+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

 Islamseli.Net Katagorisinde ve  Serbest Bölüm Forumunda Bulunan  cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı Konusunu Görüntülemektesiniz.=>cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı Cinlerle ilgili ilginç vemüthiş gerçekler-3 Adem ile Havva mahrem yerlerini açıp birbirlerine göstermekle ve yasaklı meyveden yemekle ilk hatalarını yapmış oldular. Bu hatalar iblis’in aldatması sonucu oluşmuştu. O günden bu güne bu ilk günahlar süregelir. Ve şeytani cinlerin en çok kullandıkları iki alandır. Hatta günaha ...

 1. #1
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

  Cinlerle ilgili ilginç vemüthiş gerçekler-3


  • Adem ile Havva mahrem yerlerini açıp birbirlerine göstermekle ve yasaklı meyveden yemekle ilk hatalarını yapmış oldular. Bu hatalar iblis’in aldatması sonucu oluşmuştu. O günden bu güne bu ilk günahlar süregelir. Ve şeytani cinlerin en çok kullandıkları iki alandır. Hatta günaha düşürmekte ana temalardır. Kötülüğün önderi iblis, şeytani cinlerin lideridir. Cinler milyonlarca yıldır mideyi doldurmayı ve cinselliği kullanmaktadır. Mideyi doldurmak ve cinsel istekleri sürekli tatmin etmek cinlerin beden hakimiyyetini ele geçirmesine neden olmaktadır. Az ve kontrollü yemek cinlerin etkisinden korur. Cinselliği az ve kontrollü yapmak cinlerin etkisinden korur. Oruç tut ve zinaya yaklaşma emirlerinin temeli bunlardandır.
  • Cinler düşünsel varlıklar, maddenin ön aşaması, bilinçli ruhlardır. Cinler bir ruh bütünlüğüne sahip şekilsiz, değişken bir beden yapısına sahiptir. Şekil alabilen, maddenin içine girebilen, maddenin içinden geçebilen, bibloda ve resimde şekil ve pozisyon alabilen, beden ile bütünleşip etkileyip yönlendirebilen varlıktır.
  • Yaradılmış bir varlıktır. Erkekli, dişili, çocuklu varlıklardır. Öz maddesi ateş olduğu için Ateşin varlığını sürdürmesine ihtiyaç duyduğu şeylere ihtiyaç duyar. Yaşaması için insan gibi yemeye içmeye ihtiyaç duymaktadırlar. İnsanlar nasıl ki meyvelere, yiyeceklere suya ve içeceklere ihtiyaç duyuyorsa ateşten yaradılan cinler de havaya, suya, gaza, kokuya ihtiyaç duymaktadır.
  • Cinlerin öz maddeleri çoğunlukta dumansız ateş olsa da sadece Ateş olarak kalmamışlardır. İnsanlar da sadece toprak olarak değillerdir. Değişime uğramıştır.
  • Cinlerin ham malzemesi Ateş olsa da aşırı şekilde suya ihtiyaç duyarlar. Cinler deniz kıyılarında ve iç bölgelerde yaşayan olarak ikiye ayrılırlar. Cinler nemli bölgelerde yaşamayı çok severler. Bu nedenle nemli olan kıyı kentlerinde daha çok yaşarlar. Hatta hamamlarda, banyolarda yaşarlar. Dünya sefasını sürmek isteyen ve Ahireti ardına atan inançsız cinler daha çok kıyı bölgelerdeki kendilerine ait yerleşim alanlarında ve insanlarla birlikte iç içe yaşarlar. İç bölgelerde yaşayanları insanlara zarar vermek için hatta uzak dağlarda insan ayağının basmayacağı ıssız yerlerde yerleşim alanları kurmuşlardır. Bunlar inanan ve ahireti tercih eden cinlerdir.
  • İnsan ne düşüneceğini dahi bilmeyen hayat bulmuş boş bir ruhtu. Yönetilmesi ve yönlendirilmesi gerekiyordu. Bu boş varlığa sağ taraftan melekler yaklaştı, sol taraftan ise şeytani cinler yaklaştı.
  • İnsan, Allah’a yöneldiğinde cinler bunu engellemeye çalışır. Namaz ve dualar bunlardan biridir. Cinlerin maddeye girip şekil almasını engelleyen tek ve mükemmel şey sudur. Cinler yıkanmış ve temizlenmiş nesnelere giremez ve şekil alamazlar. Yıkanmış ve temizlenmiş nesneler, hayvanlar, insanlar, bedenler ve abdest uzuvları korunmuş olur. Bir şey yıkanınca onda kokular gider, gaz salınımları azalır, bedenin yüzey gerilimi değişir, deri gözeneklerini mikroskopla düşünürseniz o gözenekler dev mağaralar gibidir. Yıkanmış bedendeki deri gözeneklerine sular kaçar ve bir miktar su olur. Cinlerin bedene girmesine ve şekil almasına bu minimal su miktarı engel olur. Daha nice bilimsel açıklamalarla cinlerin abdestli bedene giremedikleri detaylandırılabilir.
  • İnsan, Allah’a yöneldiğinde cinler bunu engellemeye çalışır. İnsan Allah’ın kendisini gördüğüne ve duyduğuna inandığı için Allah’ı hayalinde gözleri ve kulakları olan bir insan gibi resmeder. İşte cinler bu durumu çok kullanır. Bu nedenle cinler iki göz, her baktığınız yerde şekil almış insan sureti görebilirsiniz. Cinlerin sürekli uğraştığı insanlar bu durumlarla çok karşılaşmaktadırlar. En doğrusu Allah’ı bir şekle benzetmemektir. Cinler de bu durumu çok kullanırlar. Zaten cinlerin de bir şekil sorunu vardır. Sabit şekillerde varlıklar değillerdir. Rengi kokusu ve şekli olmayan bu varlıklar sayısız şekilleri kullanabilmektedirler. Küçük boylu, at ayaklı, fare kılıyla kaplı gibi. Çoğu zaman şekil almakta zorlanır abuk subuk şekillerde görünürler.
  • Şeffaf, havada yüzebilen, ateşin hareketlerine sahip varlıklardır.
  • Cinler maddeye girebiliyor, maddi neslerin içinden geçebiliyor, Her canlıya ve her nesneye nüfuz edebiliyordu. Gözleri ve ağzı olan her nesnede, fotoğrafta, bibloda, heykelde şekil alabiliyordu. (yani içine girebiliyordu.)
  • Cinler her eve her mekana girer. Genellikle kapıları nadiren açık pencereleri tercih ederler. Kapılar ve girişler sıkı sıkıya kapalı olsa da anahtar deliğinden, iğne ucu gibi bir delikten hatta yogunluğu hafif neslerin içinden bile geçmektedirler. Kapıların malzemesi tahtadır, tahtanın içinden bile geçebilmektedir. Daha katı maddelerden geçişlerde zorlansa da geçebilmektedir. Yogunluğu en fazla ve en agır olan kuşundan geçişte zorlanmaktadır. Hatta geçemedikleri ve geçmek istemedikleri bir maddedir. Kurşun döktürmekteki inanç bundandır. Kurşun döktürmek küfür gibi büyük günahtır. Saçmadır, Sadece başta tutulduğundan gerçek dışı bir uydurmadır ve yanlıştır.
  • Cinler kesinlikle korkulacak varlıklar değillerdir. Cinlerden korkacağınıza Allah’tan korkun. Cinleri de Allah yaratmıştır, yaradılandan değil yaradandan korkun ve ondan çekinin. Sürekli insanlarla beraber olan cinlerin amaçlarından birisi insanları korkutmaktır. İnsanın cinlerden korkmaması cinlerin en büyük korkusudur. Cinler hakkında yeterli bilgi sahibi olursanız onlardan korkmanın yersiz olduğunu göreceksinizdir.
  • Şeytani cinler insanlara‘Haksız yollardan, kötü işlerle büyük kazanacaksın.’ dedi. Ve yalan üzerinden kötü kazancı tavsiye etti.
  • Şeytani cinler kendisinden sonra yaradılan bilgisiz, cahil ve zayıf insana zulmetti. Güçlü olanın zayıfı ezmesi nasıl ki zalimlik ve tanrı karşıtlığıysa insanlar da hayvanlara hatta sivrisineğe dahi zarar vermemelidir.
  • İnsanlar cinler için bir fitnedir. Cinler için insanlar karşı konulamaz bir çekim oluşturur., musallat olunması gerekendir. İnsan, cinler için Zevk, eğlence ve beslenme mekanıdır.
  • Cinler, iyiler ve kötüler, inananlar ve inanmayanlar, insanı sevenler ve sevmeyenler olarak ikiye ayrılırlar.
  • Cinlerin musallatında en önemli etken çıplak gezmektir. Su ile yıkanmış bedende şekil alamazlar.
  • Dolmuş bir midede çok etkili ve güçlü hale gelirler. ‘Yiyip yiyip kudurdu’ değimi buradan gelmektedir.
  • Sürekli cevrenizdeki nesneleri gözlere benzetmek ve nesneleri farklı şekillere hayvanlara benzetmek cinlerdendir.
  • Gece hiçbirşey yokken sebepsiz uyanmak, ihtiyacın olmadığı halde tuvalete gitmek tamamen cinlerdendir.
  • Şeytani cinler, serseri insanlar gibi zulmetmek ve eğlenmek için insanları rahatsız ederler. İnsanları korkutmak, birbirlerine düşürmek, kavga ettirmek için sürekli uğraşırlar.
  • Cinler kendini hissettirmedi, insana benliğini yerleştirdi. Ben diyerek işlerini yaptırdı. Acıktım dedi, şunu istiyorum, şu zevkimi de gidereyim dedi. Arzulara düşkünlük vererek sürekli tatmin etme çabasında oldu.
  • Cinler güçsüz bedende çok etkili olurlar. Yorgun, bitkin, hasta, lohusalı, adetli, ameliyatlı insanlarda etkili olurlar. Cinsel ilişki sonrası güç kaybedende, midesi dolmuş insanın agırlığında ve hazmetme sıkıntısında cinlerin bedeni yönetme ve bednde egemenli artmaktadır.
  • Beyin ve birtakım amaliyatlarda farklı bir lisanda konuşan hasta, Realkarnasyon gibi geçmiş yaşantıdan bilgi vermeler tamamen cinlerdendir. Gerçekte sadece bir hayatınız vardır.
  • Cinler, insana göre bilinmeyen, görünmeyen gizli varlıklardır. Bu nedenle belirsiz olan bu varlıktan insanlar korkmaktadırlar. Bu korku onlardan bedenlerine direkt saldırı ve darbe alma korkusudur. Ama cinlerin insanlara direkt saldırıları mümkün değildir. Öyle olsaydı insanların çoğu zarar görmüştü ve insan türü azalmıştı. Cinler daha çok mana kıvamındadır. Maddeye zarar veremezler ancak maddeyi yavaş yavaş uzun zamanda etkilerler. Daha çok düşünsel, olumsuz fikirlerle zarar verirler.
  • Yapmak meleklerden, yıkmak ise şeytani cinlerdendir. Düşüncenin kaynağı hareketlerin sonucunda anlaşılır. Kişinin neyi seçip neye uyduğuna bakılır. Fayda mı veriyor yoksa zarar mı veriyor. İnsanlar genellikle cinlerin etkisindedir. Onların isteklerine ve emirlerine uyarlar. Arzularını tatmin etmek yani nefse uymakla menfaatlerini çıkarlarını gözetmek şeytanların en etkili kullandıkları alanlardır.
  • İnsanın hareketleri düşünsel faaliyetleri sonrasında ortaya çıkmaktadır. İnsanın düşünsel faaliyetlerinin kaynagı çok önemlidir. Bu düşüncelerin amacı ve yöntemi tespit edilir. Düşünce iyi ise yöntemi hak ve doğru olur. Düşünce kötü ise yöntemi batıl ve haksız olur. Düşüncenin hedefi kaynağını göstermektedir. Kötü hedef şeytani cinlerden iyi hedef meleklerdendir.
  • Yargılamak, önyargılı olmak, suçlayıcı olmak, başkası hakkında olumsuz konuşmak, gıybet, iftira, ikiyüzlülük, dalkavukluk tamamen cinlerin etkisindeki dünyaya aldanmış insanların tavırlarıdır.
  • İnsan genelde ilk akla geleni yapar. Düşünceleri kontrol etmez . Menfaatlerine uygun karar alırken başkalarına zarar veren karalar alır. Her düşünceyi ve fikri doğru bulup uygulamak yanlıştır. İnsan fikirleri analiz etmeli iyi ve uygun olanını yapmalıdır. İlk akla geleni yapanlar zamanla onun batıl ve yanlış olduğunu zarar verici bir karar olduğunu anlar. Zihinden geçen düşünceler cinlerdendir. Sürekli kontrol istemektedir.
  • Geyikteki aslan tehlikesine karşı korku psikoloji gibi insanlardaki cin saldırısı korkusu ve psikolojisi tamamen cinlerden kaynaklıdır. Ve asılsız bir korkudur. Onlar direkt zarar veremezler. Hele Allah’a sığınan ve dua eden insanlar cinler için korkulacak kimselerdir.
  • Her zamankinden farklı davranan, yakınlarımıza ‘Bu sen değilsin dediğimiz zamanlar olur.’ Sanki farklı biriymiş gibi bir anda değişenler olur. Böyle farklı davranan yakınlarımız cinlerin etkisindedir ve kışkırtmasına uğramıştır. Sert, sinirli, olumsuz tavırlar sergileyenler şeytani cinin etkisindedir.
  • Cinlerin etkisinde olmak veya diğer bir değişle cinlerin musallat olması çok kolaydır ve sürekli mümkündür. Bu musallat olmayı farklı bir şey zannetmeyelim onlar sürekli bizlere gelir ve giderler. Onların uğrak konutlarıyız. Kimileri gelir uğraşır ona uymazsanız çabuk sıkılır ve gider. Kimileri gelir hemem hemen her dediğini yaparsanız sizi sahiplenir ve onun için güzel bir araçsınızdır. Sizi sürekli kötü yönlendirir. Zina yapar, cinayet bile işlersiniz. 2. #2
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

  Cinlerden çok rahatsız olan hastalar bize gelmektedir. Öncelikle hastanın durumuna bakarız. Cinlerin ne amaçla onlarla uğraştıkları tespit edilir. Hasta ve yakınlarına hastanın durumu ve cinlerin ne amaçla uğraştıkları anlatılır. Hasta ve yakınları detaylıca bilgilendirilir. Ne yapmaları gerektiği ve sakin olmaları söylenir. Bu durumların her insanın başına geldiği ve asıl düşmanı ve amacını göstererek hastayı doğru ve net olarak bilgilendirmek çözümü sağlayacaktır. Mesela bir örnek verelim. Bir çift sürekli tartışmaktadır. Aile içi şiddet artmıştır. Gece bazen birbirlerinin yüzünü farklı şekillerde görmektedirler. Gece yataklarında karanlıkta bezan birbirlerini farklı görürler. Adam karısını cadı suretinde görmektedir. Kadın da kocasını boynuzlu farklı korkutucu bir adam gibi görmektedir. Şimdi bu tip hastaların durumu hemen anlaşılır. Cinler karı ile kocanın arasını ayırmak istemektedir. Eşler bu konuda bilgilendirilir. Davranışlarının ve düşüncelerinin temeli cinlerden kaynaklı olduğu kendileriyle ilgili olmadıkları anlatılır. Bunun için yapmaları gerekenler anlatılır. Cinlerin kötü etkilerinde oldukları, onlara prim vermemeleri, bir süre bu kötü etkilerine sabretmeleri gerektiği anlatılır. Bu olumsuz düşüncelere, şiddet tavırlarına bu görüntülere prim vermemeleri, korkmamaları söylenir. Zamanla sıkıntıların azalarak geçeceği söylenir. Kişiler kendilerinin ve neyin etkisinde kaldıklarını farkettiklerinde aslında olaya vakıf olmuşlardır. Eşinizle ilgili olumsuz düşünceleri reddetmeleri söylenir. Yanlış fikir ve amaçlar paylaşılır ve eşler beraberce yanlış düşünceleri bertaraf ederler. Böylece cinlerin etkinliği zamanla azalarak kaybolur. Eger bu insanlar cinciye veya medyuma gitseydi durumları daha da kronikleşecek ve iş boşanmaya ulaşacaktı. Burada çok detay vermek isterdik ancak zaman sıkıntısı yaşamaktayız. Bu vakayı detaylıca değerlendirirseniz pek çok örnek ve olaylar zinciri göreceksinizdir.
  Cin seansında kadının cinsel isteği cinler tarafından aşırı şekilde arttırılmaktadır. Kadın cinciye veya karşısında gördüğü yabancıya karşı şiddetli cinsel açlık duydurulur. Bu nedenle cincilere asla eşiniz olmadan gitmemelisiniz. Aslında, cincilere medyuma gitmek en başta yanlıştır. Bu büyük bir küfür, Allah’a eş koşmaktır. Allah’tan medet ummak yerine cincilerin kaypak cinlerinden medet ummak büyük bir aptallıktır.
  Cin seanslarında ve cinciye gidildiğinde cinciye gelmiş hastanın tavırları cinler hakkında çok ip uçları vermektedir. Cincilerin cinleri hemen gelen hastanın bedenine girerler. Hasta hiç yapmadığı hareketleri yapar. Hastanın düşünceleri, hareketleri tamamen cinlerin hareketleridir. Cinler hangi nedenlerle bu hareketleri yaptırırlar. Öncelikle kendi varlıklarını hastaya ve gelenlere ispatlarlar. Sinsice vesvese veren cinler kendilerinden medet umanlara açıkça kendilerini gösterirler. İradeyi ele geçirip düşünsel olarak yönetebilmektedir. İnsana birtakım sıkıntılar verebilmektedir. Bütün bunlar onların varlığını kesinlikle kanıtlarken ne amaçla hareket ettiklerini de göstermektedir. Feleğin, Tanrı kaderinin dışında batıl yolda ve haksızlık için çalışırlar.
  Cin seanslarında cinciye gelmiş insanlar, cinler için kendilerine gelmiş kullardır. Zavallı kobaylardır. Bu kendilerine gelen insanlara Allah’tan hiç korku taşımadan bedene girip zarar verebibilirler. Çünkü cinciye gelenler gerçekte cinlere gelmişlerdir. Allah kendi istekleriyle cin şeytanlarına gidenleri korumaz. Ve bu durumda bedenler cinlere ait olur. Cincinin yada medyumun cin seansında cinler hemen en çok sol el ve sol ayak olmak üzere insanın bedenine girerler.Ve hemen bedende şekil alırlar ya da bir bölgesine yerleşirler. Çok şiddetli mide ağrısı veya karın ağrısı verirler. Sindirim sistemi içinde bir otarafa bir butarafa sanki rüzgar dalgası gibi hareket ederler. Size birtakım acı ve sıkıntılar vererek yerde kıvrandırırlar ve sizi evire çevire dönderir hareket ettirirler. Burada cinler var olduklarını ve herşeyi yabildiklerini göstermek isterler. Sizi kendilerine bağımlı kılmayı, imanınızı çalmayı ve kul etmeyi isterler. Öncelikle şikayetiniz üzerine geldiğiniz sıkıntıyı giderirler.Hangi şikayet üzerine geldiyseniz sizi rahatsız eden cinlere gidip uğraştığınız insan bana geldi, küfre düştü iyi bir iş çıkarmışsınız. Bana sadık kalmaları için bir süre sıkıntı vermeyi durdurun der. Ve hastanın cinleriyle anlaşır. Zaten cinlerin temel hedefi insanlığa zarar vermek olduğu için aynı amaçta aynı kazançta daima birbirlerinden faydalanırlar. Cin seanslarında aşırı cinsel istek, saldırmak ve zar verme, öldürme istegi gibi kötü istekler güçlü şekilde ortaya çıkar. Cinlerin en çok kullandığı yöntemlerdir bunlar. Cin seanslarında cinler içerden sürekli tekrar ederek bir şeyi telkin eder. Bu sırada hasta bagırır, hayır der, bir sağa bir sola telkin ettiğini reddeder. İmanını vermeyecek insan bir süre direnir. Direndikçe bağırmaları, kendini sıkmaları, bayılmalar, sağa sola saldırganlaşmaları artar. Cinler kendisine gelen insanı kendisinin olarak kabul eder. Allah kendisine gelene ve dua edene nasıl icabet eder ve ona yardım ederse cinlerde aynen böyle düşünür. Cinler kendisine gelen insana tam egemen olur ve insanın yönetim tahtına oturur. Beyindeki yönetme merkezini devralan cinler, sürekli kötü bir şeyi telkin ederken hasta tohaf hareketler sergiler.
  Şeytani cinler, iş bozan, düzen bozan, insanların aralarını bozan, bir anda olumsuz hareketler yaptıran kötü bir yönlendiricidir.
  Küçük olumsuzlukları büyütmeyeceksiniz çünkü cinler olayları gerçeklerin dışında olumsuz anlamda farklı algılattırırlar. Tamamen gerçek dışı bu algılamalar cin kaynaklıdır. Öncelikle cinlerin etkisinde olduğunuzu ve bunlardan kurtulmak için doğru olan şeyleri bulma ve inanma eğiliminde olmanız kurtuluşun asıl reçetesidir.
  İnsan, şeytani cinlerin etkisiyle oluşmuş düzensiz yaşamından kurtulmak için cinciye gelir.Yani büyü sonrası sosyal yaşamında oluşan olumsuzluklardan kurtulmak için cinciye gelir. Bir cincinin en az üç cini vardır. Genelde cinler insanlara düşmanlıkta yalnız olmazlar, birlik olurlar.Cinciye gelen kendi cini haricinde birde cincinin azgın cinleriyle karşılaşır. Cincinin cinleri cinciye gelen hastanın bedenine girerler. Ailesini, yaşantısını ve durumunu öğrenirler. İlk haftalarda veya birkaç ayda sıkıntısını azaltırlar. Sonra ise daha fazla kötü sonuçlara iterler.
  Büyücüye veya cinciye gelmiş birisi aslında o dönemde çaresizlikten cinciye gelmiştir. Ama cinler cinciye gelen hastadan yani kendilerinden yardım dileyen hastadan sürekli küfretmelerini ister. Hastanın namaz kıldığını veya Allah’a dua ettiğini gördüklarinde hastaya bu sefer eziyet etmeye başlarlar. Ben bir kere cinciye gittim sıkıntım geçecek gibi düşünceler saçma ve aptalcadır. Sıkıntının geçmesi için cinlere sürekli ibadet etmek onlardan yardım dilemek gereklidir. Aslında cinler hastanın kendilerine sürekli yöneleceğini sanır. İnsanlar genelde Allah’a inancından vazgeçmediklerinden ve imana devam ettiklerinden cinlerin bozguncu baskılarıyla karşılaşmaktadırlar. Aslında insanı cincilere getiren ve cinlerin ilahlığına yardımına sığınma çaresizliğine düşüren yine cinlerdir. Bu cinlerin kurmaca bir oyunudur. İnsanlar bu ortamda cinlerin etkin gücünü görmüş olmaktadır. Genellikle inançlılar onların desteğini reddeder.
  Şeytani cinlerin sürekli yardımını almak için sürekli küfretmek, kötülük etmek ve onlara ibadet etmek gereklidir. Onları razı etmek için devamlı çalışılmalıdır. Bunun için de sürekli insanlara ve insanlığa zarar vermelisiniz. Bunları yapacak olan cehennemdeki yerine hazırlansın. Şunu unutmayın cinler insanların düşmanıdır. Onlardan dost olmaz. Birkaç konuda yardım etseler de bütünde zulmederler. Onlar firavunuda, tahtınıda koruyamayacak kadar çaresizlerdi.
  Cinciye gidenler cinlerden ve birtakım şeyleri yapmakla (nal, mıh, kara tavuk vs.) yardım gleceğini reddederek ‘Bunlardan gelecek yardım şurada dursun.’ deyip onları basit ve çaresiz görmek en isabetli düşüncedir. Ben büyük Allah’tan yardım dilerim demelidir.
  Cinciler, cinlerin hangi kişiye gideceğini belirtmek için büyü yapılacak insanı belirlerken ad soyad, ana adı veya kişiyi temsil eden şeylerden isterler.
  Cin seansları, cin kovma, şeytan çıkarma, cin çıkarma, cin tedavisi gibi bütün bunların ne olduğunu neler yaşandığını ve temellerine ineceğiz. Cin kovma teknikleri, cin çıkarma seanslarında neler gözleniyor. Cinler varlıklarını göstermek ve yardımlarına inandırmak için birtakım davranışlarda bulunur. Cinciye gelen hastayı sallar, hırpalar, birtakım hareketler yaptırır. İnsanı ittirip kaktırır. Genelde sol el ve ayaktan bedene girerler. Midesine ve karnına şiddetli ağrı verebilirler. Gözlerini ayırıp bagırıp çağırtmaktadırlar. Bir anda sinirlenmneler, hiddetlenmeler, yükses sesle bagırmalar gözlenmektedir.
  Cinler sahiplenmiş olduğu bir insan bedenini veya bir mekanı nasıl terkederler. İlerde bunlarla ilgili detaylı bilgiler verilecektir. Ancak Allah kelamı, dualar cinlerin hiç hoşlanmadıkları şeylerdir.
  Cinler insan bedenine girdiğinde yeni bir düşünce akımı ortaya çıkar. Yani cinler bir konuda sürekli telkinler eder. Mesela birbirini seven iki kişiyi ayırmak için şeytani cinler sevdiği hakkında olmadık yalanlarla birlikteliği bozmaya çalışır. Seveni pek çok olumsuz fikre ikna etmeye çalışır. Hatta seven inanmamak için mücadele etmeye çalışır. Ama sürekli bu iş için çalışan cinler uzun zaman sürsede amacına ulaşmaktadır. Sürekli tekrar eden olumsuz düşünceler yıllar alsada insanı bu farklı psikolojiye alıştırmakta ve inandırmaktadır.
  Cinlerin etkisiyle pire deve yapılır, olmadık ve yaşanmadık şeyler olmuş ve yaşanmış gibi inandırılır. Kötü telkinler yaşanmamış olsa dahi olmasının muhtemel olduğuna inandırılır. Ve cinler insanın huzurunu kaçırır. Sizi eşinize, çocuğunuza yakınlarınıza karşı kışkırtır.
  Cinler sinirlendirmek için, arayı bozmak için çevrenizdeki insanları kullanarak laf çakar. Olumsuz ve eleştirel söylemlerde bulunur.

  Cini hapsettim, yaktım gibi söylemlerin temeli ve aslı şudur. Sizi birkonuda rahatsız eden bir cini farkedersiniz bu cine karşı Allah’a dua edersenizona zarar verirsiniz, yada onun etkisinden kurtulursunuz. Cinciler bir konudainsanı rahatsız eden cinin ismini öğrenip bir kağıda yazar ve o ismi yuvarlakiçine alarak hapseder ve çakmakla onu yakarsa o cini yaktığına inanılır. Cinciler genelde bu yöntemi kullanırlar.Yalnız it iti ısırmaz. Cincilerin ciniyle insanla uğraşan cin aynı kafadan aynıamaç için çalışan cinlerdir. Cincilerin cini asla müslüman ve inanan cinlerdeğildir. İnanan cinler insanlarla asla irtibat kurmazlar. Ve kurmamalıdırlar.Hal böyle olunca cincilerin cini asla hastanın cininin ismini verme, onuhapsettirme ve yaktırma gibi bir davranışta bulunmaz. Gerçekte zarar verme ve yakmaişlemi böyle olmaz. Bu bir uydurmadır. Evet bir konuda bir hastanıza sıkıntıveren cine yönelik Allahtan yardım dilenir ve azap edici dualar edilir bununsonucunda o cin zarar görür ve hatta yanabilir. İlla ismini öğrenmek diye bir şey yoktur. Mesela çocuğu olmayan birkadının hamile olmasını engelleyen cine yönelik edilen dualar o cinikastettiğiniz için ona zarar verecektir. İnsanlar yazıya,


 3. #3
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı


  • şekle, üfürmeye gerek duymaksızın sadece edilen dualarla muradına erer. Bir duanın sonucunu hemen beklemeyin, hemen olan şeyler mucizedir. İnsanlar sürekli Allah’tan mucize bekliyorlar. Allah adete uygun, zamanla yavaş yavaş isteğini gerçekleştirir. Yani duanız kabul edilmedi zannetmeyin. Zamanla sizinle uğraşan cin yorulacak, bıkacak ve edilen dualardan zarar görecek ve zayıflayacaktır. Sonunda sizi mutlaka terkeder veya Allahtan ona bir zarar isabet eder de siz kurtulursunuz.
  • Allah insanlara hemen azap etmediği gibi cinlere de hemen azap etmez. İnsan ne zaman ki Allah’tan yardım dilemeye başlarsa cinler bu dua dalgasından etkilenirler.
  • Bir cini hapsetmek nedir. Cizgi filimlerde şişeden cin çıkar, Alaattinin sihirli lambasından cin çıkar ve istekleri yerine getirir. Çok önceleri bazı peygamberler ve Süleyman dönemindeki bazı alimlerin hapsettikleri söylenir. Hapsedilecek cinin olduğu yerde bir şise alınır. Şişenin ağız kısmı yuvarlak çizilerek ve ovularak(Parmağınla şişenin ağız kısmında daire çizerek cine yönelik dualar edilir. Aynı şekilde şişenin dibine de yuvarlak çizilerek ve parmakla ovularak dualar edilir.) Dualar Allah’ım zarar verini hapset, bizi ondan kurtar gibi her türlü dualar edilebilir. Mutlaka dualar, doğru, mantıklı, amaca yönelik olmalıdır. Çoğu dua ve istek Allah’a saçma gelmektedir. Durduk yerde hapsetme olmaz. Şişeden çıkamaması için dualar edilir. Bu bir hapis şeklidir, yani cin şişeye hapsedilir. Şişenin ağzı kapatılır. Ya duada çıkacagı zaman belirtilir ya da şişe kırılırsa özgür kalır. Böyle bir şeyin doğruluğu olabilir. Çünkü işin içinde Allaha edilen dualar vardır. Ama böyle şeyleri tavsiye etmeyiz. Siz Allahtan dileyin Allah o cini bildiği gibi yapsın.
  • Şahit olduğum bir örenk vereyim. Evli bir çift, beş yıldır çocuğu olmadığından bir cinci hocaya gitmişlerdi. Cinler ilk bir ay güzel cinsel birliktelikler yaşatmıştır. Sürekli cinsel açlıklar çekmişlerdir. Çok zevkli birliktelikler yaşamışlar ve cinselliğin doruk noktalarını görmüşlerdi. Ama yinede rahimdeki cinler çocuk olmasını engellediler. Cinler hiçbir zaman insana iyilik etmezler üstelik bir insan doğumu söz konusuysa bunu hiç yapmazlar. Hatta durumu engellemek için birliktelik yaparlar. Neyse zamanla bu cinci hocaya gitmenin sonuçlarını inceledim. Birkaç defa eşini tanımadığı, yatagında yabancı gibi gördüğü, farklı ve kötü bir surette gördüğü bununla beraber korkarak çığlık attığı anlar gözlenmiştir. Cinler kendilerine sürekli yönelmeyen ve ibadet etmeyene zulmeder. Önce aldatır sonra zulmeder.
  • Cinler eşinizin ailesine karşı sizi kışkırtır. Kınar ve aşağılayıcı sözler söyler ve böylece eşinizle sizin aranızı açmaya çalışır.
  • Cinlerin işleri acildir. Yani acelecidir. Doğru ve iyi olan bir şeyi yapmak için aceleciliği kullanarak bozmak ister. Aceleciliğin temeli şeytanın içte oluşturduğu ‘vaktim yok, hemen yapmalıyım.’ gibi dayatmalarıdır.
  • Cinlerin büyüklük duyguları aşırı gelişmiştir. Büyüklüğünü inandırmaya lanse etmeye çalışır. Başkalarını kınar.
  • Bir de insanları ölüme ittiren zalim cinler vardır. Bir tren istasyonunda bir kadının tren gelirken kadını raylara ittiren cini gördüm. Googleye Tren istasyonunda raylara bayılıp düşen kadın yazın görürsünüz. Bunlar sınırsız zalimlik ederler. Hiçbirşeye inanmazlar ve hesap gününü reddederler. Bunlar insanların duygusuz azılı katilleri gibi cinlerin en azgınlarıdır. Tanrı, onlardan habersiz mi sanıyorlar. Allah onlardan haberdar ve dilerse hepsini mahveder. İnsanlara direkt zarar verenler taşkınlık ettiler, onlara Tanrı’nın azabı hak oldu.
  • Vücutta yara, darbe, iz, ameliyat, büyük ve ağır kazalar, beyin darbeleri, uzuv kayıpları gibi durumlarda şeytani cinler o insana gelir ve bedene musallat olur.
  • Bazı cerrahi ameliyatlarda ve beyin ameliyatlarında insanın farklı bir lisanda konuştuğu, anlamsız şeyler söylediği görülmektedir. Bunlar tamamen cinlerdendir.
  • Allah’tan sürekli istemek (namazı devamlı kılmak) kişisel gelişiminizle beraber size çok şey kazandıracaktır. Öncelikle cinlerin etkinliğini tamamen kırmaktadır.
  • Ruh ve sinir hastalıkları hastanelerinde hasta insanlar cinler tarafından eziyet görmektedirler. Cinlerin etkisiyle halisilasyon gören insanlarla uğraşma nedenleri genelde hep aynìdır. Doğru yoldan saptıramadıkları insanlara da musallat olmaktadırlar. Genelde temiz bir davada olan insanlar cinlerin etkisinde kalmaktadır.
  • Yemek yerken aşırı lezzet almak, cinsel ilişkide aşırı zevk almak, aşırı yeme isteği cinlerdendir.
  • Şeytani cinler insana geldiğinde görülen bazı durumlar.: İnsan, derisinin üzerinde olumsuz bir enerji hisseder. Tüm deri üzerinde elektromanyetik olumsuz bir enerji hissedilir. Cinler insanda olduğu zaman derin nefes verir. Derin nefesin vermenin ortaya çıkışı olumsuz düşüncelerin sürekli zihinden geçmesi olarak tespit edilmiştir. Yani sürekli cinin zihinde konuşması yani sürekli ve etkili vesvese hali. Doğru olamayan düşüncenin telkin edilmesiyle kendi kendine oluşan esneme hali, Göğüste kalp yakınlarında sızıya yakın hafîf bir şey hissetme, Koku almada artış hatta suyun kokusundan rahatsız olma. Sürekli yatma ve dinlenme isteği, ayaklarını uzatarak yatma hali tüm bunlar cinlerden kaynaklıdır.
  • Cinlerin vesveseleri ve güçlü telkinleri sonucu gözleri açılan (Arasıra gözlerini faltaşı gibi veya biraz açan ) ani tepki verme, kızma ve bağırma halleri görülür. Cinlerin kışkırtmaları sonucu kızdığı kimseye hemen yerden bir taş veya terlik alıp atan. Zarar verme niyetiyle hiç düşünmeden saldırganlaşan insanlar tamamen cinlerin etkisindedir. Ailesine çocuğuna ani tepki ile zarar veren insanların kontrolsüzlüğü ve öfke nöbetleri cinlerdendir. Öfke kontrolü yapamayan insanlar cinlerin denetimindedir. Eşi ve çocuğu kendisine dokunduğunda sinirlenen, sarılmaya kızan insanlar cinlerin etkisindedir. Konuşmaya sese ve yükses sese öfkelenen, konuşmaktan yorulan ve cevap vermeye zorlanan insanlar cinlerin etkisi altındadır. Tüm bunlar her insanda bulunan ve görülen şeylerdir. Cünkü cinler her zaman insanlarla beraberdir.
  • Ardını kesmeden çala kaşık yemek yemek, ardını kesmeden büyük yudumlarla su içmek, şekerli şeyler yemek, hep aynı yeme alışkanlıklarına sahip olmak şeytani cinlerin etkisiyledir.
  • Normal yaşamını devam ettiremeyenler.farklı bir psikolojiye bürünmüş olanlar, sıkıntılı ve uç süreçler yaşayanlar cinlerin etkisi altında bir hayat sürdürmektedirler.
  • Aşırı kıskançlık, saplantı haline gelmiş düşünceler, gerçek olmamış şeyleri olmuş gibi inanmak şeytani cinlerin ürettikleri ve inandırdıkları yalanlardır.
  • İnsanlar cinleri kontrol edemezler. Emri altına alamazlar. Bu batıl bir inançtır. İnanan cinler Süleymana boyun eğmişler ve kendi istekleriyle onun yolunda gitmişlerdir. Süleyman da cinleri emri altına almamıştır. İnsanların cinlere hükmetme ve emri altına alma yönetme saplantısı ve isteği tamamen saçma bir düşüncedir. İnsanlar cinlere hükmedemez ler, onları yönetemezler, tam tersi cinler insana hükmeder, yaratılışları gereği bu mümkündür. İnsanlar ancak Allah'a sığınınca ve doğru bir yola girdiklerinde onların etkilerinden kurtulurlar.
  • Cinleri şekil olarak görmekten çok düşünsel olarak görmekteyiz. Olumsuz düşüncelerimizden yıkıcı tavırlarımızdan onların varlığını hissetmekteyiz.
  • İnsan tanrıya yöneldiğinde iyi düşünceler üreten ve insana doğru yol gösteren bir melek insana gelir. Tanrı melekler vasıtasıyla insana hükmeder. böylece cinlerin yönetimini devirir. İnsan Allah’a sığındığında iyi düşüncelerin üretildiği melekler bedende egemen olur. Cinler bedeni terkederler.
  • İç sıkılması, kötü bir şey olacakmış hissi, evinin ve odanın kendisine dar gelmesi, elbisenin dahi sıkıntı vermesi, sebepsiz ve anlamsız üzüntü, nedensiz korku hali cinlerden kaynaklıdır.
  • Hz.süleymanın durumu büyücüler ve cinciler gibi değildir.. Süleyman küfüre düşmedi. Hiçbir cinden ve şeytandan yardım almadı. Cinlerle işbirliği yapıp cinlere hükmetmedi. Allah'tan başka kimseden istemedi ve başka kimseye ibadet etmedi. O Allah’a sığındı ve doğru yolda durdu. Bunun üzerine cinler tanrıya bağlı olmuş yeryüzü egemenine saptıramayınca boyun eğmek zorunda kaldılar. Özellikle inanan cinler Süleymanın yoluna uydular ve ona destek oldular.
  • Eski bazı Afrika kabilelerinde şeytana tapınma ifadeleri bilinmektedir. Gerçekte şeytani cinlerden medet uman bu yerel kabileler kötü sonlarla karşılaşmışlardır. Mesela bir kabilede ‘Ey uğuk buraların sahibi, bize zarar verme, bizi koru gibi ibadet edici söylemler ve kurban kesmeler gözlenmiştir. Belli zamanlarda kurban kesmeler tapınma ayinleri gözlenmiştir. Şeytani cinlere ibadet edenler ve onlardan korkanlar, onlardan yardım dileyenler küfre düşmüştür. Ve daima kaybederler.
  • Et kokusu ve et bulaşığı, haşlanmış tavuk kokusu; kemik, tezek,çitos kokusu, kokulu kuruyemişler şeytanların beslenmede öncelikli hoşlarına giden şeyler olduğundan kesinlikle dikkat edilmelidir. Şeytanlar kokuyla beslenmektedirler. Bu tür şeyleri yedikten sonra ağız el ve yüz temizliği çok önemlidir. Kokular giderilmiş olarak temizlenme gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde şeytani cinler etrafınızda gezecektir. Onlar etrafınızda olduklarında mutlaka onlardan zarar görürsünüz.
  • Allah erkek ile dişi arasına bir bağ koydu. Bu bağ sevgi ve şevkatti. Allah insan türünü iki cins kıldı. Birbirlerine yardımcı ve arkadaş olsunlar diye iki cins yaptı. Aralarına sevgi merhamet ve şefkat koydu. Erkek ile dişiler avret yerlerini açmamasını öğütledi çünkü bu insanlık için çok önemliydi. Şeytani cinler erkek ile dişi arasındaki bu güçlü bağı yıkmak için zinayı kullandı.
  • Geçici heveslere aldanmak, arzularını tatmin etmek için helal olmayan uygunsuz yolları seçmek şeytani cinlerdendir. Şeytani cinler hevesleri tatmin ettirmek için dayatır. Nereye kadar bu hevesleri tatmin etmek. Artan hevesler için kötü yollara başvuru elbetteki olacaktır. Hevesi tatmin etme süreklileşeceği gibi hevesin kaliteside sürekli artacak ve hemcinsle ilişkiler, çocuk ve yaşlılarla beraber olma istekleri kısacası her türlü sapıklık gözlenecek ve insanlığı bozacak kötü bir sona doğru gidilecekti. İnsan sadece arzularına dur diyemediğinden kaybeder. Heveslere dur diyebilmek heveslerin ardından gitmekten çok daha kolay ve iyi olanıdır.
  • İfrit: cinlerin akıllı, tecrubeli, bilgili ve güçlü olanlarıdır. Yaratılışları gereği birtakım kabiliyetleri vardır. Kötülükte ileri gitmiş olandır.Israrcı, şiddetçi ve etkili bozguncudur. İmanı güçlü olmayan mutlaka onun etkisinde kalır. Bazen ifritler insana güçlü bir şekilde gelirler. insanı kışkırtırlar, onu fark edince kadar ona uyarsanız. ama onu fark ettiniz anda onun gücü ve etkinliği azalmaya başlar. Olumsuz tavırları ve düşünceleri farkettiğiniz anda ifriti görmüş olmaktasınız.
  • Hipnozdaki uyuma hali, uyurgezerlik, realkarnasyon ve deliliğin kaynağı şeytani cinlerdendir.
  • Cinler sürekli tekrar ederek kötülüge yönlendirmede başarılı olmaktadırlar. 4. #4
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı


  • Kontrolsüz olmak, kontrolsüz beslenmek tamamen cinlerdendir. Beslenme alışkanlıklarınızı kontrol edin ıeni teknikler ve yöntemler belirleyin. Midenizi tıka basa doldurmayın, kaliteli yaşam için dengeli beslenin.
  • Şeytan insanı en yakınlarına karşı kışkırtır.Şeytan baba ya der ki: ‘Çocuğun söz dinlemiyor ilerde seni hiç dinlemez.’Anaya der ki: ‘Sen’de kazanıyorsun. Kocana itaat etme.’der Evlada der ki: ‘Babam her şeyi bilmiyor. Sözünü dinleme ve inatçı ol.’. Şeytani cinler daima bozguncu oldu. Ve buna en yakınlarınızdan başladı.
  • Kadına der ki: Açık giyin. Vücudunu belli et. Dikkatleri çek. Azdır ve yoldan çıkart. Zinaya teşvik etti. İnsanlığı bozmak istedi.
  • Şeytani cinler kaynanaya der ki: ‘Oğlun karısını senden çok seviyor. Hep onunla’. Geline de der ki ‘Şu kadın bir olmasaydı.’ Mutluluğumu engelliyor. Ailenize, çevrenizdekilere karşı olumsuz fikir beyan ederler. Şeytani cinlerin temel amacı Sevgiyi, kardeşliği ve paylaşmayı yıkmak istemektedirler.
  • Şeytani cinler işçiye der ki: ‘Şu adam seni işinden edecek, onu kötüle, ayağını kaydır.’
  • ‘Şu adamdaki zenginliğe bak. Bolluk içinde diye özendirir.’‘Senin de olsun. Sen de rahat et.’der. Ardından kötü yolları tavsiye eder. Dünya sefası için ruhunu şeytana satan insanlığa zarar verir. İblis ve ona uyan cinler kazanmak ve sahip olmak için savaş istedi.
  • Şeytani cinler insanları günaha yönlendirir, ardından da çok günah işledin. Senin attığın her adımın, aldığın her nefesin günah diyerek Allah’a yönelmenizi engellemek ve ondan ümitsizliğe düşürmek ister.

  · Allah’a yönelmek isteyen cahili yozlaştırır.Yalnızlığa, mantıksızlığa sevk ederdi. Hiçbirşey bilmeyerek ibadet etmeyekalkanlar sapıtırlar.

  • Önceki bilgili ve güçlü tür, sonradan yaratılan mazluma şiddet uyguladı. Ve önceden yaradılan sonradan yaradılanı yemeye başladı. Saltanatını ve nimetleri kaybetme korkusuyla sonradan yaratılan iyi görülmezdi.. Bütün hayvanlarda düşmanlıklar vardır. Kedi sonradan yaratıldığı için köpek ona düşmanlık etti ve saldırdı. İnsan da cinlerden sonra yaratıldı. Cinler insanı begenmedi, kibirlendi, insana kötülük etti ve saldırdı. Adem ve soyu mazlum oldu ve tanrı ona sahip çıktı. Ve Allah Adem’in soyuna şefkatli oldu.
  • Süleyman döneminde, persler döneminde, zerdüştlük döneminde, babil döneminde, cinlerle ilgili bilgiler iyice ortaya çıkmış din ve dinsizlik kültürü çok ilerlemişti. İnsanların çoğu tercihini dünyadan yana yaptıklarından iblisle işbirliği yapılıyordu. Kötü dönemler yaşandı. Ve Allah çeşitli dönemlerde tarihe müdahale etmiştir. İnananları yok etmeye çalışan inançsız kavimler tanrının öfkesiyle doğal afetlere uğramışlardır. Küresel düzenin bozulmasında iblis’in cinlerinin büyük etkisi olmuştur. Dünya tarihinde çok çeşitli dönemler benzer tekerrürlerle doludur. Sonuçta şeytani cinler Allah karşı yenik düşmüştür.
  • Cennette sürekli kötülüğü telkin eden cinler olmayacağından sürekli meleklerin iyi etkisiyle güzel bir yaşantı görülecek. Kimseye olumsuz düşünce beslenmez kimsenin eşine kötü niyetle bakılmaz. Cennetin kendi ekseni etrafında dönüş hızı çok yavaş neredeyse hareketsiz gibidir. Dolu dolu ve uzun yaşam, sürekli devam eden şimdiki zaman vardır. Yaşlanmanın olmadığı zevk ve eğlencenin olduğu müthiş bir küre göreceğiz. 5. #5
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

  · İnsanlara gizliolan varlıklara cinler denir. Bugörünmeyen ve kendilerini gizleyen güçler; gören, işiten, düşünen bilinçlivarlıklardır.
  · Şeytan (iblis)lanetlenmeden önce cinlerin ileri gelenlerinden biriydi.
  · İnsanları korkutmak cinlerin en büyük eğlenceleridir.
  · Cin, insana ‘Ben’ diyerek kendini gizler. Zihinde sürekli konuşur. İnsana sürekli aynı şeyleri söyleyereko’nu bir psikolojiye sokar. Zamanla tekrarlarına ikna eder. Alıştırır veyıldırır.
  · Cinlerdemantıksal bütünlük, akılcılık, nezaket ve kontrol yoktur. Düşünce, davranış,dikkat ve konuşmalarda kontrolsüzlük şeytani cinlerle beraber olunduğunuzun birkanıtıdır.
  · Cinler havadarüzgar gibi, bir şekilde su gibi akarak gider. Ateşin hareketlerinesahiptirler. Bunu yavaş hallerinde kısa mesafelerde yaparlar. Dünyanın öbürucunda bir yere gitmek istediklerinde bir anda orda olurlar. Gideceği yeribilmesi ve istemesi yeterlidir. Tanrı onlara ışınlanmak diye tabir ettiğimiz birtakım özellikler vermiştir. Yaradılışlarıve yapıları gereği bunu yapabilmektedirler. İnsanlar da ölünce bu ruhulözelliklere kavuşmaktadır. Cep telefonundan bir sinyalin dünyanın öbür ucundakibir telefona anında ulaşması gibi de düşünülebilir.
  · Cinler güneş veyağmurdan korunma amaçlı ağaç altlarını, Kaya ve taş altlarını dinlenme yerleriolarak kullanırlar. Karanlık yerlerde gezerken orada olduğunuzu bildireceksesler çıkartın (mantıklı şeyler söyleyin. -Çekilin, izin istiyorum, bengeliyorum. Allah büyüktür gibi) yere tükürmemeye ve de elinizdeki cisimleriyerlere atmamanızda fayda vardır. Onlar haşere ve böcek halinde debulunmaktadırlar.
  · Telepati,telekinezi tamamen cinlerden faydalanmadır. Uzaktaki biriyle düşünsel konuşmaolayı cinlerin aracılığıyla gerçekleşmektedir. Çok hızlı hareket etmeleri bir saniyeiçinde dünyayı birkaç tur atmaları nedeniyle bunları yapması mümkündür. Yaradılışları itibariyle bunlar insana olağanüstü gelebilir ancak bunlar gayet doğal ve basit şeylerdir.
  · Gerilmekcinlerdendir. Bedende şekil alma halidir. Uygun şekilde yerleşme halidir. Sıkgerilme şeytani cinlerin sürekli bedende yer değiştirdiği veya bedenden gidip gidip geldiği anlamını taşımaktadır.Başka işleri için de bedenden çıkıp tekrar tekrar gelebilir. Bu gelme veyerleşme hallerinde gerilmeler kasılmalar gerçekleşir.
  · Cinler insanınbeş çıkıntısından girer. Eller, ayaklar ve baştan giriş yaparlar. Bu uzuvlarbedene giriş yollarıdır. Genelde ellerde parmak uçlarındaki tırnaklardan,ayaklarda topuklardaki yarıklardan, başta enseden, kulak çevresinden, saç diplerinden giriş yaparlar. Budurum bazen kaşıntılarla kendini gösterir. Cinler genelde insana giriş için soltarafını tercih ederler. Cinler çeşitli yöntemlerle bedene girerler. İncelerekyani iğneden bin kat daha incelerek deri gözeneklerinden içeri girerler. Bazenbu girişlerde sivrisinek sokmasından daha hafif ve kısa kaşıntılaryaşanabilmektedir. Saçta, topukta, kolda kaşıntılar bunlardan kaynaklıdır. Cinsel ilişki sonrası ya da hafif soğuk birortamda insanın sırtına atlayarak yıldız yağmuru gibi bütüncül bir girişyapabilir. Bir titreme, çırpınma, silkelenme gibi hareketle girişlerihissedilir. Çok insanda bu üşüme olarak algılanır. Gerçekte öyle değildir.
  · Soğan, sarımsakkokusu cinlerin en çok hoşlandıkları kokulardır. Bu kokudan beslenirler. Kokulubir insanın yanına üşüşürler. Soğan kokulu insan normalden biraz fazla sinirlive tepkili olur.
  · ESNEMEninuykuyla hiçbir ilişkisi yoktur. Esnemek tamamen cinlerdendir. Esnemenin nedeniuyku değildir. Belki sonucunda bedene giren cinler ağırlık ve uykuoluşturabilir. Esnemenin temelinde şeytani cinin sizi etkileme veya bir eylemesevk etme çabası vardır. Size yönelik bir düşüncenin başlamasıyla ortayaçıkmaktadır. Herhangi birisi ister iyi ister kötü niyetle olsun; sadece sizebaktığı anda bile size doğru yola çıkan bir şeytani cin vardır. Bunlara beyazcüce, beyaz yılan da denilmektedir. Bu şeytani cin insanın giriş kapısı olan ağızdanesnemeyle içeri girer. Bunların görevleri vardır. Küçük vesveselerle küçükgünahlara yöneltmektir. Bunlar genellikle hapşırılarak dışarı atılırlar. Güçlüdeğildirler. Verdikleri düşünceleri birkaç defa reddettiğinizde vücudukendiliğinden de terk ederler. Vesveseleri, güçsüz, basit, sıradan da olsasüreklilik taşır. Ve insan psikolojisi gereği sürekli uyarılma o kötü şeyealıştırır. Bir insan bir kalabalıkta size bakınarak araması anında içindengeçirdiği bu eylem sonucunda kendisinden beyaz bir şeytan aranan insana doğrugider. Giriş için ağız giriş kapısını kullanır. İnsanın ağzı açılır ve içeridoğru hava gibi akar. İnsanın ciğerine yerleşir. Kalbin oraya burnunu dayar.Zamanla insana birtakım vesveseler verir. Küçük günahlar işlemesini sağlar. Bugünahlar süreklileşir ve süreklileşen günahlar çok sayı teşkil ederse büyükgünahlara kapı açar. Küçük ve iyi niyetten doğan şeytan zamanla insanı sapkınhale getirebilir.
  · NAZAR:Şeytani cinler, insanı kullanarak madde üzerine etki etmektedir. Nazarbunlardan biridir. Nazarın kaynağı maddeci ve şekilci cinlerdir. Nazar,kendisinin olmayan güzel bir şeyi aşırı beğeni ve istek sonucunda oluşan yıkıcışeytan gücüdür. Herhangi bir şeyi çok beğenmek ve beğenilme içerikli düşünce geçirmekve gözle o şeye bakmakla ortaya çıkan yıkıcı enerji gücüdür. İnsan bu düşünceyio anda onaylarsa baktığı şey insan dahi olsa zarar görür. Bu zarar düşünceninve niyetin gücüne göre değişim gösterir. Ama insan o anda o düşünceyidesteklemez Allah’ım sen onun güzelliğini arttır. Gibi düşünce taşırsa veya odüşünceyi yıpratacak olumlu bir düşünce uygularsa ‘yıkıcı nazar’ etkisinigösteremez. Mesela insan boş bir anında şeytanın etkisiyle geçirdiği ‘of negüzel araba’ düşüncesini geçirdiği anda arabaya da bakmışsa artık araba tehditaltındadır. Öncelikle şunu bilmelisiniz. Düşünce insandan çıkmamıştır.Düşüncenin kaynağı şeytani cinlerdir. İnsan o anda bu düşünceyi onaylarsa Arabaartık tehdit altındadır. Yıkıcı bir güç görevlenmiş olur. Birkaç şeytan hemengörevlenir. Ve hiç ummadığınız bir şekilde bir kaza meydana geliverir. Olayınşartları çabuk oluşturulursa siz olaya şahit olursunuz. Ama kaza bir saat sonrabile siz görmeden de meydana gelebilir. İnsan bu ilk düşünce zihinden ‘of ne güzel araba’ geçtiği anda -ne varherkes de böyle güzel araba var’ deseydi ya da farklı olumsuz bir düşünceyleaşırı beğeniyi yıpratsaydı, yıkıcı güç(maddeyi ve olayları etkileyen şeytanicinler) araba için görevlenmemiş olacaktı.Bazı insanların nazarı daha çabukdeğmektedir. Bunlara şeytanın etkin olduğu bedenler diyebiliriz. Veya maddecişekilci ve çıkarcı insanlar da diyebiliriz. Ama insanların çoğu geçici olarakbu durumu yaşarlar.

  BUÖZET BİLGİLERİ YAZININ TAMAMINI OKUMANIZ İÇİN VERDİM MAAMAFİH AŞAGIDA ÇOKÇARPICI, DAHA ÖZEL BİLGİLER BULUNMAKTADIR.
  HERŞEY ŞÖYLE BAŞLADI

  Evren yoktan varedildi. Tek bir noktadanbüyük bir ışık çıktı. Bir ateş yağmurugibi etrafa saçıldılar. Sonraki aşamalarda ortaya çıkan Yeryüzü, güneş gibi fokurdayanateş topuydu. Bir çeşit evrende bulunan ateş damlasıydı. Evrende yıldızlar vegezegenler sanki suda yüzen birtakım tortulardı. Girdaplar, dağılmalar vebirtakım esintiler vardı. Evrende değişimler gerçekleşti. Isı değişimleri gibifarklı prosesler yaşandı. Ve yeryüzü sularla kaplandı. Sular çekilirken. Cinlerinilk babası Cann yaratıldı. Ancak bu tek bir türle kalmadı.
  Adem’inözü toprak olsa da toprak olarak kalmadı, değişime uğramış bir ten ve bedenhaline gelmişse Cinler’de Ateş olarak kalmadı. Özü Ateş olsa da değişimeuğrayıp farklı bir yapıda var oldu. Adem’in çok gelişmiş bir versiyonu. Hammaddesi ateş, düşünen, nefsi olan, seçim yapan ve Allah’a inanıp ibadet etmesigerekendi. Evet ateşin toprağa üstünlüğü vardı ama gerçek üstünlük tanrıyabağlılıkta ve tam sadakatteydi.
  Cann ve türdaşları bölündüler ve eşleriyaratıldı. Sonra aileleri çocukları ve torunları oldu. Hızla ürediler. Kendiaralarında dünyayı isteyenler ve ahreti tercih edenler oldu. Tanrınınkurallarının dışına çıktılar. Anlaşmazlıklar, şiddet ve savaşlar yaşadılar.Tanrı durumlarını düzeltmek için Cann’ın oğullarından kendisine en sadıkİblis’e bilgi, kabiliyet ve üstünlük verdi. Tanrı gökten ateş yağdırdı. Veinsanların değimiyle dinazorlar çağı bitti. Zalim cinler yeryüzündentemizlendi. Tanrı iblis’i başarılı kıldı. Onların üzerine geçirdi ve o’nu üstüntuttu. Allah’ın izniyle ve ona öğretilenlerle her şeyi başarabiliyordu. İblis yeryüzündebarışı ve adil düzeni sağladı, tanrının halifeliğini yürüttü. Zamanla iblis tüm bu başarılarını kendinden zannetti.Kibirleniyor ve taşkınlık ediyordu. Cinlere ve meleklere rahatsızlık veriyordu.Tanrı bu durumdan hoşnut kalmadı.
  60 bin yıl geçti. Bitkilerden sonrahayvanların yaratılma çağı yaşandı. Yeryüzünde yeni yaşamların olması içinuygun şartlar Tanrı tarafından oluşturuldu. Ve o gün geldi çattı. Topraktan vesudan, karışık yapışkan çamurdan Adem yaratıldı. İçi boş, vurulduğunda sesgelen, basit bir toprak parçasıydı. Yönlendirilmesi gereken kumanda edilecekbir canlıydı.
  Tanrı akan sularla rüzgarlarla Adem’i tesviyeetti ve ona son şeklini verdi. Kuru bir çamura döndü, değişik evreler geçirdi.Son halindeki etten ve kemikten Adem, bir süre uyutuldu. O’na ruhundan üfledi. Ademingöz kapakları kıpırdadı ve parmakları hareket etmeye başladı. Adem yaratılırkenondan bölünen bir parça uzadı ve ondan eşi Havva yaratıldı. İblis, Adem ileHavva’yı gördü, şekillerinin güzelliğinden ve tanrı gözünde değerli olacağındanonları beğenmedi, üzerine tükürdü ve O’nu reddetti. Tanrı Adem’e yeryüzünde,nimetlerle dolu ırmakların geçtiği bahçelerin olduğu bir belde verdi. Oradaoturun yeyin için ama şu meyveden yemeyin dedi. İblis O’nu saptırmak içinsürekli etrafında dolandı.
  Adem uzun süre iblis’e direndi, ancaknereye kadar. Bir gün o’na uyacaktı. Her insanın yapacağı gibi aldatılarak meyvedenyedi. Pişmanlık içinde Tanrı’dan özür diledi. Tanrı o’nu hemen cezalandırmadı. İyilerlekötüleri ayırt etmek için bir karar gününe kadar neslinin devam etmesini sağladı.O günden beri Adem’in nesli farklı dönemler yaşamış ve bugüne kadar artarak gelmiştir.İblis’te bu güne kadar onunla uğraşa gelmiştir.
  İblis, üstünlüğün özde (ham malzemeninözelliklerinde) değil tanrının dilemesiyle olduğunu unutmuştu. İblis iştebundan kaybetti. Tanrı dilemesiyle yaratacağı ve dileğini vereceği Adem’iyeryüzüne halife yapmak yani emirlerini uygulaması için hizmetkarlığınagörevlendirecekti. İblis tanrıya sadıklığı ve ibadeti gereği Adem’e iyiliketmek ve onun iyiliği için çalışmalıydı. Ancak o Adem’e düşman oldu. O’na boyuneğmedi. Böylece tanrıya asi oldu. İyilik için çalışan şerefli bir melek ikenmakamından düştü. Düşmüş bu melek iyilik safından ayrılmıştı. İblis artıkkötülüğün temsilcisi ve önderi şeytan oldu.
  Ogünden beri insana düşman olan İblis Adem’in soyunu yok etmek için öldürmeyi,haksızlıklar yaşatmak için çalmayı, neslini bozmak için zinayı emreder. İşigücü insanlarla uğraşmaktır. Bu nedenle on emir vardır. Tanrının kitapları veyasaları vardır. Bu yasalar insanlığı korur ve bir kurtuluş reçetesidir.
  Tanrı yarattığı tüm kuvvetleri özgürbıraktı. Yaratılışları gereği melekler tam sadık, bağlı kuvvetler idi. Amacinler ve insanlar özgür iradeli seçim yapabilen ve dileyen varlıklardı. İblis’infitnesi Adem, Adem’in fitnesi yaşamın güzellikleriydi. Dünyacı İblis, Adem’ealdanarak Tanrıyla mücadele etmeye kalktı. Batıllaşan, azgınlaşan ve tanrılıkiddiasında olan iblisin durumunu şöyle anlatırız; haksız suçlu ve zavallı. Otanrıyı reddetmiş ve asi olmuştur. İblis tanrının iyi niyetini bozmaya çalıştı.Ve varlık içinde olumsuz bir güç olarak ortaya çıktı.


 6. #6
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

  Cinler ikiye ayrılırlar. İnananlar veinanmayanlar olarak. Şeytani cinler ve rahmani cinler de denilebilir. Şeytanicinlerin öncülüğünü iblis yapmaktadır. İnanan cinler insanlardan uzak yaşamayıve temiz kazancı seçmişlerdir. İnsanlara bulaşmazlar ve onlarla uğraşmazlar.Onlar Allah’tan korkarlar ve kötülükten çekinirler. Şeytani cinler iseinsanları kullanırlar. Korkuturlar, Tanrılık iddiasında bulunurlar. İnsanlarıkullanarak ve kendilerine yönelterek taşkınlıklarını arttırırlar. Kötülüktenkazanırlar. İnsan üzerinden geçimlerini sağlarlar. Tanrıya inanmadıkları vetanrıdan dilemedikleri için onların fitnesi insan olmuştur. İnsana aldanaraktanrının rahmetinden kovulmuştur.
  Allah'ın şerefli bir kölesiyken;büyüklenerek, kovulmuş olan İblis cinlerdendi ve cintoplumlarının önderlerinden bazılarının da ayaklarını kaydırarak insanlarlauğraşmaya başlamıştır. İblis, kendisiyle birlikte diğer cinleri de şeytanlaştırdı. Şeytanikadroyu kuran iblis onlara öncülük etti. Adem’in yaradılışıyla İnanan veinanmayan olarak ayrışan cin toplumu iki millete (topluma) ayrılmışoldular. İnsanlara bulaşmak istemeyen inananları dağlara ve ıssız yerlere,insanlar üzerinden geçinen, onları kullanan ve kötülük edenleri inançsızdı.İnançsız cinler insanlarla iç içe beraber yaşarlar. İnsanların hayatlarına,yaşamlarına, ailelerine müdahale ederler. İnsanın bedeni üzerinden geçimlerinisağlarlar. Bu haksız yol yani batıl kazanç kötülükler üzerinden yürümekteydi.Bu nedenle iblis’in tayfası insanlığa düşman ve tanrı karşıtlığındaydı.
  İblis(Lusifer), Adem’i reddedip tanrıyıkarşısına aldıktan sonra kendi aralarında hiçbir ahlaki sınır tanımayanilişkilerle çoğaldılar. Diğer taraftan İblis, cinlerden birçoklarınısaptırıp kendisine köle edindiği kimselerle "şeytanmilleti"ni çoğalttı ve insanların peşlerine düştü. İblis cinlere büyüksıkıntı çektirdi. İblis, Adem’i reddederek batıl bir yola saptı cinlerdenkimilerini aldatarak kimilerini zorbalıkla kimilerini kölelikle kendi düzeninebağladı. Tarih boyunca da insanlardan İblis'e köleler devşirdiler. Buyolla devşirdikleri "insan şeytanları"yla yeryüzünde giderekgüçlendiler.
  İblise, cinlerden gönüllü 19 kişiyardımcı oldu. 19 kişi İblis'in kendi kadrosundandı. İblis’in tahtındanbeslenen bu kişiler Adem’e secde etmeyen İblis’i tercih ettiler ve Allah'ıreddettiler. Bu sapkınlar, kendilerineeş seçtikleri insan kızlarıyla birleştiler. Tanrının amacını bozup İnsanlardankendilerini çoğaltmak istiyorlardı. Onların yanına gitmeye başladılar ve onlarlabirlikteliklerinde asıl kendilerini kirlettiler. İmanlarını kaybettiler, küfredüştüler ve tanrılık iddiasında oldular. Onlara büyücülük ve sihirbazlık öğrettiler.Çağırdıklarında hemen yanında oldular. Onlar ve onlardan sonraki tüm büyücülerde insanlığa düşmanlıkta birbirlerinden faydalandılar.
  CİNLER VE İBLİS
  Şeytan anlamı itibariyle olumsuz düşünce,yıkıcı etki, suçlayıcı, zarar veren ve kötülüğün kaynağı, düzen karşıtı birkuvvettir. İblis Adem’i reddedince şeytanlaşmış ve sürekli kendisine taraftartoplamıştır.
  Şeytan kelime kökünde incelendiğinde tekbir kişiyi iblisi nitelemekten çok kötülüğü nitelemektedir. Şeytanlığın liderive önderi iblis’tir. Kuranda ‘insan ve cin şeytanları’ ibaresinden insanlardanve cinlerden kötülüğü seçmiş olanlar olarak bahsedilmektedir.
  Her cin şeytan değildir. Ama her şeytancindir. Cin kelime kökü itibariyle insana gizli olan bilinçli varlıklardır.Şeytani cinlere, halk dilinde ve Müslümanlar ‘şeytan’ demektedirler. Cinlerharicinde ayrı bir şeytan varlığı yoktur. Cinlerden Allah’ı terk etmiş olanlar veonunla mücadele edenler şeytandır. Bunlar insanları saptırmakla meşguldürler. Kovulduklarındanve tanrının kararını reddettiklerinden dolayı tanrıdan istememektedirler.İnsanlar üzerinden geçimlerini sağlamaktadırlar. İnsanlara yaklaşan veinsanlarla ilişkili tüm cinler, şeytani cinlerdir.
  İblisin halkı, inanan cinlerin 9 katı,insanların 90 katıdır. Her bin varlıktan biri insan, 900’ü melektir. İblis, yeryüzündemüthiş kalabalıktır ve her yerdedirler. Uçan, yürüyen, yüzen türleri vardır.Haşere, böcek, sürüngen, örümcek kısacası hayvanlardan her türlü kılığagirerler.
  Cinlerin şekil sorunu yoktur.Şekilsizdir ama her şekle girer. Topraktan yaratılmış maddi her canlı onlarınsuret kalıplarıdır. İblis özünde olumsuz enerji, bir çeşit yıkıcı kuvvettir. Suçlayıcı,saldırgan ve ses yükseltendir. Gözleri, kulakları ve kalbi olan bilinçlivarlıktırlar.
  Öldüklerinde yok olurlar. Yani ortadankaybolurlar. Hiç kimse tarafından görülmeyince yakınlarınca öldüğü anlaşılır.Toprağa gömüldüğünde kaybolurlar.
  Cinlerrüyalar oluşturabilir. Rüyaları yönlendirebilir. Ruhunuzu kullanabilir.Uyumadığınız gerçek hayatta bile sizi rüya alemine(farklı bir aleme- halüsülasyona)sokabilir. Şeytani cinler genelde beyinde olur ve insana farklı bir alempenceresi açabilir. Kimsenin göremediklerini görebilirsiniz. Bu görme işigerçekte dışarıda değil kişinin beyninde gerçekleşir. Bedeninizin dışında dakendini size gösterebilir. Cinler varlığa ve gerçekliğe müdahale edebilenmaddeyi etkileyen bir enerji varlıktır. Ruh insanın bedenini kaldırma kuvvetinesahiptir ancak şeytan yönetme kuvvetine sahiptir. Beyinde görüntü verdirir.Bazı hastaların bir noktaya dik dik baktığını görürsünüz. Gözlerini fal taşıgibi ayırdığını, oturarak geri geri çekildiğini görürsünüz. Tüm bunlar cinleringörünmesi veya görüntü vermesi hadisesidir. İnsan bu durumu gerçeklik olarakalgılamaktadır. Bu tepkiler gayet doğaldır. Biz insanlar da tanrının hayalindebir rüyadayız. Dokunmayı gerçeklik olarak algılarız. Halbuki rüyalar da dadokunulabilmektedir. Rüyada da çimdik atılır ve acı çekebilirsiniz. Sonuçolarak dünya hayatı tamamen Tanrı’nın alemidir. İnsan ölünce rüyada olduğununfarkına varacaktır.
  Şeytani cinler, Engellilere, çocuklara,yalnız yaşayan yaşlı kadınlara, kritik dönemlerden geçenlere, bunalımdaolanlara, insanların sınanma dönemlerinde, ağır hastalıklarda ve ölüm anındainsana yaklaşırlar. İnsanın imanını çalmaya, yoldan saptırmaya ve kötüsonuçlara yöneltirler.
  Cinler gözlerinin gördüğü en son noktayagitmek istedikleri anda orada olurlar. Cinler dünyanın her hangi bir yerinegitmek istedikleri anda oraya saniyeler içinde gidebilirler. Yalnız atmosferindışına çıkmaları son peygamber Muhammet zamanında yasaklanmıştır. Dünya dışınayükselmeye kalktıkları anda onları meteor taşları kovalar. Yani meleklerşeytanların birinci göğe girmelerini engellemek için taşlarlar. Cinler dahaönceleri birinci gök olan maddesel evren yani yıldızlarla gezegenlerle doluevrene çıkabilmekte ve gelecekte olacakları kulak hırsızlığı yaparakmeleklerden kapmaktaydılar. Yüksek göklerde bulunan ve tanrının nuruyla görenkestirim melekleri gelecek habercisi melekleridir. Yaratılış ve var oluşlarıgereği tanrıdan emir alan ve bunu aşağıda ki meleklere bildiren meleklervardır. Gelecek hakkındaki bilgiler o bölgede oluşur. Yeryüzü meleklerinin zaman döngüsü içindeharekete geçmeleri için bu bilgiler sağlanır. Bu haberleri kapmaya çalışanşeytani cinler, bilgileri alsa da gelecekte olacakları engelleyemez. Şeytanicinler her ne kadar kendi olumsuzlukları için önlemler alıp insanlara yalanyanlış bilgiler verseler de geçmişte belirlenen kader emirleriniengelleyemezler. Cinler İnsanlardan dostlarına gelecekle ilgili yalan yanlışbire beş katarak uydurma bilgiler vermektedirler. Birinci göğün taşlanmasıylaşeytanların göğe oturmaları ve gelecekten gizlice haber almaları Tanrıtarafından engellenmiştir. Cinler özellikle iblis çok daha serbest ve bilgiliydi.Birinci göğünde üstlerine çıkar kader içinde etkili bir oyuncuydu. Adem’e asiolduktan sonra ve belirli peygamberler döneminde sürekli hakimiyetikısıtlanmıştır. En son peygamberle dünya semasının dışına çıkamama cezasıylakarşılaşmıştır.
  Her varlıkta ve canlıda olduğu gibicinlerde de hiyerarşi vardır. Yönetici sınıfı, işçi sınıfı gibi, onlar da görevalanlarına ve yaratılışlarına göre sınıflanırlar. Kimileri çok kabiliyetlialanında mastır yapmış ifritleri de görürsünüz. Ancak onların üstünlükleritürsel ve genetikseldir.. Mesela bunlarla baş edebilmek için bilgili alim olmakgereklidir. Zaten de basit sıradan insanlarla vakit kaybetmezler. Çünkü işçisınıfı sıradan insanları saptırmakta yeterlidir.
  Şeytanın her alanda sorumluları ve görevlilerivardır. Kıtalardan, denizlerden, bölgelerden sorumluları vardır. Doğucephesiyle ilgileneni, batı cephesinden sorumlu olanı vardır. Kadınlardan,erkeklerden ve çocuklardan sorumlu bakanları vardır. Şehirlerden bölgelerdensorumlu olanları vardır. Kötülükte ve aldatmakta ileri gitmiş olanlar, zalim vezorbalık edenleri, daha şerli olanları genelde lider ve önder olurlar.
  İnsanlarla iç içe yaşayanları, uzak ıssızyerlerde yaşayanları, mağaralarda, dağ kovuklarında yaşayanları, denizlerde,ağaçlarda, mezarlıklarda, çöplüklerde, duvar kenarı ve ağaç diplerinde aslındaaklınıza gelecek her yerde yaşarlar.
  İyileri uzak yerlerde, dağlarda ve ıssızyerlerde yaşarlar. İnsanlardan uzak olmayı tercih ederler. Bunlar cinleriniyileri ve imanlı olanlarıdır. Kazançlarını temiz yoldan tercih ettiklerindeninsanlara pek bulaşmazlar. Ancak cahil gençleri insanların yanına uğraryaramazlık yaparlar.
  Kötüleri insanlarla beraber yaşarlar. İç içeolurlar. Evlerimizde, çevremizde olurlar. İnsanları kullanırlar ve üzerindenbeslenirler. İblisin krallığı ve merkezi deniz üzerindedir. Deniz kenarlarında,kıyı kentlerinde, mezarlıklarda, insanlarla bağ kuran (cinci hocalar, büyücülervs) irtibatlı olanlar genelde kafir cinler yani şeytanlardır. İnançsız cinler insankarşıtıdır. İnsanlarla uğraşan her cin, kafir cindir ve şeytanın avenesidir.Yani iblisin tayfasındandır.
  Yükseklik korkusu, Asansör korkusu,bunalma, kapalı yerde kalamama, kaybolma korkusu, kendini kaybetme ve benzertüm korkular şeytani cinlerdendir. Hepsi düşünsel ve bilinçsel tedaviedilmektedir. Yanlış inanışları söküp atarak doğru olanları yerleştirmekle tümruhi hastalıklar tedavi edilmektedir.
  Şeytani cinler insana amacı veya anahedefiyle ilgili gelir. Eğer hedefinizde Dünya, makam, mal, evlat, zenginlikgibi dünyalık şeyler varsa mutlaka size bir şeyler vaad ederek kandırır. Az birşey karşılığında ahreti ve imanınızı satarsınız. O vaat ettiği şeyler sizingözünüzde büyük gözükür ve az bir şey karşılığında ömrünüz boyunca bocalar durursunuz.Şeytanın aldatmasına kapılmış bir kişi hedeflerine ulaşmak için haksızlığı,birilerinin sırtına binmeyi veya ayağını kaydırmayı, gıybeti ve iftirayı yoledinecektir. Şeytanın yönlendirmesiyle meşru olmayan her türlü yolla hedefineulaşmaya çalışacaktır.
  Şeytani cinler insanların arasını bozmaktamüthiş çaba içindedirler. Hassas olduğunuz birinci derecede yakınlarınızatakıntı yaptırır. Aşağılar, kınar, onların olumsuz tavırlarına tepkigösterirsiniz. İnsanda etkin olduğu dönemlerde bu yakınlarınıza karşı sizikışkırtır. Bu eşiniz, çocuğunuz, anneniz, babanız, kaynananız, gelininiz,kardeşiniz veya kardeşinizin eşi olabilir. Şeytani cinler birinci derecedenyakınlarınızdan, işyeri çevrenizden de bir düşman belirler. Belirli zamanlardasizi ona karşı kışkırtır. Bazı beklentilerinizin karşılanmadığı,özgürlüklerinizin kısıtlandığı, tehdit olarak gördüğü gibi fikirlerin insanabulaştırarak gerçekleştirmektedir. Daha fazla arzular, bazı dönemlerdesevdiklerinizin olumsuz tavırlarını çekememe, hassas bir dönemden geçmeniztepkilerinizin açıkça ortaya çıkmasına neden olacaktır. Gülün dikeni olduğugibi sevdiğiniz insanların hoşunuza gitmeyen yönleri de mutlaka vardır. Şeytanbu durumu zaaflı ve zayıf olduğunuz anlarda kışkırtma amaçlı kullanır. Sevdiklerinizinolumsuz ve kötü yönlerini görmemeniz, affetmeniz, şefkatli olmanız, hoşgörülüolmanız imani ve rahmani bir durumdur. Bu durumun dışına çıkmak şeytana uymakdemektir. Şeytan zaman zaman sizi sevdiklerinize karşı kışkırtacaktır.
  İblis, insana ben diyerek kendisinigizler. Zaten fark edilmesi onu etkisiz kılar. Benlik şeytanın ta kendisidir.Ve tüm kişisel çıkar mücadelesinde şeytan vardır. Şeytan varlığını gizler. Veinsanı davet ve vesveseleriyle insanı yönetir. İnsan kendisi düşündüğünü sanırve her aklından geçeni yapar. Halbuki kontrollü olsa zihninden geçendüşünceleri değerlendirip uygulasa kötülüklerin çoğundan sıyrılabilir. İnsanşeytanın vesveselerine yani zihinden geçirilen düşüncelere meyledip hemeneyleme geçirmektedir. İnsan önce analiz etmeli insanlara karşı kar zararsüzgecinden geçirmelidir. İnsanlara faydalı olan eylemleri yapmalı zararlı olaneylemlerden uzak durmalıdır. Bu düşüncelerin temelini melekten mi şeytandan mıolduğu anlaşılabilir.
  Cinler düşmanlığı yaymak ve sevgiyiyıpratmak için erkek ile kadının arasını ayırır. En çok sevindiği iş budur.Allah, boşanmaya bugz eder. Her ne sebeple olursa olsun boşanmak tanrıhuzurunda suçtur ve anlaşamamanın temelinde iblisi cinler vardır.
  Düşünsel faliyetleriniz cinlerdendir,geri plandaki düşünsel faaliyetlerinizi kontrol etmelisiniz. Kötüdüşüncelerinizi farketmelisiniz, yapacaklarınızı elekten geçirmelisiniz.Düşünceleriniz kabul edildiginde, onaylandiginda bilinçaltınıza yerleşmektedir.Hareketlerimiz ve yaşantılarımız bilinçaltımızdaki kabullerimizleyönetilmektedir.
  Bazı açılardan insanlara benzerler;iradeleri mevcuttur, iyi veyna kötü eylemlerde bulunabilirler, insanlar gibiyiyip içer, evlenip, çoğalabilirler. Erkeklik ve dişiliklerinin çocukları gençleriyaşlıları vardır. Doğar, büyür ve ölürler. Fakat ömürlerinin insanlarınkineoranla daha uzundur. İslam dininde cinler de insanlar gibi inanan ve inanmayanşeklinde ayrılır. İnanmayan cinlerin sayısı diğerlerine oranla daha fazladır.İnsanlar gibi ibadet ile yükümlüdürler. İnanan cinlerin inanan insanlarlaberaber cennete , inanmayan cinlerin ise inanmayan insanlarla birliktecehenneme gidecektir..
  Bütün işlerini geceleri yaparlar, onlarıngündüze geçmeleri anlıktır. Dünyanın yarısı karanlık iken diğer yarısıgündüzdür. İkamet ettiği yerler vardır. Gün aydınlanma çizgisinden kaçarlar.sabah ezanıyla dağılırlar.Gündüz onlara zarar verir, gözleri görmez vekaybolurlar. Onlar karanlığın ardından giderken aydınlıkla melekler gelir.Toplandıkları yerler han, hamam, değirmen, izbelik, mezarlık, ağaçlık, tekinolmayan yerlerdir. Çöplüklere sert bir şey, ateş atılmaz, cinler böcekler gibigöründüklerinden ve yaşadıklarından ağaç ve duvar dibine işenmez. Mesela ; karanlıkta yada yağmurlu bir havada destursuz yerebasmamak(cinlerin bu tür yerlerde olmaları nedeniyle), gece tırnak kesmemek(pistırnak içinde çocuklarının olması veya bedene ait tırnağın yemeleri veya kötüamaçlı kullanılması), ıslık çalmamak( kim, kime, ne amaçlı, neden ses çıkardıdüşüncesiyle cinler ıslığa, sese icabet eder. Durumu kontrol ederler. Önemsizde olsa onların olduğu yerde mutlaka küçük de olsa musallatlar gerçekleşir).Eskiden gelen bu söylentilerin mutlaka nedenleri olduğu parantez içindeverilmiştir. Metruk yerlerde destur çekilir. Muzip oldukları, işleriyapıp bozdukları söylenir. Kızdıranlara sıkıntı verirler. İnsanların arasınıbozdukları, karı kocayı ayırdıkları, inme indirdikleri, kadın veya erkeğetutulup evlenmelerine mani olduklarına dair inanışlar vardır. Bunların meydanagetirdiği hastalıklar için "cinci hocalar", cin çıkarma ritüelleriyaparlar. En kolay cin musallatıbunlarla gerçekleşir. Gerçekte cin çıkartılmaz. Cin çıkınca tekrar gelir. Birbedene girmek cinler için çok basittir. Yeter ki insan komple yıkanmamış ve Allah’asığınmamış olsun. Su olumlu bir enerji üretir. Su olumsuz enerjiyi süpürür.Yıkanmış bedende kullanılmış su bozuktur. Suyu bozan şeyler ve bozmayan şeylervardır. Cinler olumsuz enerji ürettiklerinden yıkanarak olumlu bir dış derideniçeri giremezler. Bu nedenle bir insan için öncelikli zırh, tüm bedenin suylayıkanmasıdır.


 7. #7
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

  Halk dilinde Cin erkek,Peri de kadın olarak düşünülür. Gerçekte de durum farklı değildir. Geneldeinsanları bilinç altına girerek etkilerler. Cinlerin mantıkları yoktur. Değerlendirmeyapamazlar. Sadece o an ne görüyorlarsa onunla ilgili kötü iş üretirler.Akıllarını kullanamazlar ancak zekice davranırlar. En etkili özelliği maddeyietkilemesi ve‘mananın(düşüncenin) olumsuz gücü’ olarak kendilerinigöstermesidir.. En kabiliyetli özellikleri çok hızlı hareket etmeleri veistedikleri insan ve nesnenin şekline girebilmeleridir. Tıptaki halüsülasyonile cin görmek aynı şeydir.
  Onlar dadünyadadırlar. Farklı gezegende, farklı yerlerde ve farklı boyutlarda değillerdir.Bizimle beraber iç içe birlikte dünyada yaşarız. Bizim bu dünyayı kullandığımızgibi onlar da bu dünyayı kullanırlar. İnsanların şehirleri köyleri onlarındaşehirleri ve köyleridir. Kuytu, ıssız ve uzak dağ aralarında yaşayanlarinsanlardan uzak yaşamaları sebebiyle Allahtan sakınan ve inançlı kesimdir.Kısacası yaşantıları insanlarla benzerlik arz eder. Şeytani cinler geneldeinsanların çevresinde, etrafında, bedeninde yaşarlar. Cinlerin de düşünceyapıları ve inanışlarına göre yaşamları vardır. Gruplar halinde yaşarlar,kabileleri vardır. Onlarla bilmeden iç içe yaşarız. Tarihten bu yana onlarlailgili çok atasözü, deyim, tabir, hikaye, söylenti, rivayet ve bilgiler vardır.Her toplumda, her dinde, her beldede hatta her köyde onlar ile ilgili mutlakabir şeyler duymuşsunuzdur.
  Onlarında değişik yapıda olanları vardır. Kimileri evlerinbanyolarında, samanlıklarda, helalarda, pisliğin içinde yaşayanlarla, odalarda,salonda, temiz yerlerde yaşayanlar da vardır. Ama temiz ve düzenli odalarşeytani cinlerin rahatsız oldukları ve pek duramadıkları mekanlardır. Her türlükokulu mekanlardan hoşlanırlar. Havalandırılmış odalardan temiz havadan nefretederler. Nemli, rutubetli küf kokulu mekanlardan büyük zevk alırlar.
  Cinler sürekli bir şeyleryemek istiyor. İnsanın yedikleriyle besleniyor.Onun etkisindekiler sürekliyemek istiyor. Sürekli su ve sıvı gıdalar almak istiyor. Şekerli ve tatlıyiyeceklerden çok beslenirler. Böyle bir bedende rahat olurlar. Obezite bile onlardan kaynaklıdır.
  Cinler yapılarıitibariyle ateş olsa da vücutlarında su daha yoğunluktadır. Nemli ortamları,rutubetli yerleri severler.
  İyileri korkutmamakiçin insanlara pek fazla görünmezler. Cinler için insanların etrafında olmakonlara bulaşmanın temel nedenidir. Bu nedenle inanan cinler insanlara yaklaşmazonlardan uzak yaşarlar. Bu erkek bir insanın çıplak bir kadını reddedememesigibi bir şeydir. İnsan, cinler için bir fitnedir. İnsan kullanılır, onunüzerinden beslenirler, yönetilecek yönlendirilecek robot gibi insanı kullanmakonlar için büyük bir zevk ve eğlencedir. İnsanla uğraşırlar her türlü kötülüğeve çirkin şeylere iterler. İnsanı kumanda etmenin eğlencesiyle her şeyiyaparlar. Bu nedenle insan, cinlerin nefislerinin reddedemeyeceği bir fitnedir.İnsanın fitnesi de kadın ve maldır. Bu nedenle inanan cinlerin kuralı ‘Allah’ainanıyorsan insanlardan uzak yaşarsın’ dır. Cincilerin cinleri aslamüslüman cinler değildir. Onlar bu söylemlerle cincileri ve halkı aldatırlar.Hatta onları da yönetirler. Cinci hocaların işbirliği yaptığı cinler kafircinlerin en şerlileridir. İnsanlarla en çok uğraşan ve kötülükleri yol edinmişpisliklerdir. Öncelikle cinci hocaların, bakıcıların ve büyücülerin bu kötüyoldan uzaklaştırılmaları veya vazgeçirilmeleri gereklidir.
  Bir cinci kendisi istemedikçe,zorbalıkla asla cinlerden bağı koparılamaz. Diğer yandan bu yoldan vazgeçmişbir cinci, cinlerden kolay kurtulamayacaktır. Bir süre var güçleriyle cinciyirahatsız ederler. Onlardan kopmak zordur. Cincinin şeytani cinleri bırakıpAllah’a yönelmesi cinler için büyük kayıptır. Sanki bir saray kaybettiler,sanki büyük geçim kapısı iflasa düştü, Allah’a yönelen her insan cinlere enbüyük darbeyi vurmaktadır. Cinler mana olduklarından ve düşünceleriyönlendirdiklerinden kurtulmak zor olmaktadır. Sürekli olumsuz düşünselfaaliyetler başlar. Hırcın ve saldırganlık baş gösterir. Herhangi mantıkaramadan sürekli onlardan gelen düşünceleri reddetmelisiniz. Onlara yönelmeyide reddederek onlardan kopmak başarı olacaktır. Cinler kendilerini bırakmışcinciyi bırakmazlar. Çünkü insanların sosyal düzenini bozacak altın bir kapıyıkaybetmektedirler. Cinci, onlar için bir istihdam geçim kapısıdır. Tövbe etmişcinci hoca, onların uğraşmalarına ve verdiği sıkıntılara sabretmelidir. Birsüre sonra(en az 6 ay-en fazla 5 yıl, ara ara uğramalar yoklamalar olacaktır.Davanızdan vazgeçmeyiniz ve Allah’tan yardım dileyiniz.) onların etkinliğiazalarak kaybolacaktır.
  Cinler inançlı vedirençli insanlardan çabuk yılarlar. Cinler genelde inançlı insanlaraçabalarında başarısız olurlar. Büyü ile görevlendirilmiş dahi olsa inanan veonları fark eden bir insan cinlerinyenemeyeceği tiplerdir. İnanan insan olmak çok basittir. İsteyerek ‘Allah’ımsana inanıyorum ve sana güveniyorum.’ Demektir.
  Cinlerin Kötüleri yani şeytani cinler, bir büyü sonucu yada zarar görmelerisonucunda korkutmak için size gözükebilirler. Bir yerlerden ses gelmesi, geceyatarken kapı çalması, ışıkların yanıp sönmesi, çeşmeden su akma, değişikseslerin gelmesi gibi buna benzer tepkiler gösterebilirler. Bunlar insanlarınrahatsız olmada ileri derecedeki belirtilerdir. Önemli bir olay veya cinlerinzarar görmeleri sonucunda görülen bir olaydır. Bu belirtilerdeki hedef çok kötüve ölümcül değildir. Amaçları rahatsız etmek ve korkutmaktır. Genelde sizi ikametettiğiniz evinizden uzaklaştırmak içindir. Amaç mekansa her gelen kiracıya aynıolayları uygularlar. Bunların temel amacı cinler ya evi mekan olaraksahiplenmişlerdir ya da büyü(Cinlere başvurmuş bir insanın isteği) veyaailesinden birinin zarar görmesi sonucu kira gelirine zarar verme kazancınıengelleme niyeti vardır. Cinlerden korkmayınız. Onlar direkt size zararveremezler. Sadece düşünsel olarak size bir şeyleri kabul ettirip yaptırarakzarar verirler. Sonuç olarak insanları öldürmek gibi bir hareket içindeolamazlar. Asla insanlara direkt zarar veremezler. Çünkü insanların ikikoruyucusu vardır. Tanrı tarafından her doğan insana bir koruyucu bir degözetleyici melek verilir. İnsana direkt zarar vermek isteyen tanrıdan direktzarar geleceğini bilir. Hiçbir şeytani cin bunu yapamaz. Yapmaya kalkarsainsana dokunmadan yok olacağını bilir. Allah onlara bu izni vermemiştir. Onlarsadece direkt rahatsız eder yada korkuturlar. Bu bile onlar için çoktehlikelidir. Ve kendilerini insanlara belli etmek onlar arasında suçtur. Dahafazla bir şey yapamazlar. Bundan öteye geçemezler. Yani onlardan pek korkulacakbir şey yoktur. İnsanlar asıl Allah’tan korksunlar. Genelde insanı kötü yoladirekt değil her bedendeki şeytani cin gibi kötü yola sevketmek ile görevli şeytanicinler gibi yapar.
  Kınamak, bazı davranışları alaya almak,aşağılamak, küçümseyici bakmak, insanı süzmek, insan için iyi faydalı bir şeyibeğenmemek şeytani cinlerdendir.
  Cinlerin çok çeşitlileri vardır. Pazaryeri, sokak, çarşı, Pazar cinleri vardır. Mezarlık, bölge, kırsal, şehircinleri vardır. Bar, sahil, düğün, işyeri, kurum ve mekan cinleri vardır.Bunların amacı dünya hırsı vermek, dünya yaşamının güzelliklerine meylettirmek,insanı oyalamak, kötü işlere yönlendirmek, oyun ve eğlenceye daldırmak, kötüalışkanlıklarda bocalatmak gibi amaçları vardır. Tüm bu amaçlarının temeliinsanı Allah’a yönelmekten alıkoyan tüm yöntemleri kullanmaktadır.
  Birtakım teorileri ortaya atan, bazıöğretilerle insanların kafasını karıştırmak isteyen iblis’tir. İnsanı Allah’ınvarlığından şüpheye düşürmek isteyen ve bunun için her yolu deneyen şeytanicinlerin önderi olmuştur.. Dünya tarihini cilalı ve yontma taş devri gibigösterip uydurma bir dünya tarihi yazdıran iblistir. İnsanların gerçeklerdenhabersiz olmasını istemiştir. Allah’ın varlığını ne kadar gizlerse o kadar kötüemellerine ulaşacaktı. Bilindik kıtalara giderek coğrafi keşifler söyleminikullanan yine iblistir. Fransız ihtilali ile kardeşliğe sava açan yineşeytandır(iblistir). Yakın tarihi değiştiren ve Allah’ın yasalarına karşıuydurma ve menfi anayasalar yaptıran yine şeytandır. Savaşlardan, kaostan vedüşmanlıktan beslenen şeytandır. Ahireti bırakıp ta dünyaya sahip olmakisteyenlere giden şeytan onları yönetmekte ve yönlendirmekte tam hakimiyyetkurmuştur. Küresel egemenlerin öğretmeni şeytandır.(Lusiferdir.)
  Belirli tarihsel döngülerde, dünyanındüzelme dönemlerinde, peygamberler dönemlerinde harekete geçen güçlü zamanşeytanları vardır. O çağ ve dönem geldiğinde harekete geçerler. Bazı önemliinsanların mesela insanlığa faydalı önemli kişilerin zamanında ortaya çıkan veo insanla mücadele etmek için bekleyen şeytani cinlerdir. Emrindeki büyükkalabalıktan oluşan cinler verilen görevleri yapamazsa veya başarılı olamazsaonlara öncülük eden ve iblise yakın olan bu ifritler bizzat kendileri hareketegeçmektedirler.
  Şeytani cinler, kendisine verilen üstünlüklerimevcut dünya hayatı ortamında şımarıklık ederek kıyamete kadar kullanacaktır.
  Afet ve savaş anlarında insanları açlık veçaresizlikle korkutan ve bunun için yağmacılığı harekete geçiren şeytanicinlerdir..
  CİNLERAYRIMCI VE BOZGUNCUDUR
  Cinler evli çiftin arasını bozmak içinsürekli uğraşır. Şüphe atar. Kıskançlıkla yaklaşır. Eşinizin başkasından hoşlanmasıiçin başkasına olumlu düşünceler üretir. Eşiniz başkasına beğenili bakışlar vetavırlar sergilediğinde sizi eşinize karşı kışkırtır. Öfkelendirir. Kavgalarçıkartır. Tartışma ve kavgalar her zaman yıkım getirir. Hiçbir zaman zafer vehaklılık getirmez. Tartışmış insanlar mutlaka benliklerini savunurlar. Bunedenle tartışmanın sonu hüzünlü olur. Bu sefer cinler sen kötü birisin.Yaptıklarını ve söylediğin yıkıcı kelimeleri gördün mü der. İnsanı iyicekaramsarlığa ve yalnızlığa iter. Doğru çizgiden saptırmaya çalışır veümitsizliğe düşürür.
  Cinler iki insanın arasını ayırmak içinuğraşırlar. Sevgiyi bağlılığı yıkmak için çalışırlar. Sevgilileri ayırırlar veevlilikleri dağıtırlar. Cinler, insanların isteğini aracı dostları (cinci yadabüyücülerle) ile yapmaktadırlar. Cinler ayırmak için çalışırlar ama aslabirleştirmek için çalışmazlar. Birleştirme büyülerinde cincilerin cinleri ilkbirkaç hafta olumlu ve sıcak hava estirirler sonra durumu yine o kişilerinarasını bozmaya çalışan kendi şeytani cinleriyle baş başa bırakırlar.Bırakırlarken de devam edin derler. Burada amaç büyücüyü ve kendilerine geleninsanları ilk görünüşte aldatmaktır. Sonra aile kendi şeytani cinlerle yineşiddetli geçimsizlikler yaşar. Onlarınkötülüklerinden sürekli Allah!a sığınıp onları fark etmek en doğrusudur.Cinlerin oyununu en kesin bozan fikir Esenlik Meleğinin düşüncetarzıdır. Bu düşünceyi şimdi size öğretiyorum. ‘Tüm olumsuz fikirler şeytanicinlerdendir.’ Tüm yanlış algılatmalar şeytani cinlerdendir.’ Bu olumsuz fikirve yanlış algılatmaların temelinde farklı amaçlar vardır. Şeytani cinler buamaçlarla insanı aldatmıştır.
  Her olumsuz düşünce yıkıcı hareketlere herolumsuz hareket te yıkıcı sonuçlara götürmektedir. İlk başta başlayan küçükolumsuz düşünceleri devam ettirmek kötü sona gidiş demektir. Aslı olmayan,temeli olamayan, anlayış göstermediğimiz küçük şeyleri bahane ederek bizieşimize veya dostumuza kışkırtan cinler olayları abartmaktadır. Amacı bellidir.Boşama, ayırma ve düşmanlık oluşturmaktır. İnsan sürekli takip ettiği olumsuzdüşüncelere uymakla aslında kendi sonunu kendisi hazırlamaktadır. Küçük olumsuzdüşünceler süreklileşerek büyük olumsuzluklara ve tamiri olmayan yıkımlaraneden olmaktadır. Sürekli olumsuz düşünce yıkım getirirken sürekli olumludüşünce esenlik getirmektedir. Düşüncelerinizi kontrol edin. Düşüncelerinizielekten geçirin, her düşünceyi kabul edip uygulamayın.. Her fikri eylemedökmeyin. Kendiniz ve insanlar için iyi olanlarını seçin ve eyleme geçirin.
  ‘Sırf cinlere inatolumsuz düşünceleri reddediyorum.’ Fikri esenlik meleğinin felsefesidir.Olumsuz fikirlerle mücadele etmek şeytani cinlerle mücadele etmektir. Sadeceayetel kürsü ve dualar değil birtakım mücadele de vermeniz şarttır. Tedbirsizdua olmayacağı gibi çalışmadan bereket duası olmaz. Bu anlamda cinlerle mücadele


 8. #8
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

  etmelisiniz. Cinlerin olumsuzdüşüncelerini reddetmeniz veya onların olumsuz fikirlerini boşa çıkaracakolumlu fikir üretmeniz onların etkinliğini tamamen yıkacaktır. Hiçbir cinciye ve büyücüye gitmenize gerekyok. Zaten onlar çok daha tehlikelidir. Sizler cinlerle mücadelede esenlikmeleğini ‘sürekli olumlu düşünce’ tekniğini kullanarak cinlerin etkinliğiniazaltacaksınızdır. Zamanla bu konuda sizi terk ettiğini göreceksinizdir.Cinlerle mücadele, Allah’tan yardım dileyip bu şekilde kötü ve olumsuzfikirlerle çarpışmakla olmaktadır. Bu mücadeleye başladığınızda ilk aylardazaman zaman ona yenileceksiniz. Siz yılmayın ve üzülmeyin. Ama bu duruma cinlerfelaket afallamaktadırlar. Olumsuz düşüncelere birkaç tepki verip yine onuyapsanız da bu tepki vermeleriniz onların tadını bozmaktadır. Zamanla olumludüşünceleri seçmeniz ve uygulamanız gerçekleşecektir. Bu durumda şeytani cinlerçaresiz kalmakta ve yenik düşmektedir. İşte cinlerden korkmanın ne kadar gereksizve cahilane olduğunu anlayacaksınız. Küçük olumsuzlukları büyütmeyeceksinizçünkü cinler olayları gerçeklerin dışında olumsuz anlamda farklıalgılattırırlar. Tamamen gerçek dışı bu algılamalar cin kaynaklıdır. Önceliklecinlerin etkisinde olduğunuzu ve bunlardan kurtulmak için doğru olan şeyleribulma ve inanma eğiliminde olmanız kurtuluşun asıl reçetesidir. Olumsuz fikirlerle mücadelede ilk başta cinler‘-hadi oradan, -benim dediğim doğru, -öyle olur mu,- erkekliğin ve hakimiyetinne olacak, -başı boş bırakma, -her şeyi kontrol et,-ya şöyle olursa’ gibi sizin olumlu ürettiğiniz düşüncelerlevar gücüyle çarpışacaktır. İşte tam burada seçiminizi yapacaksınız. Ya kötülüğüya da iyiliği seçeceksiniz. Şeytana uyarak kötü düşüncelerin ardındangiderseniz sonunuz bellidir ve bu karanlığa kendiniz sebep olmuşsunuzdur. Amaolumlu düşünceleri seçerek günah ve vebal sizden gitmiştir. Zaten ilişkilerinizinseyrinin olağanüstü iyi yönde rüya gibi değiştiğini göreceksiniz. Burada sizeihtiyaç olan anne merhameti, küçük hataları bağışlama erdemliği olacaktır.Hoşgörülü olan Allah’ın tarafındadır. Bunu unutmayınız.
  MEDYUM-CİNCİ-HOCA-BÜYÜCÜ
  Büyücüler,cinlerle ilişkili olanlar (cinci hocalar) ve onlara gidenler günahın içinedüşmüştür. Büyücülere gitmek çok tehlikelidir. Sizden her hangi materyal veyabir şey isteyen ve para talep eden her kişi kötü bir kazanç yolu seçmiştir.Onlar Cin şeytanlarıyla işbirliği yapmaktadırlar. Bu tür cincileri, cinşeytanları biz Müslüman cinleriz diye aldatmaktadır. Cinlerle uğraşan herkesinseçtikleri kazanç yolu yol değildir. Bu sapkınlıklarını bırakmalıdırlar.Cinlerin, hoca ve büyücülerle bir anlaşması vardır. Karşılıklı menfaate dayalıbu birliktelik kendilerine doğru düzgün bir şey kazandırmazken insanlığa dazarar vermektedir. Cinci hocalar, büyücüler ve medyumlar farklı adlarda aynıişi yapmaktadırlar. Cinlerle irtibatlı her kişi yanlış yoldadır. Cinlerindeonlarla irtibatlı kişilerinde bundan menfaatleri vardır. Bu anlaşma illa birkağıt üzerinde değildir. Karşılıklı menfaate dayalı bir alış veriştir. Çoğuzaman bunun farkında olmayan cinci hocalar da vardır. Herhangi bir nedenlecinlere ve onların elçileri irtibatlı insanlara gidilmesi en başta uygundeğildir. Karı ile kocayı birbirinden ayırmak için hocaya müracat eden veyaçocuğunun olmasını isteyen bir insan Allah’ın haricindeki varlıklardan medetumduğundan öncelikle böyle bir talebi sorunludur. Zaten hoca bunun için tanrıyıseçmemiştir. Cinlerle irtibat kurar. Öncelikle küfre düşer. Şeytanların asılamacı da budur. Küfre düşürüp insanlar üzerinden beslenmektir. Şeytanlar baktıki kendileriyle işbirliği yapanlar zaten sapmıştır bizden medet umuyor. Buyolla kazanmayı yol edinmiş. Birtakım arzu ve şartları büyücü veya hocayayazdırırlar. Hocalar sizden birtakım metaryaller, kokular ve tütsüler isterler.Zaten kendi isteğiyle gelmiş insanlar cinler için tam bir yemdir. O insanlarlaeğlenmek ve kötü durumlara düşürmek için güzel fırsatlar yakalamışlardır. Hemonlardan beslenirler, hem birbirlerinedüşürürler hem de kullanırlar.
  Büyücü ve cinci hocaya veya medyumlaişbirliği yapan cinlerin sayıları genelde birden fazla olurlar. İçlerindebirisi daha zekidir ve diğerlerine önderlik eder. Dişilerle de irtibatlıdırlar.Kendi türünden çevresinden çağırdıkları her cin onlara icabet eder ve insanlarabulaşırlar. Çünkü bu onların yaşam tarzı hayat amacı ve varlık nedenidir. Başlarındaki sorumlu gelen kadına erkek cinimusallat edebilir erkeğe de kadın cini musallat eder. Önce istenilen talepdoğrultusunda işlerini yaparlar sonrada onları daha zor durumda bırakırlar.Çünkü her durumda insana düşmanlık ederler.
  Cinlerle irtibatlı kişilere giden kadınlargenelde cinsel tacize uğrarlar. Cinler yabancı kadın ve erkeğe birlikte olmayışiddetle istettirirler. Cinlerle irtibatlı olan ve ona gelen çaresiz insancinlerin kontrolü altına girer. Gelen kadının iradesi hemenelinden alınır. Büyücü onunla ilişkiye girmek istese bunu seve seve kabul eder.Cinler şiddetli bir şekilde cinsel arzuları arttırırlar. Cinlerle irtibatlı kişilerbir kadınla asla yalnız kalmamalıdır. Bu nedenle asla tasvip etmediğimiz buduruma düşen birileri olursa en az 3 hatta 4 ve üzeri kişi bulunmalıdır. Cinlerinsan sayısının çokluğundan rahatsız olurlar. Bu nedenle başka bedenlerebulaşmasın diye büyücüyle hastanın yanında az sayıda kimse olmalıdır diyesaçmalıklar kurmuşlardır. Öncelikle cinlerle irtibatlı kişilere gidilmesini hiçtavsiye etmiyoruz. Sonra bu durumlara düşen insanlar olursa ki mutlaka böylecahiliyete düşülüyor bu tavsiyelere dikkat ediniz.
  Cinlerden yardım dileyen büyücüler, cincilerve insanlar Allah’a bir takım ortaklar yaptılar. Onlara başvuranlar inançsızdıve dünyalık istekleri için çabalarlardı. İblis gücünün yetiği kadarsınırlarınca yardım ederse de Allah dilemeden hiçbir şey gerçekleşmezdi. Cinlerde genelde insanların hedeflerini boşa çıkartır. Cinler irtibatlı olduğukişilere birtakım küçük işler yaparak güvenini kazanır ve onlarla insanıaldatır ve kendine bağlı kılardı. Genelde insanı yüz üstü bırakır. Çünkü iblisAdem’e düşman olduğu için düştü ve kovuldu. Şimdi kalkıp Adem’e neden yardımcıolsun. O’nun işi gücü Adem’e secde etmediğini ispat etmek için insanlarıkullanmaktır. Adem’e yardım ediyormuş gibi görünüyorsa da Adem’i batağaçekmektedir. Allah’tan istenilmeyen her bir iş boştur, hedefi kötüdür.
  Ey insanlar bilin ki büyücüler ve cinlerleirtibatlı herkes ne kötü işler yapıyorlar. Onlar ailelerin, toplumun, insanların huzurunu bozdular. Neyin iyiolacağına kendileri karar verdiler. Ve özgür yaşama müdahale edip insanlarıngelecekleriyle oynadılar. İnsanların iradelerini istedikleri şekildeyönlendirdiler. Cinler bunları yapabiliyordu. Büyücüler-cinciler, insanlarındüzenini bozmada aracı oldular.
  Ey insanlar, cinlerden medet ummak işinizizorlaştırdı hem de onların azgınlığını arttırdı. Büyücüler dünyalık yaşamlarıiçin cinlerle anlaşma yapıyorlardı. Şeytani cinler, düşünceleri kullanarak İnsanlarıniradelerini yönlendiriyordu. Bunun içininsanların kaderiyle oynuyor insanlığa zarar veriyorlardı. Halbuki tanrıdanisteselerdi doğru bir yol tutarlardı.
  Bir insana cin musallat oldu mu bilin kio insan aldatılamamıştır. Temiz bir insandır. İnançsız cin (şeytan) direktolarak kendini gizlemeden aldatmadan ve sinsice vesvese ile yönlendirmedenalenen insana yaklaşmakta ve saldırmakta ise bunun çeşitli nedenleri vardır.Öncelikle bunu bir insan istemelidir. Şeytanla anlaşma yapan ilişkili kişilerinolması gerekir. (Cinci hocalar, büyücüler ve medyumlar vs.) Bunun için de bazıyöntemler kullanılır. Büyü, allah karşıtı söylemler, Küfür, şeytana ibadet veövgüler gibi şeylerle istenilen işe yönelik hemen bir şeytan elemangörevlendirilir.
  CİNLER
  Herinsanın en az bir cini vardır. Bu şeytani cin sürekli insanla uğraşır. Dışardanda pek çok şeytani cinler bedene uğrarlar. Bazen insanı etkilenmesi bir kaçdakikayı geçmez. Kişinin imanı oranında dış güçlerin saldırısı gerçekleşir.Bazen uğraşmaları ayları, yılları alır. Vücudun bir kisminı etkileyebildiklerigibi bütününü de etkilerler. Vücutta yıllarca yasar. Bir insanı saptırmak onuntemel görevidir. Cinler ve şeytanlar alemi, her yönüyle garipler ve acaibleralemidir.
  Cahiliyet, şeytani cinlere zaferkazandırır. Ancak bilgi ve akılcı olma şeytanı yenik düşürür. Şeytan bilgili vesığınmış insanı aldatamaz. Cahili çok kolay aldatır ve her türlü günahayöneltir.
  Şeytan ‘kaderin kendi elinde diyerek nefsibencilliğe, ben bilirimciliğe itti. Her şeyi kendisinin yaptığını ve her şeyibaşarabileceğine inandırdı. İnsan Tanrıdan dilemedi, işleri ona havale etmedi,Allah’a bırakmadı yani tevekkül etmedi. Bu durumda şeytani cinler onusahiplendi ben diyerek insanı yönetti. Bir insan şeytanın yönetiminde küçükbirkaç başarı yaşar ama bütünde hüsranla karşılaşır. Çünkü iblis Ademoğullarınadüşmandır. Bu nedenle insanlarla uğraşır ve aldatır. Şeytani cinlerinetkisindeki insanlar hiçbir zaman esenliğe ve afiyete ulaşamazlar. Hayatlarıhuzursuz ve sıkıntılı geçer.
  İblis insan üzerinden beslenir.Sığınılmamış her yemekten nasibini alır. Çala kaşık saldırarak arkasınıkesmeden hızlı hızlı yiyenlerle beraberdir. İnsanın bedeniyle beslenir.Geçimini insanlardan sağlar. Bazı türleri de insan artıklarından beslenir. Bunedenle Tuvalette, banyoda ve yatak odalarında olurlar.
  Herhangi bir şeye aşırı istek şeytandandır.Aşırı açlık, şiddetli cinsel ilişki gibi. Her şeyin bir usulü vardır. O usulündışında kalmak şeytan tarafından kullanılmak demektir. Yemeğe başlamadan önceaz yemeğe karar vermek. Küçük lokmalarla yavaş yavaş yemek itidalli olmakşeytandan korunarak yeme şeklidir. İnsan besmele çektikten sonra yemeği böyleyemelidir. Aksi taktirde biraz önceki dediğimiz gibi hızlıca çala kaşık ardınıkesmeden büyük lokmalarla yemek şeytani kuvvetin beslenme şeklidir. Şeytan iyibeslenince bedende daha güçlü olur. Sizi gaflette ve şehvette bırakır. Hertürlü kötülüğe davette etkili olur. Bu nedenle az yemek ve itidalli olmak çokönemlidir. Oruç tutarken insan bedenen birtakım sıkıntılar yaşamaktadır. Şeytanoruçlu bedende zayıf düşeceğinden insanın bedenini tırmalamaktadır.
  Cinler insan bedeni üzerinden arzularınaulaşırlar. İnsanın yeme, içme, cinsel ve tüm bedeni arzuları kullanarakgüçlerine güç katarlar. Benedi istekleri sınırlamak ve sürekli tatmin etmemekcinlerin güçlerini ve etkinliğini kırmaktadır. El titremesi, şeker koması, şeker hastalığıbelirtileri iblistendir. Çünkü acıkmış, bir şeyler yemek istemiş ve buna hemenulaşamamıştır. Bu nedenle içte oluşan titremeler ya da sanki damar boşalmasıgibi hisler yaşanır. Bedeni isteklerinizi hemen ve her seferinde vermek zorundaolmadığınızı kendinize inandırmanız gerekmektedir. Sonra ve az yemenizgerektiğinizi kendinize inandırmalı ve bunu kabul etmelisiniz.
  Cinlereşinizle ilişkiye girerken başka bir karşı cinsi düşündürerek cinsel hayatınızıbozar. Bu kişi genelde yakınlarından veya çevresinde beğendiği bir kişi olur. Sadeceeşinizi istekle arzulamaz iseniz keyifli bir cinsel ilişki gerçekleşmez. Erkenboşalma, geç boşalma, erkekte sertleşmeme, kadında acı çekme, cinselbirliktelikten hoşlanmama tamamen cinlerden kaynaklıdır. Bu durumların geriplanında cinlerin yanlış düşünceleri kabul ettirmesi vardır. Eşinden nefretettirme, beğendirmeme, kokusunu veya nefes kokusunu kötü algılatma, cinselilişki sırasındaki tavırları küçümseme vs düşünce ve vesveseler tamamencinlerden kaynaklıdır. Tam tersi cinler aşırı cinsel istek de uyandırır. Kadınızevkin doruğuna ulaştırabilirken erkeği de çok azgınlaştırır. Bir takımdamarlara ve geçiş yollarına müdahale ederek istekleri çok arttırabilirler.Gebelikleri engelledikleri bir gerçektir ama asla doğuma yardımcı olmazlar.Çünkü onlar insanları sevmezler bir insanın dahi dünyaya gelmesine tahammüledemezler.
  Cinler insan beyninde hangi nöronun ne işyaptığını bilir. Beyinin hangi bölgesinin ne gibi görevleri olduğunu bilir.Bazı kritik merkezlere müdahale ederek üzüntü, korku, iç sıkıntısı, aşırıcinsel arzu, şiddetli açlık uyku gibi


 9. #9
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

  durumlarasokabilir. İnsan beynindeki tüm hücrelerin ve beyin yapısındaki tüm görevleribilir. Adet düzensizliği, aşırı hassasiyet, bazı damarlara ve sinirmerkezlerine müdahale ederek birtakım bedeni sıkıntılar yaşatabilir. Süreklidevam eden çözülemeyen hastalıkların temelinde çoğunlukla cinler vardır.Sayısız hastalıklara sebep olurlar. İnsanın beyninde bir merkeze dokunarakistem dışı bir el hareketi yapıverirsiniz. Siz bu duruma bir anlamveremezsiniz. Birtakım tikler, konrolsüz refleksler, kasılmalar ve kramplar cinkaynaklıdır. İnsan vücudunu, anatomik yapısını, tüm hücreleri ve görevlerini,dnasını en ince yapısına kadar bilirler. İnsan bedeni ruha tam bağlıyaratıldığından insanlara ne yapabileceklerini iyi bilirler. Genellikle insanbeyninde olurlar. Kumanda merkezi orası olduğundan müdahaleler buradangerçekleşir. % 70 beyinde, %20 göğüs kafesinde ciğerlerde ve kalp yakınında,%10 diğer uzuvlarda olurlar.
  Cinlerin rütbelilerine hüddam, ifrit gibiisimler kullanılır. Bir bina yüksekliğinde daha büyüğü, kanatlısı, yüzgeçlisi,çift başlısı, yılan kafalısı gibi değişik şekillerde görmek mümkündür.
  Cinler insan bineğine şoförlük eder. O’nuhor kullanır ve zarar verir.
  Cinlerin insanlara etkin bir şekildegeldiği anlar: Aşırı korku, Aşırı sevinç, Cin ve Ruh daveti yapmak, Başkalarınınsize büyü yapması gibi nedenlerle etkili olanları insana gelir.
  Şeytani cinler insanları korkutur,kötülüğe ve çirkinliğe çağırır. Utanmayı ve iffeti kaldırır, arsızlığa çağırır.
  Sürekli konuşur oyalar ve insanı yıpratır.Anlamsız kuruntularla her şeyi tehdit gösterir. Siz Allah ile konuşursanız, dua ederseniz hayır söylerseniz o susar. Sizsusarsanız cinler içinizde sürekli konuşur. O’nun konuşması cahil içinyeterlidir. Hemen ona uyar. Ama akıllı ve inançlı onu reddeder, doğru olanıseçer. Allah’a sığınmayan şeytani cinlerden kurtulamaz. Cinler cahilleri çokgüzel kandırırlar. Parmaklarında oynatırlar. Her isteğini yaptırırlar. Bilmeköğrenmek cinlerin gücünü kırar. Bu nedenle bilgi kutsaldır. Girdiler,çıktıların ana kaynağıdır. Yapılan tüm hareketler belli bir birikimin etkisiyleortaya çıkar. Şeytan insanda sürekli konuşur ancak insan bilgilenirsealdatmaları zorlaşır.
  Hastalıkların çoğu psikolojiktir.Psikolojik hastalıkların ardında cinler vardır. İnsanın zihninden sürekli geçen düşüncelercinlerin söyledikleridir. Psikolojik tedavi yöntemleri cinlerle mücadeledir. Kişikendi kendine yanlış düşünceyi ortadan kaldırır ve yerine doğru düşünceyikoyarsa cinlerle mücadele ediyor demektir.

  BÜYÜ VE BÜYÜNÜN TEMELLERİ
  Büyü temelde makul, haklı ve adil olmayankötü bir isteğin Allah’tan istenememesi sonucu şeytandan yardım dilemek amaçlıona başvurmaktır. İnancından ve Allah’tan şüphe eden kişiler bu yöntemlerebaşvururlar. Menfi çıkarlarda amaçlarına hemen ulaşmak için büyüye başvurulur.Büyücüye gitmek, büyü yaptırmak ve yapmak büyük günahlardandır. En büyük günaholan Allah’a şirk koşmanın ilk alt koludur. Şeytanla buluşma için tütsü, koku,anlamsız tekrarlanan kelimeler, Ayetlerin karşıtı ve alaya alınan din karşıtısöylemler, birtakım garip, uygunsuz şeylerle şeytanların çağırımı vehoşnutlukları sağlanır. Mutlaka bir şeytan bu duruma icabet edecektir. Büyüiçin ilk hangi maddeye ve bedene yapılacağıdır. Bunun için kişinin belirlenmesiolayı vardır. Bunun için ana adı, baba adı, kendi adı soyadı, üzerinden birelbise veya parçası, bedene ait olantırnak saç vs ve o kişiyi niteleyen ifade ve metaryaller olacaktır. Böylecekişi belirlenmiş olur.cinler anında o kişi hangi şehirde, hangi mahallede,hangi evde ve nerede olduğunu hemen bulur durumunu kontrol ederler. Sonraistenilen şey bu şeytani cinlere söylenilir. Birtakım görevler ve rütielleryapılır. Mesela x kadın ile kocası erkeğin birbirinden ayrılması istenir. Buistek şekillerle, bebeklerle, bal mumundan yapılı insan şekilleriyle ters kaşıkbağlamayla vs iki insanı ayırmayı ifade edecek mantıklı her şey kullanılabilir.Yeter ki istenilen şey açık olsun ve şeytani cin durumu anlasın. Şeytan hemenisteğinizi yerine getirmek için çalışır. Kısa zamanda da başarılı olur. Kişiçok inançlıysa ve sürekli şeytanın şerrinden Allah’a sığınıyorsa ve inaçlı kişidüşünce ve hafereketlerindeki değişimlerden dolayı şeytani cini fark edebiliyorsaşeytan ona karşı başarısız olacaktır. Tanrı dilemedikçe hiçbir büyü hedefine ulaşamaz,ve Allah dilemedikçe hiçbir şey olmaz. Öncelikle bunu bilmelisiniz. Allah’ınizni olmadan hiçbir cin amacına ulaşamaz. Şeytan karşılıksız iş yapmaz. Onun enbüyük kazancı bu iş karşılığında imanınızı satın almasıdır. Çünkü şeytandanyardım almışsınızdır. Sonra büyü yapanı ve yaptıranı sürekli ziyaret eder vetanrıya yöneldiğiniz anda sizinle uğraşır. Çünkü hem kendisinden yardım istenirhem de tanrıya yönelen ahmaktan hiç hoşlanmaz. Tanrıya yönelmesiniz de o sizindüşmanınızdır. Sürekli sizinle uğraşmaya, sıkıntılar yaşatmaya devam edecektir.Şeytanla işbirliği yapan büyüye bulaşan büyük bir bataklığa sürüklenir. Kendinio karanlık ve kötü atmosferden kurtaramaz. İşleri rast gitmez. Sürekli olumsuzdüşünür ve hayatı kötü gider. Huzurlu olamaz. Cinlerden insanlara dost olamaz. Şeytandanyardım dilendiğinden ve tanrı sözlerinden yüz çevrildiğinden Tanrı o insana yüzçevirmiştir. Tanrı ondan yüz çevirince ona mutlaka şeytanlar musallat olur.Tanrıya sığınılmadıkça şeytanlar hayatınızı alt üst edecektir. Büyüyü yapmakdeğil öğrenmek küfre giriştir. Hiçbir şekilde cinlerden yardım almamalısınız.Bir isteğinizin gerçekleşmesi için büyücüye gitmek, büyü yapmak şeytanlardanyardım almak mahvoluşunuzun temel göstergesidir. Büyücülerin ve cinci hocalarınyaşamları çok kötüdür. Öfke nöbetleri, anlayışsız ve huzursuz hayatlarısıkıntılı süreçleri olur. Çünkü şeytani cinler insana kötülük eder. Cinlerin süreklibeklentileri ve istekleri olur. İnsanları kullanmaktan ve onları yönetmektenkötü yola sevk etmekten büyük zevk alırlar. Büyücü onların isteklerinikarşılamakta zorlanır. Şeytanlar bire beş katar. Yalanlarla insanları aldatır.
  Sayısız büyü türleri vardır. Önemli olanşeytani cinlerle buluşmak ve ne istediğinizi ona anlaşılır şekildeanlatabilmektir. Şeytani cinler Allah’tan istenilmeyen her işe koşarlar.Böylece kendilerinden yardım dilendiği için insanın tanrıdan kopmasınısağlamışlardır. Büyünün temel yorumuaçıktır ancak büyü yapanın ve şeytanlara başvuranın vah haline.
  Büyüde bir insanın istemesi,insanların aracı olması büyünün uygulanmasında etkili bir etkendir. Örnek bir olay anlatayım. Şeytan istenilmişbüyü sonucu bir kadın ve bir erkeğin evliliğini dağıtma görevi alır. Aile içikavgalar ve şiddetler baş gösterir. Ancak iki insan arasındaki sevgi o kadarkuvvetlidir ki şeytan ayırmakta muvaffak olamaz. Bunun üzerine işi abartır vealenen kendini göstererek iş yapmaya başlar. Gece yarı kadına kocasını çokdeğişik şekillerde gösterir. Erkek bazen karısını dişsiz cadı gibi görmeye başlar.İleri derece saldırılar gerçekleşir. Aslında bu durum şeytanın acizliğininbelirtileridir. Ancak insanlar bu durumlardan inanılmaz rahatsız olur ve bir anönce bu durumdan kurtulmak isterler. Bir hocaya veya medyuma gitmek en kötüseçenektir. Ancak ilk akıllara bu gelir. Denize düşmüşken onlarla işbirliğiyapan cin şeytanlarına yani yılana sarılacaklardır. Halbuki sürekli gusül iletemiz gezip geceleri beraberce dua etseler bir süre sabretseler bu sürecirahatça atlatacaklardır. Düşmanın dışardan olduğu fark edilir. Birlik olupsakin ve makul bir şekilde korkmadan Allah’a dua ederek birkaç hafta sonradurumun atlatıldığını anlayacaklardır. Bazı cinler ısrarcı olsalar dadayanmaları birkaç ayı bulmaz. Şeytani cinler zarar görecek ve insanlara güçyetiremeyecektir. Zamanla etkinliği iyice azalacak, Allah’tan korkacak,usanacak ve vazgeçecektir. Yada O edilen dualardan büyük zararlar görecektir.Hastalanıp yatağa düşebilir. Yanabilir, tanrının azabı ona ulaşabilir. Bu dünyahayatı ne oyundur ne de başıboştur. Şeytanın vesvese haricinde direkt zararvermelerinde dua edildiği anda tanrı devreye girer. Direk saldırıya direktcevap verir. İnsanlar bunu anlayamaz. Göremez. Sıkıntılar bir süre devamederken insan dualarım kabul edilmiyor diye şüpheye düşüp duaları bırakabilir.Sakın bırakmayın. Bir şeyin hemen olmasını beklemek şeytanidir ve cahilcedir.Her şeyin bir makul süresi vardır. Ama aceleci insan bunu anlayamıyor. Zamanlaşeytanların belirgin saldırıları azaldıkça dualarınızın sizi kurtarmayabaşladığınızı göreceksinizdir. Yaptığımız çalışmalarda bu durumun doğruluğunudefalarca teyit etmişizdir.
  Cadıların süpürge ile havada uçması olayıgerçektir. Ortaçağ cadılarının uçabilen türleri olan şeytani cinlerle işbirliğiiçinde olarak birtakım tılsımlı özel kokulu bitkilerinin vücudun her tarafınasürülerek küfür içerili övgülerin şeytanlara söylenmesiyle ortaya çıkan uçmahadisesidir.
  Büyü, sihir, gibi şeytanlarla işbirliğiiçinde olanların çağırması ile insanların iradeleri şeytanlar tarafından ele geçirilir.İnsan iradesi kaybetmiş şeytani bir cin onu yönetmektedir. İnsan sanki farklıbir kişiliğe bürünür. Yakınları sanki o değilmiş gibi tavırlarındaki farklılığırahatça fark ederler. ‘Bu sen değilsin.’ bile derler. Tohaf davranışlardabulunur. Çift kişilik, çift karakter görülür.
  Şeytani cinlerin en çok korktuğu kişilerAllah’tan korkan ve sürekli Allah ile konuşan insanlardır. Sürekli dua eden veAllah’ı zikredenler şeytanların yaklaşamadıkları insanlardır. İnsanı iyilerdenmi kötülerden mi olduğunu şöyle belirleyebiliriz. İnsanların iyiliğini isteyenve onların sevinmesine ve huzuruna yönelik çaba sarfeden iyilerdendir. Kendimenfaatleri için insanlara kötülük eden ve onların kötülüğüne sevinenkötülerdendir. Kendisi için istediğini başkası için de isteyen ve kendisi içinistemediğini başkası için de istemeyen iyilerdendir. Şeytanın insanlardandostlarını böyle anlayabilirsiniz.
  Musa’ya (as.)karşı büyücüler toplanmıştı.Firavunun büyücüleri ellerindekini bırakarak yılan ve birtakım benzeri canlılarMusa’nın üzerine gelmekteydi. Musa gördüklerinden korktu. Neredeyse kaçacaktı.Musa’ya ‘Korkma, asanı yere at.’ denildi. Görüldüğü gibi cin şeytanlarınıngörüntülerine insanlar dayanamaz. Çok değişik ve korkunç şekilleregirebilmektedirler. Ejderha, çok başlı yılan, ayı maymun insan karışımı türlüyaratıklar şeklinde görünebilirler.Korkunç bir canavar, siyah insan gibikarartı, kara duman şeklinde insan, kedi kafalı insan, ters ayaklı insan,uzuvlarında terslikler olan hayvan görüntüleri, göz bebekleri dikey, gözleriçok canlı parlak fal taşı gibi açık ve şişkin, dik dik bakan, pullu derili,şişkin bir yüz, dişleri gözüken, çekilmiş ağız derisi, göz çevresinde karartı,morarmış göz ve yüz gibi her şekilde görülebilirler. Bu örnekleri bilerekverdim. Çünkü şekillerinde sınıryoktur. O an şeytan nasıl görünmek isterse o şekilde görürsünüz. İnsanlar bugörüntüleri gözlerinin önünde gerçekleştiğinden gerçeklik olarakalgıladıklarından tabiî ki çok korkarlar. Korkunç rüyalar da buna benzerdir.Genellikle görünürler. Bedensel olarak zarar veremezler ve vermezler. Çok nadirdurumlarda bu görülebilir ancak Allah’ın azabı kısa zamanda ona ulaşır. Çünkübu varlıklarına ters tanrısal yasa ve varlıksal gerçeklere aykırıdır. Şeytandirek müdahalelerinde tanrı da şeytana müdahale eder. Şeytanın Allah’ınyarattıkları maddesel canlıları yok etmesi tanrıya direk savaş açmak demektir.Tanrıdan korktuğundan insan direk saldırı gerçekleştiremez. Eyyüp’ü hastalıkladirek öldürmek isteyen şeytana karşı tanrı da sabır, dirayet ve mücadele gücüverdi. Yeter ki insan dua ile Allahtan yardım korunma ve azap duası etmişolsun. Bu duaların şekli ve kelimesel kalıpları yoktur. O an içinizden nasıldua etmek geçiyorsa durumunuza göre dua ediniz. En doğal dua budur ve enisabetli kabul gören dua da budur. Allah mazlumun duasını kabul eder. Şeytanlar mazlumun duasından korkarlar. Çünkükabul bulacağını bilirler.
  Kötü musallatlarda insankorkmamalıdır. Panik yapmamalıdır. Hemen kurtulmayı beklememelidir. Öncelikleinsan normal şartların dışında olduğunu bilmelidir. Sadece Allah’tan dilenilenyardım sizi kurtarır. Allah’a dua ederken hemen cinlerin zarar göreceğinidüşünmek yanlıştır. Cinler bir süre sizi rahatsız edecektir. Panik yapmayın,sabırlı olun. Ama siz günlerce, haftalarca Allah’tan yardım dilemeye vebirtakım duaları okumaya


 10. #10
  Misafir
  Üyelik tarihi
  Sep 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  52
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Cevap: cinlerin dünyası ve cinlerin yaşantısı

  devam ettikçe size güçyetiremeyecek ve sizden uzaklaşacaktır. Alenen açıkça yapılan direksaldırılarda bir süre onunla mücadele edin. Tavsiyelerine, korkutmalarına vekışkırtmalarına karşı mantıklı fikirler üretin. Bu onun yenik düşmesine sebepolacaktır.
  Hiçbir şey sandığınız gibi kötü, korkunç vezarar verici değildir. Allah cinlerin insanlara direkt zarar vermesine izinvermemiştir. Cinlerden korkmanıza gerek yoktur. Onlar o kadar tehlikeli olsalardıAdem’in soyu çoktan tükenmişti. Onlar sadece korkutur, panikletir ve yanlışyola sürükler. Asıl Allah’tan korkmalısınız. O’nun kudreti şeytanın bütünoyunlarını ve çabalarını boşa çıkartır. Tanrı Kutsal kitabında ‘cinlerinkorkutmalarından ve dürtülerinden bana sığının, ondan korkmayın bendenkorkun.’demişti.
  Hiçbir tütsü, hiçbir koku cin şeytanlarınıuzaklaştırmaz. Evet cinlerin hoşlandığı, hoşlanmadığı beslendiği ve zarargördüğü kokular vardır. Ama temiz hava onların en sevmediği şeydir. Mutlakaevinizi havalandırınız. Cinler sirkeden zarar görür ve uzaklaşır. Bazen biryudum sirke içmek ve ev temizliğinde sirke kullanmak çok etkilidir.
  Cinlerden korunmak için çember yöntemiönceki peygamberlerin ve son peygamber Muhammed’in de kullandığı bir yöntemdir.Bir tehlike anında cin ve şeytan saldırıları karşısında çember çizilir veiçinde kendinizi korumaya alırsınız. Çember çizerken Allah ile konuşur ona duaedersiniz. Çemberin mantığında Allah’ım bu çizginin içine cinlerin veşeytanların girmesine izin verme. Onların şerrinden sana sığınıyoruz. Nas,felak Ayetel kürsi gibi ayetler okunabilir. Sadece dualar da edilebilir.Definecilerin altın ve define bekçisi cinlere uyguladıkları yöntem de aynıdır.Ancak asla Büyük defineler için güçlü şeytan ve aşiretine karşı defineyialabilmek için kurban kesme, kan akıtma, bir takım şeytanı ilahlaştırıcıdavranışlarda ve övgülerde bulunma, küfür benzeri tüm davranışlar yapmayınız.Bu imanınızı kaptırmanıza, Allah’ın size sırtını dönmesine şeytanın mal karşılığındaimanınızı çalmasına neden olur. Asla böyle davranışlarda bulunmayınız. Tanrısizi şeytana bırakır, dualarınıza icabet etmez. Ve şeytan kısa zamanda sizinleberaber olur ve kazancınızdan asla fayda sağlayamazsınız. Bir takım cinlerin veşeytanların evleri, bazı mekanları ve meskenleri kuşatmalarında da çemberyöntemi kullanılır. Evin komple etrafına bahçesi de dahil büyük bir çemberçizilir. Çizilirken Allah’a dualar edilir. Bu tip evlerde sıkıntı hemen geçmez.Sürekli dua edildikçe yavaş yavaş sıkıntılar azalır. Ve olaylar bir süre sonratamamen biter. En etkili zamanları ilk başladığı zamanlardır. Panik yapmayın,korkmayın, Allah’a dua edip sabrettikçe onların tüm etkileri zayıflayacaktır.Zaten hemen sonuç almak şeytaniyetin ve cahilliğin ürünüdür.
  Cinlerle ilgili tedavilerde normalyaşamını devam ettiremeyen, akıl hastanesinde olanlar. Tekrarlayan hareketleryapanlar. Farklı cin türleriyle karşılaşıldığını göstermektedir. Hepsinden dekurtuluş reçetesi vardır. Farklı cin türlerinin oluşturduğu farklı hastalıklargörülmektedir. Bunların tedavilerinde farklı yöntemler birtakım uygulamalaryapılabilir. Çözüme yönelik yalvara yalvara yapılan ısrarlı dualarla hastanınkurtuluşu da mümkündür. Müzik, açık hava, yeşil ortam, el işleri uzun süreli ısrarcıcinlerin oluşturdukları hastanın tedavilerine çok iyi gelmektedir.
  Dikkat çekmek, ilgi görmek , farkedilmek, kendini farklı ve özel insan gibi hissetmek cinlerdendir. Cinlerbirtakım duygularla dünya yaşamında varlıklarını ispatlar ve bundan hazduyarlar. Dünyayı seçmiş olan beğenilmekten ve büyüklenmekten hoşlanır.
  CİNLERİN HER İNSANDA GÖSTERDİKLERİ BELİRTİLER.
  Hemen hemen her insan bu belirtileriyaşar. Cinsiz insan yoktur. Korkmayınız onlar zaten hep bizimle beraberler.Onlar bazı zamanlarda bize davetleriyle hükmederler. Onlar hep düşünsel olarak zihnimizde olurlar.Ve bilinçaltımızı etkilerler. Yani sürekli söylemleri ve yanlışyönlendirmeleriyle bizi bazı olumsuzluklara ikna ederler. Böylece biz insanlaronlara uymuş oluruz. Ben cinlimiyim diye panik yapan insan sürekli cinlerleberaber yaşadığını bilmemin cahilliğini göstermektedir. Aşağıda ki tümbelirtiler farklı farklı da olsa her insanda görülen şeylerdir.
  Baş ağrısı, korkunç rüya ve kabuslargörmek, cinsel sorunlar yaşamak, Kadınların adetlerinde düzensizlik gibi. Sözve hareketlerde görülen ani dengesizlikler, Geceleri Uzun süre sağa soladönmek, zihinden sürekli düşünceler geçmesi, uyuyamamak, Kararsızlık ve çiftkişilik taşırcasına yaptığından çabuk pişman olmak.
  Tuvalette uzun süre kalmak,orada kendi kendine konuşmak, tuvalet ve banyoda uzun süre sigara içmek,mastırbasyon, Saçların dökülmesi (özellikle kadınlarda), Rüyada kedi, köpek, fare, kurt, yılan gibi varlıklargörmek, Rüyada garip insanlar görmek. Uykuda veya uyanıkken boğulma hissi, dehşet,korku, ürperti ve hüzün, aşırı refleks, Uykuda dişlerini sıkmak, ağlamak,çığlık atmak, Enseden gelen bir baş ağrısı ve el ve ayaklarda karıncalanma, Uyuşmalargözlenir. Kasılmalar, kramplar görülür. Rüyada yüksek yerden düşmek, köpekkovalaması, yılan saldırısı, sürekli kaçma, karanlık, kan, pis ortamlar görme.Rüyalarında korku ile uyanma her insanın yaşadıkları şeylerdir.
  İleri derece belirtileri:
  Yaşam kaliteniz düşer. Uykuyu iyi alamazve yorgun gezersiniz. Aşırı tepki,aşırı sinirlenme, sebepsiz hüzün, kaynağı olmayankeder. Başın gerisi, el ve ayaklarda sancı, ağrı, uyuşma, sızı, gibi.Yanlizligi sevmek, inzivaya çekilmek, Vücudunda bir şeylerin gezdiğinihissetmek, bayılma, uyurken dışarıdaki sesleri duyma ama kalkamama Kapalıalanlardan çabuk sıkılmak ve göğsünde nefes daralmaları hissetmek,yalnızlığı sevme, evlenememe, kararsızlık. Tüm bunlar cinlerin eseridir.
  Çok aşırı yorgunluk, halsizlik, hareketetmeme isteği, tüm gün yorgun gezinme, sırtta gezinen dalgalar, sürekli gazatma, göğüs kafesinde ağrılar, sabah kalkmakta çok zorlanma, üşüme, titreme,uzuvları suya sokulduğunda kendini kasma gibi tüm bunlar ileri derecebelirtilerdir.
  Müthişkoku alırsınız, refleks ve anlamsız aşırı korkular oluşmuştur. Vücudunuzdakiağırlık ve yorgunluk nedeniyle günlük işlerinizi yapmakta zorlanırsınız.Sürekli uzanmak ve dinlenmek istersiniz.
  Gaiptensesler duymak ve o sesle karşılıklı konuşmak, Başkalarının göremediğigörüntüler görmek, İslamı yaşayamamak veya yaşamakta zorlanmak, Dalgınlık veuykusuzluk ve uyandığında dinlenmiş olarak kalkamamak. Hayatındaki çoğu şeyin olumsuz seyretmeye başlaması(özellikle ev ve işyeri içerisindehuzursuzluk) Vücut organlarının birinde çözülemeyen ağrı ve rahatsızlıklar, Kısırlık, çocuklarınınolmaması aile içi şiddet, Kişinin aniden eşinden, çocuklarından ve evden nefretetmesi, hayattan zevk alamama, her şeyden sıkıldığını söyleme gibi pek çokörnek verebiliriz. Gerçek böyle olmasa da insan kısa bir süre bu duygularıtaşır. Böyle zamanlarda yakınlarınıza mutlaka destek olunuz. Sebepsiz yereşiddetli ağlamak, gülmek veya sinirlenmek, ibadet, zikir ve Kur’an okumadazorlanmak. Hayata ümitsiz bakmak ve intiharı denemek, Büyük günahlarayönelmek. Sürekli uykusuzluk sorunu yaşamak.Hayattan lezzet alamamak..Zinaiçkiye ve kumara meyletmek, İslam dan uzaklaşmaya başlamak.
  Sabah kalktığınızda şu gündüzü hiçsevmiyorum diyen ve akşamları şu uzun, sakin ve sessiz geceleri çok seviyorumdiyen şeytani cinlerdir. Ezan sesine tepki veren, ansızın isyan sözleri sarf eden,Allah ve din karşıtı söylemlerde bulunan, Kuran’a ayete ve iyi tavsiyelere tepkiverende şeytani cinlerdir. Şeytan insanı uyutabilir de uyutmazda. İnsanahoşlanarakta yıpratarak uykusuzluk veren şeytandır. Şeytanlar her insan içinfarklı yöntemler uygularlar. Bu durum insanın durumuna göre ve insanınkarakterine bağlı olarak şeytanın kişisel taktiğine ve başarılı olmak içinşeçtiği yönteme göre değişir. Zorbalık ve uğraşarak ta istemesini ve zevkalmasını sağlayarak da insan istediğini yaptırabilir. İnsanın isteyerekyapmaması doğru yolda olduğunun göstergesidir. Ancak şeytan zorbalıkla verahatsız ederek isteğini yaptırıyorsa insan sabretmelidir. Allah insanısınamaya tabi tuttuysa bir süre dualarınıza karşılık vermeyecektir. Sizidayanma sınırınıza kadar dener. Siz sabrettikçe başarınız devam edecektir.Ancak sınanmaya tabi tutulmamış olaylarda Allah direk duanıza cevap veripşeytani cinleri etkisiz kılabilir.
  Önemli iyiliklerinizi, Allah yolunda iyiamellerinizi, faydalı işlerinizi ve amaçlarınızı engellemeye çalışır.Hedeflerinizi fikren çürütmek ister. Sizi amacınızdan vazgeçirecek birçokyıkıcı fikirler üretir. Ama siz ahiretlik olan iyi hedeflerinizdenvazgeçmediğiniz sürece o zayıflayacak ama yine de sonuna kadar vazgeçirmek içinçalışacaktır. Siz hayatınız boyunca ısrarla hedefiniz yolunuzda çalıştığınızdakazanan mutlaka siz olursunuz. Peygamberlerin hayatları ve ömürleri boyunca çabalarıbunlara örnektir. Yeter ki ümitsizliğe düşmeyin ve amaçlarınızdan vazgeçmeyin.Tam olarak amaçlarınızı başaramazsanız da mutlaka yakınlarına geleceksinizdir.Ya da tahmin ettiğinizin çok daha üzerine çıkacaksınızdır. Her peygamberin veinanan insanın mücadelesi böyle olmuştur. İnsan ve cin şeytanları her inananave peygamberlere düşmandır. İnsan ömrünün sonuna kadar bunlarla mücadele içindeolur.
  Çevrenizdeki insanları kötülemeyi, onlarıitibarsızlaştırmayı çok sever. Bu nedenle gıybeti, iftirayı, karalamıyı yoledinir. Dünya mücadelesindeki her insan ona uyacaktır. Şeytan sırtını dünyayadönmüşe hiçbirşey yapamaz. Ve onu aldatamaz. Dünya malı ve dünya için yaşamakinançsızlıktır. Ve şeytan şüphede olan her kişiyi sahiplenir.
  Bir insan dua ettiğinde ondan büyük birışık ve güç çıkar. Ateşten yaratılmış karanlık şeytan bu nurdan büyük zarargörür. Bu nur enerji bedenlerine zarar verir. Ama bu güç sadece Allah’tan içtenve samimi istendiğinde ortaya çıkar. Dualara tanrıdan görevlendirilmiş birmelek ve iblis duaya icabet eder. İblis duaya kötü şeyler bulamaya çalışır. Safhedefin yanına menfi çıkarlar katmak ister. İblis Salih isteği bertaraf etmeyeçalışır. Büyük idealin yanına küçük günahlar bulaştırmaya çalışır.
  İyiliğin tarafında melekler, kötülüğüntarafında şeytanlar vardır. Şeytanlar ve melekler insanı taraflarına çekmeyolunda tam bir savaş halindedirler. Geçmiş kavimlerde yaşanılan olaylar,tanrıların savaşı denilen olay aslında budur. Çok tanrılı dinlerde, yunan mitolojisinde,bazı destanlarda, meleklerin veşeytanların insanı kazanma mücadelesi vardır. İnsan elini açıp tanrıya duaettiği anda melekler ona icabet ederler. Ancak İblis’te bunu engellemek içinhemen mücadeleye kalkar.
  ‘Sadece senden yardım dileriz ve sadecesenden medet umarız.’, ‘Allah’ım senden başka ilah yoktur.’ , ‘Sen büyüksün,her şeyi kuşatmış olansın ve her şeye kadirsin’ gibi tüm söylemler sadeceAllah’a yönelik olduğundan şirk ve küfürün bulaşamayacağı söylemlerdir. Şeytanicinler bu söylemlerden nefret ederler. Geçmişte tanrılara, meleklere veşeytanlara inananlar onlardan dilemekteydiler. Ve Allah’a ortak koştular. Bunedenle sadece Allah’tan istenildiğinde amaca ulaşılır.
  Allah’tan başka kimseden korkmadığınısöylemek ve Allah’a dua edip yardım dilemek şeytani cinleri korkutur. Şeytanicinleri korkutan yıpratan, tasalandıran, sıkıntı yaşatan en belirgin gerçektanrıya yönelmek ve ondan dilemektir. Şeytani cinlerle direkt konuşmayın.Onlara beddua, küfür ve kötü söz söylemeyin. Bu onlara da size de bir şeykazandırmaz. Sizin inançlı olduğunuzu, Allah’tan dilediğinizi ve sürekliAllah’a sığındığınızı bilmesi şeytana çaresizlik olarak yetecektir.


+ Cevap Ver

LinkBacks (?)

 1. Yandex
  Refback Bu Konu
  01-22-2017, 04:13 AM
 2. Yandex
  Refback Bu Konu
  11-04-2015, 02:29 AM
 3. Yandex
  Refback Bu Konu
  08-18-2015, 05:19 AM

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
^

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349