür. Bu ugursuzluk için çalışılan saaddir. Cin çıkarma olayındada onlarla karşılaşılacak uygun bir zamanlama gibi gösterseler de cinlerin enetkili saatleridir. İnsanklar da sabah saatlerinde başarılı iş yapamazlar verimikindinde alınır. Cinler için de hava kararmaya başlayınca güne yeni başlarlargece günün sonuna doğrudur.
  Cin yada şeytan çıkarmada israrlaokunması gereken ayetler okunmaya başladığında, hasta da önce gerilmelerkasılmalar la kendini kaybetmeye başlar, bakışlar sertleşir, iki ayrı değişiksesleri bile aynı anda çıkarabilir. Yada çıglık çıglıga bagırmaya ve etrafasaldırmaya başlar. Artık tasarruf başlamıştır. Çok dikkat etmek gerekirbedenine giren yaratık hastaya da kendini yerden yere vurdurarak zararverebilir. Onu korumaya almanın yolunu biliyorsak her türlü hareketini konturoledebilir ve bedenindeki varlıkla konuşub bilgiler de alabiliriz. Konuşmayıbsoruya başını eyerek cevablıyorsa; sorulan soruyu onaylamış olur. Yani oyunbaşladı gibi. Yani mücadeleye hazır oluşunun ifadesidir. O anki görüntü şeytanicinin görüntüsüdür. Artık hastayı ele geçiren şeytani güç. Sizinle alay eddigigibi, ismini de vermeyebilir, okumaya devam edilerek sonuca dogru devam edilir.Hastada ateş yükselir sık nefes alıb vermeye başlar.kalb atışları artar. Hastasonuçta bitkin düşer seansın sonunda da derin bir uykuya dalar.


 10. #10
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: şeytan kimdir şeytan kim şeytan ve cin

  Genelde bu türhastalar inanclı zayıf ve duygusal kişilikli kimselerdir. Zaten şeytanınbulaşma sebepleri bu zaaflarından faydalanarak onların iyiliklerini vedoğruluklarını yok etme mücadelesinden kaynaklanmaktadır.
  Bu işlemlersırasında
  1.El ve ayaklardakarıncalanma kollarında eklemlerinde ağırlık ve uyuşukluk devamlı gerilmekasılma başında aşırı ağrı meydana gelir
  2.Titreme koldabacakta gözde ve göz çevresinde bedenin çeşitli yerlerinde sık seğirme donukbakışlar, kriz gelir ve dişler kilitlenebilir. Hatta nefes alası zorlaşır, bayılabilir.
  3.Sol kol veyabacakta uyuşukluk meydana gelir. Felçli gibi kalabilir
  4.Gözler tamamenkapanır, bayılır, bağırmaya başlayabilir.
  5.Baş dönmesi,daralma gerilmeler artabilir hatta hasta yanındakilere saldırabilir. sertbakabilir, çığlıklar atabilir, mide bulantısı ve aşırı kusma isteği oluşur.
  CİNLERİNİNSANDA BELİRTİLERİ
  1-İbadeti, Allah'ızikretmeyi ve Kur'an okumayı bırakması veya meclislerden ve sosyalliktenuzaklaşması
  2-Davranış, söz vehareketlerinde dengesiz olması
  3-Sara durumuna benzerbazı durumlar, bayılmalar, krizlerin sıklaşması
  4-Vücutta aşırıderecede kasılma ve gerilmeler ellerini ovalamak parmakları kütletme donukbakışlar
  5-Organlarınbirisinde yada bir kısmında felç durumu olması sağ kol veya sol kolla sol bacakgibi
  6-Sebepsiz öfkelerve donuk bakışlar ani kızma yerinde duramama aşırı rahatsız edici sıkıntı
  7-Helada uzun sürekalması ve kendi kendine konuşması
  8-Devamlı olarakbaş ağrısı(ilacın tesir edemediği)
  9-Tıbben birmasuru yok iken kadınlarda çocuk olmaması.doktorların tıbben her şeyin normaloldugunu söylemelerine ragmen tüm tahlil ve filimlerin müsbet oldugu haldehamile kalamaması
  10-Kadınlarda adetdüzensizliği erken geç gelmesi yada fazla kan gelmesi gibi çok sancılı olmasıvs.
  11-Rüyada korkunçyaratıklar görme başsız insanlar kısa yada anormal yükseklikte kanlı siyahinsanlar kendine saldıran insanlar hayvanlar ve rüyaların tekrar uyudugundakaldıgı yerden devam etmesi (yüksekten düşme, yırtıcı hayvanlar süreklikabuslar vs.) şeyler görme
  12-Yalnızkalmaktan sürekli korkması ve karanlıkta odadan odaya geçerken arkasından sankibirisi tutacakmış gibi hissetmesi sürekli arkasında bir nefes oldugunuhissetme( gerçekte olmayan bu kişinin gölgelerini de görüyormuş gibihissetmesi)
  13-uyku düzenininbozuk olması. Uyuyama Korkuyla uyuyup korkuyla uyanma.
  14-Uyurken konuşmainleme (ah çekme)
  15-Sebepsiz yereağlamalar. Niye agladıgını bilmeden aglama soruldugunda bende niye agladımbilmiyorum gibi cevab alma ve hep ölümden bahsetne intihar hissi
  16- Midede koldabacaklarda karıncalanma uyuşma eklemlerde agrı devamlı uyuşukluk hayataküskünlük
  17-Göğüste daralmanefes almada güçlük çekme titreme
  CİNHASTASININ UYANIK İKEN BELİRTİLERİ
  1-Hapın kesmediği başağrıları
  2- Dinde şüphe ve uzaklaşma
  3- Zihinde kafa vebeyinde aşırı yorgunluk
  4- Zaman zaman vücuttakasılma ve gerilmeler kolların ve bacakların tersine dönmesi hali
  5-İşten soğumaaşırı şekilde tembelleşme
  6-Kadınlardadüzensiz ay hali
  7-Sebepsiz ağlamaveya ani gülmeler
  8-Çok şiddetlikrize girme veya bayılma
  9-Zaman zamansaldırgan zaman zamanda sakin olma ani hareket değişiklikleri
  10- İnsanlardanuzaklaşma
  12-Ani çıglık atmaveya gülme ya da kendi kendine konuşma
  13-Nefes alıpvermede zaman zaman zorlanma ve yutkunamama
  14-Ezan veKur’andan rahatsız olma
  15-Bakışları donuktur
  16-Üzüntüleri va aglamaları sebebsizdir ve heb sıkıntılıdır
  17-Heb tedirgindir her an bir olay olacakmış gibi hisseder.
  18-Midede hep yanma vardır.
  19-Hasta insanları gördügünde sıkılır kalabalıktan hoşlaşmaz.
  20-Yalnız kalmak ister
  21-Rahatsızlıgını kabullenmez
  CİNHASTASININ UYKUDA İKEN BELİRTİLERİ
  1-Geceleri uyuyamaz durmadan saga sola döner iyice bitkin hale gelince uyursabahlarıda gec kalkar uykuları düzensizdir
  2-Rüyaları ise kabus halindedir.
  3-Uykuda kendini mezarda veye mezarlıkta yada pislik içinde görür yada anarmalyaratıklar görür
  4-Uylukları agrılıdır
  5-Dişlerini sıkar hatta gıcırtadan sesler çıkarır
  6-Rüyalarında yılan aslan kesik başlı kanlı insanlar görür genellikle karanlık vedehlizlerde gelişen rüyalar olur.
  7-Uykusunda bazan konuşur bazan güler veya çıglık atar aniden kalkar. Veyayüksekten düşüyormuş gibi kalkar
  8- Uyanmasıise zor olur agırlıgını zor atar kendini toparlıyamaz.
  9-Kendisiniyorgun hisseder ve sürekli uykusu vardır.

  Cinlerden korunmanın en etkili ve tek yolu:Mümkün olduğu kadar abdestli olmalı. Her işe besmeleylebaşlamalı. İnsan sıkıntıyıyaşadığı için en iyi ve etkili kendisi okur. Tüm hocaları ve cinciler yasaklıolmalı. Zaten onlarda cinlerle işbirliği yapıyorlar.
  Yalan yanlışlarla cahil halkı kandıran insanların inançlarıyla oynayanuydurulmuş kılasik yalanlarla halkı rahatlatıcı sözlerle ticaret yapan cin veşeytanın sözleriyle kendilerini yüceleştirmeye çalışan esrarengiz görünenkişiler medyum, cinci, hoca, sihirbaz, büyücü, bakıcı gibi adlarla işyapmaktadırlar. Kendilerine "arrâf" yahut "kâhin" denilenfalcıları ve bu falcılara gidip fal açtıran, onlara inanan veya destekleyenleriPeygamber (s.a.s.) ağır bir dille kınamış hatta kâfirliklenitelemiştir."Her kim bir arrafa gidip de ona bir şey sorarsa, kırkgecelik namazı kabul olmaz" (Müslim, Selâm, 125) buyurmuştur. EbûDâvûd'da geçen bir hadis ise şöyledir: "Kim bir kâhine gider, dediklerinidoğrularsa; şüphesiz ki Muhammed'e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur" (EbûDâvûd, Tıb, hadis no: 3904).

  Dinimizin kesinlikle yasakladığıbüyücülük, falcılık, gaybdan haber vermeler büyük günahlardandır. Kahinlikanlam olarak önceden bilmek manasında arabca bir kelimedir. Anlamıise gaibden haber veren sözde Allah’ın özel habercileridir. Madem gelecegibiliyorlar önce başlarına gelen musibetlerden kendilerini kurtarsınlar. Sayısalloto ve tüm çekilişleri bilmeleri lazım. İnsanlar bu saçmalıklardan artık mantıklıdüşünerek kurtulmalıdır.
  Hiç şüphesiz dahaönceden olmuş olaylara bakarak gelecekte ne olacağını söylemek bazı durumlardamümkündür. Görgü ve deneyimlerimiz bize bazı olağan olayları önceden bilmemizimümkün kılar. Basit bir hesap ya da tahmin yöntemiyle bazı şeyleri öncedenbilmemize yardım edebilir. İnsanların beklentileri ve amaçları hallerine görebilinir. Evlenemeyen insanın evlenme arzusunda olduğu, çocuğu olmayanın çocukbeklentisi, bunlar gibi sayısız beklenti fark edilebilir.

  Pek çok ayette ve hadiste insanınkorunduğu belirtilir. Mesela Tarık suresi 4. Ayeti kerimesinde (Hiç kimseyoktur ki , üzerinde bir koruyucu bir denetleyici bulunmasın ) Eğerkul , göz açıp kapayacak kadar bir süre kendi haline bırakılsaydı onu şeytanlarkapardı. İşte bunları ögrendigimizde ne şeytandan ne cinden korkmamamızgerekir. Asıl korkulacak olan Allah’tır. Nitekim bir ayette ‘Şeytanlarınkorkutmalarından ve dürtülerinden bana sığının. Onlardan değil asıl bendenkorkun.’ Denilmiştir.
  CİNCİLERE ALDANIYORUZ
  Müslüman görüntüsüyle bizleri aldatanlar,sakal bırakıp sarık sararak Allah’ın düşmanı cinlerle irtibat kuranların vahhaline. Onların sahtekarlığı cahil insanları aldatmaktadır. Cinci, büyücü, falcı, medyum, yıldıznameci bunlarınhepsi isimleri ayrı, işleri aynı olan isim zenginliğine boğulmuş geniş birkazanç sektörüdür.

  Sizinle ilgili yorumlamayaptigini düsünün: ‘’ zaman zaman bas dönmeleriniz oluyor, basiniz agriyorbazen karniniz yada belinizde agrilar olusuyor, her halinizle kendinizegüveniyor gibi görünsenizde içinizde bir güvensizlik hakim,bazen karar vermektekararsiz kaliyorsunuz. Belli bazi çalisma hayatinizdaki prensibler sizisıkıyor, daha vs vs. çogalta biliriz. Peki bu anlatilanlar kime söylense hayirdiye bilir mi? Kilasik kaliblar herkes için gecerli olan cevablar secilereksorgulanir. Her konusulan herkes için olagan seylerdir. ‘’Yakinlarinizdan esmerorta boylu bir kadin büyü yapmis’’ herkesin yakinlarinda esmer orta boylu birkadin zaten vardir. Bir baska örnek ‘’ ailenize yakin bir hasta görüyorum ‘’illaki bir hasta vardir. Ve siz hayret bildi diyorsunuz. Yani belli yorumlarçok kisi tarafindan geçerli olabiliyor. Insan olarak yapimizda tamam bildidiyebildiklerimizi aklimizda tuttugumuz gibi isimize yaramayan yada hesabimizagelmeyen bilgileri daha ordan ayrilmadan unutma eyilimi vardir. O medyum yadacinci her ne ise onun iskaladıklarını unutuyoruz.
  Bu islerle uğrasan sahtekarlarbeden dilinden çok iyi anladıklarindan isabetli bir sey söylediklerinikarsisindakinin beden dilinden anlarlar. Yanlissa konuyu hemen deyistiribtepkiye göre yönlenirler, olumlu tepkiyi gördüler mi de o konu üzerindeyogunlasirlar. Yanlarin da bulunanlar ise cincinin söylediklerini hem dogrularhemde ayrintilar vererek yardimci olurlar.
  Bu tür kisiler gerçekte karsisindakinin sorunlarini bilmek, çözmek yerineonlari aldatmaktan baska bir sey yapmiyorlar.
  işte benim amacım cinci,medyum, falcı, yildiznameci lerin çalismalarinin bu sekilde çalismanin disinaçikmadigini ve zaten inanmaya hazir önüne gelen kisileri aldatarak soyduklarinianlatmak ve uyarmaktir.
  Büyülü insanda sebebsiz aglama,basta ağri, uykusuzluk, istahsizlik, gögüs kafesinde daralma olur. Cinçarpmasında ağlama olmaz fakat ilave olarak hirçinlik saldirganlik asirisinirli haller olur. Ve hiç biri namaz kılamaz. Bunlar tesbitte anahtarkelimeler. Ve dogru kisi bu anahtar kelimelerle kendini de test edebilir.+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon

LinkBacks (?)

 1. Yandex
  Refback Bu Konu
  12-28-2014, 12:33 AM
 2. Yandex
  Refback Bu Konu
  02-02-2014, 01:46 PM

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
^

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349